Aromatherapy, Balsam do ciała wygładzająco - energizujący

Aromatherapy, Balsam do ciała wygładzająco - energizujący

Balsam przeznaczony do codziennej pielęgnacji całego ciała. Do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Szczególnie polecany do skóry z objawami utraty gładkości i elstyczności oraz zmęczonej i zestresowanej. Wspaniale poprawia samopoczucie. Niepowtarzalna receptura balsamu została opracowana na bazie specjalnie dobranych aktywnych składników o skutecznym działaniu zarówno wygładzająco-energizującym, jak i aromaterapeutycznym. Zawiera wyciągi z dzikiej róży i limonki, oraz Energy Complex, który ma zdolność szybkiego przywracania energii komórkom i nadaje skórze świeży i zdrowy wygląd. Alantoina zaś działa wygładzająco i ujędrniająco oraz zmniejsza podrażnienia skóry. Tyle od producenta - teraz ode mnie: ślicznie pachnie, ma idealną konsystencję, bardzo ładne opakowanie i robi ze skórą to co obiecuje wytwórca.

Cena: ok. 10 zł

zdecydowanie TAK

4 i pół * ! szkoda że połówek się nie da dać :-) używałam rok temu. skusiło mnie opakowanie i zapach (wywąchałam w drogerii :-) ). Co mogę o nim powiedzieć? Same plusy:
-balsam pięknie pachnie, faktycznie poprawiał samopoczucie
-jest bardzo wydajny - w porównaniu z innymi balsamami schodziły mi go naprawdę mikroilości,
- konsystencja lekka, jedwabista, nie klei się, nie wałkuje
-nawilżenie boskie (miałam bardzo suchą i piekącą skórę od częstych kąpieli z TŻ :-) ) - obietnice producenta spełnione
- skóra miękka i gładka, aż chciało się jej dotykać
- nakładanie bardzo przyjemne, szybko się wchłaniał, żadnych śladów w postaci tłustych mazi nie było
- w czasie jego używania DRASTYCZNIE WZROSłA częstotliwość balsamowania mnie przez TŻ :-D , ja też się z tym pilnowałam, bo to była ogromna przyjemność
- opakowanie śliczne, zachęcające i na pewno wyróżnia się wśród innych

Ogólnie - polecam :-) zdecydowanie - za tak śmieszną cenę bardzo dobra jakość

4 i pół * dlatego, że jeszcze nie trafiłam na swój ideał, ale ten jest blisko. zarzuciłam, bo chciałam przetestować inne, ale wrócę do niego na pewno

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy

a można było inny!

Do samego balsamu zastrzeżeń nie mam - ładne opakowanie, dobra wchłanialność,dość znośna cena, drobinki rozświetlające były - ale zapach! Wiem, wiem, powinno być miło i rewitalizująco, niestety egzemplarz który mi się trafił pachniał jak skrzyżowanie owej nieszczęsnej limonki i samoopalacza,niestety.

Używam tego produktu od:jak tylko się pojawił

skuteczny

To było przyjemne zaskoczenie. Nie używałam, jak dotąd, produktów Eveline. Znałam natomiast dziwnie niską cenę kremów tej firmy sprzedawanych na Ukrainie i Białorusi, którymi zachwycała się moja przyjaciółka. Balsam, który ostatecznie kupiłam, w porównaniu z tym kosztuje więcej ale relatywnie nadal mało. Po dogłębnym zbadaniu preparatu dochodzę do wniosku, że został wyceniony o wiele za nisko w stosunku do swojej wysokiej jakości. Balsam ma miłą konsystencję, więc łatwo się go aplikuje. Wchłania się nie za szybko ale zauważalnie - potrzeba na to mniej więcej tyle czasu ile zajmuje mi umycie zębów i nałożenie kremu na twarz. Skóra jest po nim gładziutka, miękka i wygląda zdrowo, wręcz promiennie. Muszę jednak odjąć gwiazdkę za nieco mdły zapach. Na szczęście nie jest zbyt intensywny i szybko ulatnia się ze skóry, więc nie będę już więcej narzekać. Radzę wypróbować.

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

bardzo przyjemny

Przede wszystkim bardzo odpowiada mi zapach tego balsamu - moim zdaniem orzeźwiający, ale de gustibus... Radzę najpierw powąchać, bo zapach utrzymuje się na skórze. Wchłania się w normie, nie wysusza, może nawet trochę odżywia. Kiedyś do niego wrócę.

jest o.k

Zapach mocny ale mi nieprzeszkadza.Lubię takie mocne wrażenia zapachowe;) Dobrze nawilża i zmiękcza skórę.Nie jest może idealny do mocno przesuszonej i potzebującej skóry raczej dla mało wymagającej.I właśnie dla osób o takiej skórze polecam.

to imbir a nie roza

Nabylam podczas kryzysu finansowego, za namowa przyjaciolki, ktora "odkryla" te firme i jak dotad nie zaluje. Calkiem dobrze nawilza skore na nogach i lokcie a za uzyskanie takiego efektu za takie pieniadze to juz zaskoczyli u mnie plusa. Moim zdaniem pachnie imbirem i to dosc delikatnie, zapach sie szybko ulatnia wiec nie robie afery a ze typografia na nienajwyzszym poziomie, coz zrobic - grafik zaprojektowal, pan z marketingu lubil kolor ciemnorozowy...

Co za smrud!!!

Jaki smrud!! Fatalny smierdziuch :( po prostu nie do wytrzymania i nie do opisania!! :( bleeee... Nawilzenia brak, nie wygladza, nic nie robi tylko smierdzi :( nie wchlania sie, w ogole to dla mnie jest bublem wszech czasow i smierdziuchem 1000lecia :P Opakowanie ma kiczowate. Jak pomysle o tej aromaterapii, ktora mial zapewniac to plakac mi sie chce ze smiechu :D Omijac z daleka to cos!! Aha, jeszcze sie lepi zeby bylo ciekawiej :P Ilość zużytych opakowań: Jedno smyrniecie i kosz!