L'Oreal Paris, Elseve Nutrileum, Odżywka Intensywne wygładzanie (stara wersja)

L'Oreal Paris, Elseve Nutrileum, Odżywka Intensywne wygładzanie (stara wersja)

Odżywka do włosów suchych, sztywnych nieposłusznych i trudnych w układaniu. Zawiera kompleks odżywczy Nutrileum (czynnik wygładzający z mikroolejkiem). Po zastosowaniu włosy są zdyscyplinowane, wygładzone, łatwo się rozczesują i są podatniejsze na zabiegi fryzjerskie. Zapobiega skręcaniu się włosów w ciągu dnia. Porywający zapach!!!

Skład: aqua / water, cetearyl alcohol, potato starch modified, amodimethicone, behentrimonium chloride, ci 47005/ yellow 10, ci 14700 / red 4, trideceth-12, chlorhexidine dihydrochloride, cemelina sativa / camelina sativa seed oil, limonene, linalool, benzyl salicylate, alpha-isomethyl ionone, geraniol, cetyl esters, methylparaben, citric acid, cetrimonium chloride, butylphenyl methylpropional, citronellol, bht, lauryl peg/ppg-18/18 methicone, hexyl cinnamal, amyl cinnamal, parfum / fragrance

Cena: ok. 10zł / 200ml

Wygladzala ale przetluszczala

Ten produkt zobaczylam u cioci na polce w lazience , ciocia polecala wiec kupilam te odzywke . Od zawsze zmagalam sie z puszacymi wlosami i od zawsze je prostowalam . Jednak nie chcialam wiecznie niszczyc wlosow prostownica chcialam znalezc jakis kosmetyk cud , ktory mi wygladzi wlosy .
Owszem dziala , wygladza i to dobrze ale okropnie obciaza wlosy i je przetluszcza . Ja mam wlosy dlugie i to moze tez dlatego ale wiecej nie kupie tej odzywki . Polecam dla osob , ktore maja raczej krotkie wlosy .

Używam tego produktu od: pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 nie cale

Beznadzieja

Odżywka nie robi z włosami nic. Wydane pieniądze w błoto.

-nie wygladza
-nie regeneruje włosów
-cena
-mało wydajny
-opakowanie
-nie poprawia kondycji włosa

Ilość zużytych opakowań: 1całe

srednio

Wedlug mnie ten kosmety jest zbyt slaby dla wlosow bardzo zniszczonych, nie daje odpowiedniego nawilzenia, ale jezeli nasze wlosy sa w dosc dobrej kondycji mozna go polecic.

Używam tego produktu od: 2 miesciecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dobra tak jak i jego siostra L\\\'Oreal, Elseve Cement - Ceramidy

Miałam i szampon i odżywkę , szampon jest średni jednak odżywka dobra . Razem tworzą średni duet

Odżywka jest taka sama jak jej podobna siostra L\\\'Oreal, Elseve Cement - Ceramidy, Odżywka odbudowująca przeciw łamaniu się włosów , prawie niczym się nie różnią

- ładnie pachnie
- dobrze nawilża
-dobra konsystencja
-wygładza włosy
- włosy się błyszczą

Nie ma się czego czepić jednak nie zachwycił mnie
Odżywka lepsza niż szampon

Dla mnie ta odzywka jest super. Mam włosy podatne na kręcenie i czasem ciężko mi je wyprostować za pomocą prostownicy ,a dzięki tej odżywce prawie jej już nie uzywam.W dodatku miałam przesuszone farbowanie włosy,a odkąd zaczęłam uzywać odżywki to moje włosy się odbudowały.,co zauważyła fryzjerka.Zgodnie z obietnicą producenta rozprostowauje i wygładza włosy, ślicznie pachnie(słowa mojego kolegi). I na pewno nie obciąża włosów ,chyba że faktycznie przesadzi się z ilością.

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

My secret;)

Uratowała moje spalone niegdyś włosy. Razem z zestawem :GlissKur Szampon+intensywna odżywka, 2 minutową maseczką GK Total Repair 19 ( tą w małych tubkach)i olejkiem rycynowym.
Tylko,że ja to robiłam tak: Po umyciu,zastosowaniu maseczki (trzymanej przez kilkanaście minut), na wysuszone włosy kładłam krople olejku rycynowego (trzeba samemu wykombinować odpowiednią ilość dla naszych włosów),rozczesywałam,następnie na mokrą rękę nabierałam odrobinę odżywki (właśnie tej) i rozprowadzałam na suchych włosach. Oczywiście nie spłukiwałam. Chodziło o stworzenie czegoś w rodzaju "optrunku zamkniętego" na włosach,żeby były okryte z zewnątrz,pod okrywą-olejek rycynowy. No i po kilku miesiącach włosy były zdrowe.

Używam tego produktu od:2 lat, nieregularnie,bo wciąż poszukuję kwc.
Ilość zużytych opakowań: Heh;D Kto to liczył...

dobre wygładzenie

fajna odżywka, nie obciąża włosów, dobrze wygładza wlosy i dobrze się rozczesuje. mialam taką jeszcze ekspresowa bez splukiwania z nutrileum a na tej, ktorą sie splukuje,napisane jest, ze zawiera olejek arganowy i chroni przed wilgocia do 48 godzin.ogołem dobry produkt, ale chyba lepiej sprawdza sie, ozywajac pelnej gamy tych kosmetykow. ja uzywalam do innych szamponow.

dla moich wlosow nie

Dziwne, bo u mnie ta odzywka stosowana razem z szamponem w ogole sie nie sprawdzila. Wlosy byly szorstkie, napuszone i suche. Stosowana z innym szamponem robila dokladnie to samo-nie byla to wina tego szamponu, bo sprawdzalam i to. Wlosy za szybko lapaly wilgosc i fryzure szlag trafial. Zuzylam ok polowy i wyrzucilam, bo stwierdzialam, ze nie beda sie z nia meczyc.

Używam tego produktu od:jako nowosc
Ilość zużytych opakowań:ok polowki 1 i wyladowalo w koszu

wielki plus

na poczatku uzywania faktycznie wygladzal wlosy (biorac pod uwage jaka ja mam szope heh) wlosy ladnie sie ukladaly, nie musialam specjalnie ich prostowac, nawet na deszczu nie bylo z nimi specjalnych problemow

jednak po dluzszym stosowaniu moje wlosy chyba sie przyzwyczaily do niej i juz przestal je ujarzmiac ;/

Używam tego produkty od: -

nie dla mnie

Mam długie proste włosy. Wystarczy jednak mycie głowy lub 5 minut na średnim wietrze z rozpuszczonymi włosami, by na głowie powstał mi jeden wielki kołtun.

Odżywka sprawia że włosy świetnie się rozczesują, a po wysuszeniu pozostają gładkie, nie elektryzują się.
Jednak odżywka jest trochę ciężka dla włosów.

Ładnie pachnie.

Używam tego produktu przez: kilka miesięcy

wspaniały z wielką wadą

Miałam już za sobą szampon i odżywkę bez spłukiwania z tej serii, chociaż z tego drugiego nie byłam zadowolona. Mam proste włosy, gdzieniegdzie mogą się wywinąć, ale kompletnie nie posłuszne. Produkt spełnia obietnicę:
-wygładza, są miękkie
-rozprostowuję i chroni przed wilgocią
-błyszczą się
-chyba troszkę chroni kolor
Ale...
Wszystkie OBCIĄŻAJĄ włosy. Oklapują, na następny dzień wyglądają trochę nieświeżo. Poszukam jakiegoś szamponu odświeżającego, które podniosłyby nieco włosy, to może wtedy przymrużę na to oko. Na razie będę go używać, gdyż ma bardzo dobry efekt. Szkoda tylko, że posiada taką wadę.

może byc

włosy są średnio wygładzone, po godzinie mam już strasznie pofalowane, a myślałam, że będą ujarzmione. Wyglądają dobrze, w sumie nie mam specjalnych zastrzeżeń. Mimo wszystko mógłaby działac lepiej.