Colour Dazzlers, Glittering Eyeshadow (cienie w kamieniu)

Colour Dazzlers, Glittering Eyeshadow (cienie w kamieniu)

Cień do powiek w kamieniu z brokatowymi drobinkami w poręcznym opakowaniu - w sam raz do torbki.

Cena: 15,90 zł

świetny!

Świetny cień! Zapomniałam o nim troche, bo dawno go nie uzywałam, ale jak zobaczyłam recenzje to od razu postanowiłam go ocenić i przy okazji pobiegłam sie nim wymalować ;))) Nie używam go na codzień bo takie błyszczace cienie lepsze sa na imprezy lub wieczorne wyjścia :))) Mimo to bardzo gorąco polecam ten cień, mam różowy i choc wiele osób twierdzi ze sie osypuje z niego brokat, to ja znalazłam na to sposób ;))) Najpierw jako bazę kłade cien Perfect Wear(ten wysuwany) i na niego nakładam ten z iskierkami :))) Brokat przylepia sie do niego mocno i prawie wcale sie nie osypuje, najwyzej odczekuje az to co sie nie przykleiło odpadnie, wtedy moge ten brokat zetrzeć a reszta trzyma sie na powiekach wiele godzin :))))

jeden duży minus...

To jest pierwszy moj cień z Avonu i niestety troche sie zawiodłam, ale zaczne od plusów:
1. ładny kolor(różowy) i duzo drobinek brokatu
2. duza twardość cienia dzieki czemu jak mi spadł na podłoge kiedys, to sie nie rozsypał w drobny mak
3. ładne i trwałe pudełeczko z lusterkiem
A teraz minusy, a własciwie jeden duuuży minus:
Brokat sie okropnie osypuje z powiek!!! :( Juz po kilku minutach całe policzki mam świecące a na powiekach zostaje sam cien bez brokatu:( Próbowałam stosować baze pod cienie ale to też nie pomogło, bo brokat za nic nie chce sie trzymac na powiekach...

polecam:)

no no tutaj musze przyznac ze avon sie postaral,generalnie dosc ostroznie podchodzilam do tych cieni poniewaz nie raz nacielam sie na kosmetykach tej firmy ale te cienie sa swietne,uzywam ich juz od 3 lat i nadal jestem bardzo zadowolona,dlugo sie trzymaja i sa bardzo wydajne,bardzo mi sie to w nich podoba(przynamniej w odcieniu ktorego ja uzwam) ze jest matowy i nie ma tych okropnych perlowych drobinek a wiekszosc cieni niestety je posiada przez co bardzo trudno bylo mi znalezc cien ktory by mi odpowiadal(nie cieprpie tego perlowego odblasku;/) jeszcze jedna wazna rzecz to taka ze cienie sie bardzo dlugo trzymaja na oczkach bez "wałkowania sie"...aha no i jeszcze trzeba dodac ze nie zmieniaja odcienia,wczesniej uzywam cieni z oriflame i po pewnym czasie cien jakby szarzal na powiekach a ten z avonu nie:) gorąco polecam;]

Avon Mark - relacja

dosyć dobry

Fajny gadżet z brokatem. Kolor Bronze całkiem ładny. Brokat nieco się osypuje, ale mamy go najwyżej pod okiem, a nie tylko nad. Dobrze się nakłada, jest trwały. Co ciekawe, kolor Plum ma nieco inną konsystencję, jakby bardziej twardą i trudno go równomiernie rozprowadzić na powiece. Bardzo wydajne.

Mogło być lepiej.

Mam kolorek BRONZE.I rzeczywiście fajnie wyglada na powiece,a przy tym połyskliwe drobinki ślicznie migoczą na powiece i przy okazji na policzkach :( bo brokat niemiłosiernie na nie opada.Po okolo godzinie na powiekach zostaje już tylko cien,a błyszczące drobinki magicznie przenoszą sie na inne cześci twarzy.I za to wieeelki minus.Sam cień jest dosyć trwały,jednak kolor na powiece wraz z upływem czasu troche blaknie.

Bardzo wydajny!

Idealny! Mam jakiś odcień koloru brązowego, od... ponad dwóch lat!!! I ciągle zostało go sporo, a używam często. Trzyma się cały dzień (!!!) co też jest niespotykane. Więc poprawki w ciągu dnia zbędne! Godny polecenia!

Iskierkowy :)

super, super! śliczny kolor - mam BRONZE... Kupiłam go ponieważ miałam podobny cien który mi sie kończy a jest trochę przeterminowany... chciałam kupić go znowu ale niestety ta firma już nie produkuje tego koloru - Cristhine a kosztował ok 4 zl... ale wracając do avonu... jak dla mnie brąz mógłby być troche ciemniejszy a złote iskierki troche mniejsze (taki właśnie był ten z Christhine)... uwielbiam ten cień i maluję sie nim na co dzien - mam brązowe oczy i ciemną karnacje - maluję kreski brązową kredką, cienie z avonu albo te cristhine i pędzę na zajęcia... a chłopak z roku który mi się podoba nie może wtedy ode mnie oczu oderwać hehehe. polecam!

i tak i nie

Mam odcień Plum. Kolorek jest śliczny dokładnie taki jak go sobie wyobrażałam, wyrazisty, taki prawdziwy fiolet bez żadnych domieszek (a jestem prawdziwą maniaczką fioletowych cieni :D ). Błyszczących drobinek jest mnóstwo, prześlicznie się mienią...niestety na policzkach. Jakieś 80% drobinek osiada na nich już przy nakładaniu cienia. Niestety nie da sie tych drobinek usunąć, nawet mocno nacierając skóre pędzlem do pudru :(. I to jest wada zasadnicza tego kosmetyku. Poza tym nie mam do niego zastrzeżeń: dobrze sie nakłada, długo trwa na powiece, nie zauważyłam zeby się wałkował po paru godzinach. Jak by nie te osypujące sie drobinki dostałby ode mnie 4 gwiazdki.

bardzo dobry

kupilam odcien bronze,jest swietny.testowany w bardzo trdunych warunkach-moj półmetek.po kilku godzinach szalenstw bez zmian-nic sie nie osypal,nie zwalkowal,nie starl.kolorek bronzowy przesliczny,idealny na imprezy.jedynie moga nie pasowac te drobinki ktore potem ma sie na calej twarzy-po prpostu troszke jkagdyby sie osypuje,i mimo ze nic na powiece sie nie zmienia to sa tez na reszczie twarzy.no ale np w karnawala nie bedzie problemu,zamiast brokatu akurat ;) wygodny aplikator,ale ja wole nakladac pedzelkiem dla bardziej subtelengo wyrazu.ogolem jestem bardzo zadowolona,choc dla mnie na codzien sie nie nadaje.a cena promocyjna-16 zl,nie jest w sumie za wysoka jak na bardzo dobrej jakosci kosmetyk. Ilość zużytych opakowań: ... 1 w trakcie

śliczne są :)))

Mienią się bajecznie, kolorki niesamowite. Ja mam PINK. Błyszczące drobinki widać, a jakże, ale tego różu... - prawie wcale... :( może to kwestia odcienia skóry - ja mam raczej różowy, więc to moze dlatego. No ale zeby tak niemal nic? A poza tym to fajnie mozna sobie nimi "obrysować" oko, cudnie błyszczy, taka obwódka. Fajny na zimę - oko wygląda jak obsypane mieniącymi się płatkami śniegu... Acha! - nie wałkują się w miarę długo tzrymają. Polecam zwłaszcza po cenie promocyjnej - 15,90zl (regularnie 25,90zl, co moim zdaniem jest za wysoką ceną).Spieszę dodać,że wypróbowałam je na wilogodzinnej imprezie, w całej gamie temperatur, na róznych wysokościach n.p.m. i iskierki nie obsupują się! Pozostały tam gdzie nałożyłam cień! Tylko dlatego nie dodam im gwiazki, że mi się kolorek nieco zwałkował na powiece :(