Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Nowa woda perfumowana YR, Comme une Evidence, należy do grupy zapachów kwiatowo-zielono-chyprowych.

Woda toaletowa (w smukłym, wysokim flakoniku z atomizerem)
nuta głowy - trojeść (albicja jedwabista), liście fiołka
nuta serca - dzikie konwalie
nuta bazy - mech i piżmo

Cena: 115 zł / 50 ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

mój ulubiony

Jestem wybredna co do zapachów ,ten jednak urzekł mnie od pierwszego powąchania :) i został . Używam raczej w chłodniejsze dni,ponieważ na lato wydaje mi się zbyt intensywny . Zapach długo utrzymuje się na mojej skórze . Polecam :)

Jeden z moich ulubionych zapachów

Dostałam go od mamy i od razu się ze sobą zaprzyjaźniliśmy :) Zapach jest dość słodki i dość intensywny, ale bardzo przyjemny. Pasuje idealnie na co dzień i na większe wyjścia. Zapach utrzymuje się bardzo długo, ale nie jest przytłaczający. Wszyscy pytają mnie co to za perfumy i są zachwyceni zapachem, dlatego bardzo często polecam go znajomym :)

Delikatny, kwiatowy zapach

Tych perfum używam wyłącznie wiosenną porą. Zapach w pierwszym odruchu jest lekki i bardzo przyjemny jednak po dłuższym używaniu zaczynam w nim wyczuwać jakieś drażniące, duszące nuty. Być może kwestią jest to jak zapach się rozwija. Mimo to mam takie dni kiedy lubię wracać do tych perfum.

Mexx Look up now

Dostałam w prezencie gwiazdkowym od babci <3 Z miejsca pokochałam ten zapach, nie uważam, żeby był ulotny. Jest dość specyficzny, rozpoznawalny, ja go bardzo lubię. Może nie jest super trwały, ale nie widzę problemu w tym, żeby co jakiś czas się nim spryskać. Jeden z moich ulubionych zapachów:) Szczególnie na okres zimowy.

zapach-marzenie....ale

Bardzo ulotne! Niestety! Same perfumy pachną fantastycznie - kocham kwiatowe zapachy no ale..trwałość na mojej skórze max do 2h. Szkoda;(
Pryskam namiętnie, bo zapach dostałam tym razem gratis do zakupów.

Bardzo ładny, ale nie umywa się do wersji Intense

Zapach jest bardzo ładny - lekki, świeży kwiatowy powiew, aczkolwiek jest bardzo nietrwały :( Po spryskaniu skóry czuć go może z max 2h, a później nic :(:( Pasuje zarówno na lato, jak i na zimę (jest to dosyć uniwersalna nuta zapachowa). Ładny, prosty flakon w różowym kolorze też mnie bardzo urzekł :) Niestety, ze względu na trwałość wolę zdecydowanie wersję Intense, która ma w sobie TO COŚ czego brakuje wersji klasycznej :)

Lekki kobiecy zapach który bardzo polubiłam

Zalety:
- kwiatowy, lekki zapach kojarzący sie z letnim ogrodem
- dobrze utrzymuje się na skórze
- ma ładne, wygodne opakowanie (klasyczna forma)
- nie uczula, nie podrażnia skóry
- dobra cena do takiej trwałości
- dobra dostępność w sklepach i w strefach zakupów przez internet

trafiony zakup w ciemno

Perfumy poleciła mi konsultantka YR. Obawiałam się, że zapach nie będzie dostatecznie kwiatowy. Pierwsza aplikacja i zachwyt! Perfumy pachną bardzo kwiatowo i zmysłowo. Utrzymują się na ciele przez długi czas. Warto czasem słuchać konsultantek, zapach bardzo lubię!

Ukochana woda perfumowana

Uwielbiam jej zapach. W porównaniu z perfumami z tej serii trzeba nałożyć jej więcej, ale wytrzymałość ma zbliżoną. Ba, w porównaniu z tegoroczną "edycją" perfum - może nawet lepszą. Mimo wszystko w tym względzie jest bez szału, szczególnie latem.

Buteleczka jest wytrzymała i ładna. Cena normalna, a i promocje częste.

Mimo wszystko zastanawiam się nad innym zapachem, który wytrwa na skórze nieco więcej niż do południa.

Piękny

Używam od kilku lat (ok. 5 flakonów) i jestem zachwycona. Zapach jest piękny, świeży, kwiatowy, trwały, kobiecy, uniwersalny. Pierwszy flakon zamówiłam właściwie w ciemno, wąchając tylko "naklejkę" na katalogu, ale zakup okazał się strzałem w 10tkę. Idealny na dzień, wyczuwalny ale nie powoduje zawrotów głowy. Trwałość na skórze ok, na ubraniach zapach utrzymuje się do następnego prania:-).
Flakon 50 ml bardzo poręczny, przetrwał kilka upadków, a korek dalej mocno siedzi na miejscu.
Używam przez cały rok (z przerwami na testy innych perfum) ale najładniej mi pachnie na wiosnę:-).

Jakość

Zapachu oceniać nie będę, bo jest to sprawa indywidualna, ale na pewno jest on intensywny i kobiecy.
Sama woń utrzymuje się bardzo długo, nawet po tygodniu czuję go na szaliku, który tylko dotykał mojej szyi, więc duży +, a przy tym nie jest intensywny (wiadomo, jeśli się nie wyleje na siebie pół flakonu), co wpływa na jego wydajność.
Flakon praktyczny, a przede wszystkim zwróciłam uwagę na to (może jestem dziwna :D ), że nakrętka nie spada po kilku użyciach, co zawsze mnie okrutnie irytuje bo potem je gubię ;x

Konwaliowy nokaut

Zapach jest przepiękny, ale tak mocny, że niestety nie jestem w stanie go nosić. Wystarczy, że tylko jeden raz dotknę skórę samym korkiem i mam gwarantowany ból głowy do końca dnia - swój i domowników.
Zapach kwiatowy, mocny, wytrawny, zdecydowanie niesłodki, krystalicznie czysty, elegancki, kobiecy, ale też bardzo duszący i wybitnie trwały.
Chciałam go polubić, ale konwalia w tej kompozycji po prostu zwala z nóg (dosłownie).