Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Nowa woda perfumowana YR, Comme une Evidence, należy do grupy zapachów kwiatowo-zielono-chyprowych.

Woda toaletowa (w smukłym, wysokim flakoniku z atomizerem)
nuta głowy - trojeść (albicja jedwabista), liście fiołka
nuta serca - dzikie konwalie
nuta bazy - mech i piżmo

Cena: 115 zł / 50 ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

nie polecam

Bardzo ładne opakowanie, lekko różowe szkło i kartonik co tworzy genialny efekt. Ale mimo to nie polubiliśmy sie. Duszny, przeokropnie duszny zapach. Kojarzy mi sie ze starszymi osobami, nie czuje w nim elegancji. Meczy mnie. Bardzo sie rozczarowałam. Zapowiadał sie świetnie jednak czar prysł po otwarciu.
Trwałość również bardzo slaba.
Ogolnie nie polecam.

Jeden z moich ulubionych zapachów

Dostałam go od mamy i od razu się ze sobą zaprzyjaźniliśmy :) Zapach jest dość słodki i dość intensywny, ale bardzo przyjemny. Pasuje idealnie na co dzień i na większe wyjścia. Zapach utrzymuje się bardzo długo, ale nie jest przytłaczający. Wszyscy pytają mnie co to za perfumy i są zachwyceni zapachem, dlatego bardzo często polecam go znajomym :)

Delikatny, kwiatowy zapach

Tych perfum używam wyłącznie wiosenną porą. Zapach w pierwszym odruchu jest lekki i bardzo przyjemny jednak po dłuższym używaniu zaczynam w nim wyczuwać jakieś drażniące, duszące nuty. Być może kwestią jest to jak zapach się rozwija. Mimo to mam takie dni kiedy lubię wracać do tych perfum.

Mexx Look up now

zapach-marzenie....ale

Bardzo ulotne! Niestety! Same perfumy pachną fantastycznie - kocham kwiatowe zapachy no ale..trwałość na mojej skórze max do 2h. Szkoda;(
Pryskam namiętnie, bo zapach dostałam tym razem gratis do zakupów.

Bardzo ładny, ale nie umywa się do wersji Intense

Zapach jest bardzo ładny - lekki, świeży kwiatowy powiew, aczkolwiek jest bardzo nietrwały :( Po spryskaniu skóry czuć go może z max 2h, a później nic :(:( Pasuje zarówno na lato, jak i na zimę (jest to dosyć uniwersalna nuta zapachowa). Ładny, prosty flakon w różowym kolorze też mnie bardzo urzekł :) Niestety, ze względu na trwałość wolę zdecydowanie wersję Intense, która ma w sobie TO COŚ czego brakuje wersji klasycznej :)

Lekki kobiecy zapach który bardzo polubiłam

Zalety:
- kwiatowy, lekki zapach kojarzący sie z letnim ogrodem
- dobrze utrzymuje się na skórze
- ma ładne, wygodne opakowanie (klasyczna forma)
- nie uczula, nie podrażnia skóry
- dobra cena do takiej trwałości
- dobra dostępność w sklepach i w strefach zakupów przez internet

trafiony zakup w ciemno

Perfumy poleciła mi konsultantka YR. Obawiałam się, że zapach nie będzie dostatecznie kwiatowy. Pierwsza aplikacja i zachwyt! Perfumy pachną bardzo kwiatowo i zmysłowo. Utrzymują się na ciele przez długi czas. Warto czasem słuchać konsultantek, zapach bardzo lubię!

Piękny

Używam od kilku lat (ok. 5 flakonów) i jestem zachwycona. Zapach jest piękny, świeży, kwiatowy, trwały, kobiecy, uniwersalny. Pierwszy flakon zamówiłam właściwie w ciemno, wąchając tylko "naklejkę" na katalogu, ale zakup okazał się strzałem w 10tkę. Idealny na dzień, wyczuwalny ale nie powoduje zawrotów głowy. Trwałość na skórze ok, na ubraniach zapach utrzymuje się do następnego prania:-).
Flakon 50 ml bardzo poręczny, przetrwał kilka upadków, a korek dalej mocno siedzi na miejscu.
Używam przez cały rok (z przerwami na testy innych perfum) ale najładniej mi pachnie na wiosnę:-).

Konwaliowy nokaut

Zapach jest przepiękny, ale tak mocny, że niestety nie jestem w stanie go nosić. Wystarczy, że tylko jeden raz dotknę skórę samym korkiem i mam gwarantowany ból głowy do końca dnia - swój i domowników.
Zapach kwiatowy, mocny, wytrawny, zdecydowanie niesłodki, krystalicznie czysty, elegancki, kobiecy, ale też bardzo duszący i wybitnie trwały.
Chciałam go polubić, ale konwalia w tej kompozycji po prostu zwala z nóg (dosłownie).

Ladny

Dostalam ten perfum do zamowienia i jestem nim zachwycona.Zapach dlugotrwaly i nie dluszacy taki jaki lubie.Polecam kazdej kobiecie ktora lubi kwiatowe zapachy

Używam tego produktu od: Pol roku

Nie mój zapach

Dostałam jako gratis do zamówienia. Buteleczka ładna. I to tyle z plusów. Zapach jest idealnie taki, jakich nie lubię. Dla mnie to perfum dla starszej pani, nie dla młodych osób. Ciężki i te zapachy... Nie dla mnie.

Używam tego produktu od: jeden dzień
Ilość zużytych opakowań: dwa psiknięcia

no nie mój

Zakup przypadkowy, był chyba gratisem do zakupów w YR, pomyślałam co mi szkodzi...

I cóż poczułam...kwiatki,kwiatki,kwiatki...
Ale nie, że jakieś delikatne, ulotne, jak na letniej łące.
Kwiatuchy, które potrafią nieraz nawet trochę przydusić. A mają czym przydusić, bo zapach ma moc - trwa dobre kilka godzin, jest wyczuwalny przez otoczenie.

Nie są dla mnie babcine, ale ich kobiecość jest dla mnie jakaś toporna - ani lolitka, ani leśna nimfa, ani starsza pani, ani sexbomba, ani kobieta sukcesu...czuje się w nich tak...nijako?

Na mnie nie rozwija się wcale, trwa w niezmienionej kwiatkowatej formie. Czasem mogę go na sobie znieść, ale generalnie mnie męczą, toteż często wykorzystywałam je do spryskiwania wnętrznosci szaf i szafek w ramach akcji prewencyjnej przeciw ewentualnym molom :-D.

I jedno zaskoczenie - kiedyś użyłam ich do pracy i szał - a cóż to za zapach, jaki świetny, jaki świeży, jak mi niby pasuje...Jak widać, gusta są rózne.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 duże