Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Nowa woda perfumowana YR, Comme une Evidence, należy do grupy zapachów kwiatowo-zielono-chyprowych.

Woda toaletowa (w smukłym, wysokim flakoniku z atomizerem)
nuta głowy - trojeść (albicja jedwabista), liście fiołka
nuta serca - dzikie konwalie
nuta bazy - mech i piżmo

Cena: 115 zł / 50 ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Jeden z moich ulubionych zapachów

Dostałam go od mamy i od razu się ze sobą zaprzyjaźniliśmy :) Zapach jest dość słodki i dość intensywny, ale bardzo przyjemny. Pasuje idealnie na co dzień i na większe wyjścia. Zapach utrzymuje się bardzo długo, ale nie jest przytłaczający. Wszyscy pytają mnie co to za perfumy i są zachwyceni zapachem, dlatego bardzo często polecam go znajomym :)

Delikatny, kwiatowy zapach

Tych perfum używam wyłącznie wiosenną porą. Zapach w pierwszym odruchu jest lekki i bardzo przyjemny jednak po dłuższym używaniu zaczynam w nim wyczuwać jakieś drażniące, duszące nuty. Być może kwestią jest to jak zapach się rozwija. Mimo to mam takie dni kiedy lubię wracać do tych perfum.

zapach-marzenie....ale

Bardzo ulotne! Niestety! Same perfumy pachną fantastycznie - kocham kwiatowe zapachy no ale..trwałość na mojej skórze max do 2h. Szkoda;(
Pryskam namiętnie, bo zapach dostałam tym razem gratis do zakupów.

TOP 10 męskich perfum

Bardzo ładny, ale nie umywa się do wersji Intense

Zapach jest bardzo ładny - lekki, świeży kwiatowy powiew, aczkolwiek jest bardzo nietrwały :( Po spryskaniu skóry czuć go może z max 2h, a później nic :(:( Pasuje zarówno na lato, jak i na zimę (jest to dosyć uniwersalna nuta zapachowa). Ładny, prosty flakon w różowym kolorze też mnie bardzo urzekł :) Niestety, ze względu na trwałość wolę zdecydowanie wersję Intense, która ma w sobie TO COŚ czego brakuje wersji klasycznej :)

Lekki kobiecy zapach który bardzo polubiłam

Zalety:
- kwiatowy, lekki zapach kojarzący sie z letnim ogrodem
- dobrze utrzymuje się na skórze
- ma ładne, wygodne opakowanie (klasyczna forma)
- nie uczula, nie podrażnia skóry
- dobra cena do takiej trwałości
- dobra dostępność w sklepach i w strefach zakupów przez internet

trafiony zakup w ciemno

Perfumy poleciła mi konsultantka YR. Obawiałam się, że zapach nie będzie dostatecznie kwiatowy. Pierwsza aplikacja i zachwyt! Perfumy pachną bardzo kwiatowo i zmysłowo. Utrzymują się na ciele przez długi czas. Warto czasem słuchać konsultantek, zapach bardzo lubię!

Piękny

Używam od kilku lat (ok. 5 flakonów) i jestem zachwycona. Zapach jest piękny, świeży, kwiatowy, trwały, kobiecy, uniwersalny. Pierwszy flakon zamówiłam właściwie w ciemno, wąchając tylko "naklejkę" na katalogu, ale zakup okazał się strzałem w 10tkę. Idealny na dzień, wyczuwalny ale nie powoduje zawrotów głowy. Trwałość na skórze ok, na ubraniach zapach utrzymuje się do następnego prania:-).
Flakon 50 ml bardzo poręczny, przetrwał kilka upadków, a korek dalej mocno siedzi na miejscu.
Używam przez cały rok (z przerwami na testy innych perfum) ale najładniej mi pachnie na wiosnę:-).

Konwaliowy nokaut

Zapach jest przepiękny, ale tak mocny, że niestety nie jestem w stanie go nosić. Wystarczy, że tylko jeden raz dotknę skórę samym korkiem i mam gwarantowany ból głowy do końca dnia - swój i domowników.
Zapach kwiatowy, mocny, wytrawny, zdecydowanie niesłodki, krystalicznie czysty, elegancki, kobiecy, ale też bardzo duszący i wybitnie trwały.
Chciałam go polubić, ale konwalia w tej kompozycji po prostu zwala z nóg (dosłownie).

Ladny

Dostalam ten perfum do zamowienia i jestem nim zachwycona.Zapach dlugotrwaly i nie dluszacy taki jaki lubie.Polecam kazdej kobiecie ktora lubi kwiatowe zapachy

Używam tego produktu od: Pol roku

Nie mój zapach

Dostałam jako gratis do zamówienia. Buteleczka ładna. I to tyle z plusów. Zapach jest idealnie taki, jakich nie lubię. Dla mnie to perfum dla starszej pani, nie dla młodych osób. Ciężki i te zapachy... Nie dla mnie.

Używam tego produktu od: jeden dzień
Ilość zużytych opakowań: dwa psiknięcia

no nie mój

Zakup przypadkowy, był chyba gratisem do zakupów w YR, pomyślałam co mi szkodzi...

I cóż poczułam...kwiatki,kwiatki,kwiatki...
Ale nie, że jakieś delikatne, ulotne, jak na letniej łące.
Kwiatuchy, które potrafią nieraz nawet trochę przydusić. A mają czym przydusić, bo zapach ma moc - trwa dobre kilka godzin, jest wyczuwalny przez otoczenie.

Nie są dla mnie babcine, ale ich kobiecość jest dla mnie jakaś toporna - ani lolitka, ani leśna nimfa, ani starsza pani, ani sexbomba, ani kobieta sukcesu...czuje się w nich tak...nijako?

Na mnie nie rozwija się wcale, trwa w niezmienionej kwiatkowatej formie. Czasem mogę go na sobie znieść, ale generalnie mnie męczą, toteż często wykorzystywałam je do spryskiwania wnętrznosci szaf i szafek w ramach akcji prewencyjnej przeciw ewentualnym molom :-D.

I jedno zaskoczenie - kiedyś użyłam ich do pracy i szał - a cóż to za zapach, jaki świetny, jaki świeży, jak mi niby pasuje...Jak widać, gusta są rózne.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dla mnie Number One

Jako stała klientka Yves Rocher poniuchałam i wypróbowałam prawie wszystko, co w ciągu ostatnich kilku lat mieli w sprzedazy, poza kilkoma, które skreśliłam na starcie jako za słodkie.
Ten jest lekki, kwiatowy, nienachalny, ale jednocześnie rzucajacy się w nozdrza i pozostajacy w pamięci.
U mnie na skórze utrzymuje sie cały dzień, więc jest bardzo trwały. Kilka razy sprezentowałam go mamie i równiez jest jego fanką.
Dla mnie jedynym minusem jest cena regularna, ale od czego są promocje i prezenty Yves Rocher. Użyłam już kilku flakonów + kilka mojej mamy i jeszcze nigdy nie zapłaciłam ceny regularnej, także promocje sa częste.
Czasami zdażają się edycje limitowane z podkręconą jakąś nuta zapachową i tez są super.

Używam tego produktu od: kilku lat