Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Nowa woda perfumowana YR, Comme une Evidence, należy do grupy zapachów kwiatowo-zielono-chyprowych.

Woda toaletowa (w smukłym, wysokim flakoniku z atomizerem)
nuta głowy - trojeść (albicja jedwabista), liście fiołka
nuta serca - dzikie konwalie
nuta bazy - mech i piżmo

Cena: 115 zł / 50 ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

polecam

Przepiękne perfumy , świetny ,subtelny zapach. Szczerze nie spodziewałam się tak dobrych perfum z VR . Zapach bardzo trwały ,nawet dwa dni po psiknięciu czułam je na ubraniach. Dodatkowym plusem jest bardzo elegancki flakon.

Ubrana w kobiecość!

Uwielbiam ten zapach od pierwszego powąchania.
Otrzymałam próbkę i zakochałam się w nim bez pamięci.
Zapach bardzo świeży,kwiatowy ,spokojny.
Ma w sobie jakąś tajemniczość ,nieuchwytną tęsknotę.
Jest bardzo naturalny ,ale wysublimowany.
Perfumy Yves Rocher, Comme une Evidence
od lat są obecne na mojej toaletce.
Niezmiennie mnie przyciągają swoim zapachem i tajemniczością..
Poprawiają humor i wprowadzają w dobry nastrój

Wielbię!

Zapach otrzymałam w urodzinowym prezencie. Znałam już wcześniej opinie na jego temat, jednakże zakup nie był w zasięgu mojej kieszeni. Od kilku lat kupuję flakon za flakonem, piękny kwiatowy zapach, bardzo trwały jest idealny na każdą okazję.

Nic szczególnego

Letnia, kwiatowa kompozycja. Niestety nie do końca trafia w mój gust. Miałam jedną buteleczkę którą "zmęczyłam" w jednym roku, ale raczej do tego zapachu już nie wrócę.
Zapach zakwalifikowałabym do tzw. bezpiecznych. Nie jest męczący, nadaje się do pracy, w miejsca "neutralne". Brakuje mu jednak wyrazistości, pazura i tego czegoś co skłoniłoby mnie do ponownego zakupu. Jest taki trochę nijaki, lekko mdły, raczej nie dla kobiety pewnej siebie, pełnej życia i pasji. Nie jest też lekkim zapachem - mgiełką na lato. Zapach jest wyczuwalny, długo się utrzymuje, jak na Yves Rocher całkiem ok. Na pewno nie dla nastolatki. Moze się sprawdzić latem do biura, albo na jakieś nudne letnie imieniny u cioci, .... a i to nie dla każdego. W sumie nic odkrywczego, oryginalnego, ale klasyka też to nie jest. Taki przeciętniak. Cena regularna zbyt wygórowana, ale bywa na promocjach, a nawet gratisem do zakupów w sklepie internetowym. Jak wpadnie mi w ręce powędruje do mojej mamy, bo ona go lubi.

Jeden z moich ulubionych

Comme une Evidence to jeden z moich ulubionych zapachów, który zawsze mam w zapasie. Mimo, że wolę nuty cytrusowe i orzeźwiające, to ten wyjątkowo mi przypasował. Jest dość intensywny i trwały, wystarczą 1-2 pryśnięcia. Wybór zapachu jest zdecydowanie subiektywny, dlatego najlepiej sprawdzić samemu czy nam odpowiada :).

Pewniak na wyjątkowe okazje

Cenię ten zapach za kwiatowo-pudrową woń. Wyraźnie czuć w nim fiołki, konwalie i róże, ale zdecydowanie nie jest on banalny. Sprawia, że czuję się kobieco i seksownie. Pasuje do kogoś o romantycznej naturze. Zapach jest trwały, otula na długo, jednocześnie dając przebić się pozostałym nutom. Flakon stanowi niewątpliwie ozdobę toaletki.

Używa produktu od: próbka

Nie urzekła mnie jego historia

Miałam okazje wypróbować ten zapach na własnej skórze i wydaje mi się że wiem czemu ciagle dodają go do zamówień , na pewno nie ze względu na zapach który jest mocno przytłaczający - bo jak dla mnie za dużo kwiatów w jednej butelce! Producent nazywa go swoim kultowym zapachem a jak dla mnie jest on mocno przereklamowany i niczym nie wyróżniający się .
Zapach jest dość intensywny przynajmniej na początku , powiedziałabym że aż duszący , utrzymuje się na skórze przez kilka godzin i to dla mnie było aż nadto bo przytłaczał mnie nadmiarem aromatu! Powiedziałabym że nadaje się bardziej na wiosnę aby nie gotować się w tym zapachu pod kożuchem . Nadaje się tez bardziej dla dojrzałych kobiet ponieważ nie jes lekkim zapachem i na młodej cerze mógłby być zbyt ciężki . Cena jak dla mnie nie adekwatna do zapachu .

nie polecam

Bardzo ładne opakowanie, lekko różowe szkło i kartonik co tworzy genialny efekt. Ale mimo to nie polubiliśmy sie. Duszny, przeokropnie duszny zapach. Kojarzy mi sie ze starszymi osobami, nie czuje w nim elegancji. Meczy mnie. Bardzo sie rozczarowałam. Zapowiadał sie świetnie jednak czar prysł po otwarciu.
Trwałość również bardzo slaba.
Ogolnie nie polecam.

Jeden z moich ulubionych zapachów

Dostałam go od mamy i od razu się ze sobą zaprzyjaźniliśmy :) Zapach jest dość słodki i dość intensywny, ale bardzo przyjemny. Pasuje idealnie na co dzień i na większe wyjścia. Zapach utrzymuje się bardzo długo, ale nie jest przytłaczający. Wszyscy pytają mnie co to za perfumy i są zachwyceni zapachem, dlatego bardzo często polecam go znajomym :)

Delikatny, kwiatowy zapach

Tych perfum używam wyłącznie wiosenną porą. Zapach w pierwszym odruchu jest lekki i bardzo przyjemny jednak po dłuższym używaniu zaczynam w nim wyczuwać jakieś drażniące, duszące nuty. Być może kwestią jest to jak zapach się rozwija. Mimo to mam takie dni kiedy lubię wracać do tych perfum.

zapach-marzenie....ale

Bardzo ulotne! Niestety! Same perfumy pachną fantastycznie - kocham kwiatowe zapachy no ale..trwałość na mojej skórze max do 2h. Szkoda;(
Pryskam namiętnie, bo zapach dostałam tym razem gratis do zakupów.

Bardzo ładny, ale nie umywa się do wersji Intense

Zapach jest bardzo ładny - lekki, świeży kwiatowy powiew, aczkolwiek jest bardzo nietrwały :( Po spryskaniu skóry czuć go może z max 2h, a później nic :(:( Pasuje zarówno na lato, jak i na zimę (jest to dosyć uniwersalna nuta zapachowa). Ładny, prosty flakon w różowym kolorze też mnie bardzo urzekł :) Niestety, ze względu na trwałość wolę zdecydowanie wersję Intense, która ma w sobie TO COŚ czego brakuje wersji klasycznej :)