Giordani Gold, Starlight Eye Shadow (Gwieździste cienie do powiek)

Giordani Gold, Starlight Eye Shadow (Gwieździste cienie do powiek)

Srebro i złoto na powiece. Jeśli chcesz uzyskać miękki, subtelny wygląd, nałóż cienie na sucho. Rozprowadzenie ich wilgątnym aplikatorem sprawi, że makijaż będzie mocniejszy i bardziej lśniący.

Skład: talc, cetearyl glucoside, cetearyl alcohol, glyceryl ethylhexananoate/stearate/adipate, silica, isopropyl palmitate, dimethicone, sorbitan stearate, cetearyl ethylhexanoate, octyldodecyl stearoyl stearate, dehydroacetate acid, magnesium aluminum silicate, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, butylparaben, isobutylparaben, propylparaben, (+/- ci 77019, ci 77891, ci 77491, ci 77499). may contain mica, titanium dioxide, iron oxides.

Cena: zł / 3g

Świetne

Kupiłam te cienie bardzo, bardzo dawno temu (około 5-6 lat temu) i mam je do dzisiaj. A co najlepsze dają ten sam efekt, mimo że leża w moim kuferku już długo. Ze względu na to, że bardzo błyszczą, używam ich sporadycznie, głównie na wielkie wyjścia, dyskotekę czy imprezę. Świetnie wyglądają na powiece, są baaaaaardzo wydajne (nie wiem kiedy je skończę), łatwo się rozprowadzają i dają fenomenalny efekt.
Jedyne zastrzeżenie mam do trwałości, stosowane na sucho niestety utrzymują się krótko, ale za to stosowane na mokro trzymają się trochę dłużej.
Żałuję, że nie mam już ich w regularnej sprzedaży, bo na pewno skusiłabym się na inny odcień.

Używam tego produktu od: paru długich lat.
Ilość zużytych opakowań: 1 - cały czas w trakcie:D

taki sobie

Mam srebrny kolorek ale na powiekach wydaję się być niebieski. Jego trwałość nie jest powalająca. Już po dwóch godzinach zaczął znikać z powiek. Może gdybym zastosowała jakąś bazę pod niego to trwałość by była dłuższa. Dobrze że można go stosować na sucho i na mokro-daje to więcej możliwości wykonania makijażu. Ogólnie-nie jest zły ale za tę cenę można kupić napewno coś lepszego. Nie powalił mnie.... ...Uwaga!!!!!!!!-obsypuje się.

Naprawdę gwieździsty!

Mam srebrny, baaaardzo opalizujący. Używam go rzadko, bo na dzień raczej się nie nadaje, w związku z czym będę go mieć wieki! Ma dużą pojemność - 3g. Kolor jest naprawdę srebrny, podoba mi się obrysowane nim oko, ale wtedy odbija się pod brwią - to chyba jego jedyna wada, może wynika to z dość miękkiej choć pudrowej konsystencji? Dlatego jedna * mniej. Trwałość - zadowalająca, noc wytrzyma :-). W sumie to nie ma czego zarzucić, dobrze mieć go w kosmetyczce. Dobra pacynka i ładne opakowanie.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

godny polecenia

można stosować na sucho i na mokro,przy czym,przy stosowaniu na sucho nieco się sypie,ale efekt jest ładny i warstwa delikatna-en sposób malowania polecam w makijażu na dzień, natomiast sposób na mokro -to po prostu rewelacja, kolor jest wyrazisty,soczysty,pięknie się błyszczy (mam złoty) wygląda po prostu fantastycznie,wspaniale się nakłada,byłam naprawdę zachwycona-polecam do makijaży wieczorowych,efekt jest naprawdę powlający

bardzo sympatyczny :)

pokusilam sie na ten cien bo w makijazu kocham zlote i brazowe kolorki (pasuja do mich oczu i opalenizny) ten kolor jest naprawde cudowny !! sliczny zloty, dla mnie bomba!! naprawde takiego ladnego kolorku dawno nie milam, pomalowalam sie w poludnie i bardzo ladnie trzymal sie przec reszte dnia. cena srednia 26,90 jeszcze za cien moge tyle dac, a jest go calkiem duzo i wiem juz ze nie bedzie pekal i sie kruszyl w pudelku bo nie jest "pylowaty" :)