Hydra-detox (krem pod oczy)

Hydra-detox (krem pod oczy)

Jedyny krem, który jak dotąd pomógł mojej przemęczonej skórze pod oczami, rozjaśnia cienie (!!!), świetnie nawilża. Skóra pod oczami jest taka mięciutka, delikatna. Ma bardzo wygodne opakowanie z aplikatorem (wydostaje się dokładna ilość kosmetyku do nakremowania skóry pod jednym oczkiem). Naprawdę polecam.

kosztowny bubel

Dostałam próbkę w Sephorze i chwała Bogu, że dostałam próbke, a nie wydałam na ten specyfik ciężkich pieniędzy. Konsystencję ma owszem miła, ale nie zauważyłam, żeby on likwidował cienie pod oczami, za to niestety oczy mnie szczypią od czasu do czasu. do tego - i to niestety jest najgorsze - wałkuje się pod oczami nawet przy delikatnym dotknięciu, jak próbowałam nałożyć korektor (płynny). W tym akurat ten kremik nie różni się od innych produktów Biothermu: wszystkie które miałam wałkują się przy probie nałożenia podkładu czy korektora.

Jestem zadowolona.....:)

Dobry lekki krem, ladnie nawilza, dawkowany w ilosci tak jak pozwala dozownik (zreszta bardzo poreczny)jest wydajny i ladnie sie wchalnia. Nie usuwa zmarszczek takim wiekowym kobitkom jak ja (kolo 30) ale ladnie rozjasnia cienie pod oczami. Moje byly bardzo uparte i starcilam juz nadzieje a krem Biotherm'u calkiem dobrze daje sobie rade. Nie zniknely w 100% ale bez korektora tez juz moge sie pokazac swiatu :) Ladne i poreczne opakowanie. Cena - 155 zl, nie jest najgorsza ale wydajnosc powoduje ze mozna cene przezyc

dobry na cienie

Cienie NAPRAWDE znikaja, ale slabo nawilza i nie splyca zmarszczek.Dobry dla mlodych osob.

Manicure - glitter nails

chyba sa lepsze

zachecona przez kolezanke opiniami na temat calej serii Biothermu "Hydra-Detox" zaopatrzylam sie w kremik pod oczy i musze stwierdzic, ze mimo, iz nie mam porownania (moj pierwszy krem pod oczy) to nie wiem, czy tego oczekiwalam, fakt pierwsze zmarszczki chyba sie troche zmniejszyly (uzywam go od 4 miesiecy)ale czesto nad ranem mam podkrazone oczy , szczypanie tez sie pojawilo ale to moze moj blad przy aplikacji- stad 3 gwaiazdki; opakowanie OK, dozownik b.dobry

nico

Za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Tymczasem kupiłam lekki, łatwo wchłaniający się kremik nie dający kompletnie żadnego efektu pod moimi oczyma, poza szczypaniem. Zawód na całej linii. Jedna gwiazdka za super opakowanie - takie szklane, ciężkie i błękitne - z dozownikiem.

remedium na cienie

Skusiłam się dzięki Waszym recenzjom i jestem baaaaaaaardzo wdzięczna. Wreszcie problem cieni pod moimi oczami został rozwiązany-rewelacja.W ciągu tygodnia stosowania mogłam podziwiać jak stopniowo znikają sine obwódki pod oczętami ,a po workach, opuchnięciach zostaje wspomnienie. Mógłby tylko lepiej nawilżać.

Oceniam na 4.00

Dobry kosmetyk dla malo zmeczonych oczzu.

Oceniam na 5.00

dla mnie to najlepszy krem pod oczy jaki miałam kiedykolwiek. Jedyny który zlikwidował cienie pod oczami

Oceniam na 4.00

Mam skórę wrażliwą, a ta wokół oczu b. wrażliwą a do tego ciemność pod oczkami. Na w/w kłopoty polecam z czystym sumieniem krem Biothermu. zresztą jak dla mnie cała seria Hydra Detox jes na piatkę z plusem.