Giordani Gold, Precious Oil for Bath & Shower (Perfumowany olejek do kąpieli)

Giordani Gold, Precious Oil for Bath & Shower (Perfumowany olejek do kąpieli)

Pielęgnuje skórę i nadaje jej elegancki zapach. Zawiera ekstrakt ylang ylang o właściwościach stymulujących i olejki nawilżające. Wystarczy wlać kilka kropli do wody w wannie lub rozprowadzić olejek na wilgotnej skórze po kąpieli pod prysznicem.

Wspaniały ...

Kuipłam w badzo dużej promocji, kosztowal chyba 40% taniej. Używam go nie do kąpieli lecz jako olejek nawilżający do ciała po kąpieli pod prysznicem. W zwilżoną skórę wcieram trochę ol;ejku a po chwili ścieram go ręzcnikiem. Ma świetną konsystencję, badrzo łatwo go wetrze, wystarczy dzięki temu niewielka ilośc aby "nawilżyc" całe ciało. Skóra przez cały dzien pięknie pachnie Giordani Gold...ten zapach przebija nawet jakies wody toaletowe :D czu go bardziej, wiec jak uzywam tego olejku to juz nie uzywam zadnych perfum ani nic...ale jakbym dokupila jezscze perfumy GiordaniGold to jestem pewna,że pachnialoby bardzo mocno i zapach bylby bardzo trawly.Jezeli chodzi o nawilżenie to daje naprawdę świetny efekt. Po powrocie znad morza miałąm straszie suchą skóre na nogach, mozna bylo po niej doslownie pisac. Po tzrech użyciach askora odzyskala gładkosc i jest bardzo dorbze nawilżona za do gwiazdka w góre. Produkt jest dosyc drogi ale naprawdę warto wydac troszke pieniezdy. Polecam!!!