Mydło Zmysłowe do higieny intymnej

Mydło Zmysłowe do higieny intymnej

Tak, jak mydło InTymne polecane dla pań, a także dla panów, do mycia, zarówno intymnych części jak i całego ciała. Zawiera wyłącznie naturalne surowce roślinne o działaniu antybakteryjnym i antygrzybiczym. Dodatek naturalnego oleju avocado zapewnia delikatne natłuszczenie naskórka. Dzięki zastosowaniu tych naturalnych składników mydło nie powoduje jakichkolwiek objawów ubocznych. Pozostawia na skórze ekscytujący naturalny zapach egzotycznego olejku ylang-ylang, znanego jako afrodyzjak z Bali. Ze względów higienicznych sprzedawane w (bezpłatnej) mydelniczce.

Cena: 6,5 zł / Kostka wytłaczana - 85 g

dla mnie świetne

Bardzo delikatne i fantazyjne mydełko o ślicznym zapachu. Jestem kolekcjonerka ciekawych mydelek, zawsze mam kilka w lazience i kilka w szafce z ubraniami :) To rewelacyjnie sie sprawdza zarowno jako kosmetyk do higieny intymnej (jest b.delikatne), jak i zwykle mydelko do mycia i pielegnacji ciala. Ma ladny ksztalt i, co wazne, do konca zachowuje stan staly, nie rozmieka i wyglada do konca atrakcyjnie :D

Używam tego produktu od: pare miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

Dla mnie to zwykłe mydło

Kupiłam to mydełko, gdyż zachęcił mnie opis producenta. Użyłam może dwa razy i wymydliłam do mycia rąk. Dla mnie mydło do higieny intymnej powinno mieć poślizg, aby nie drażnić delikatnej skóry, do której jest przeznaczone. Zapach w porządku, rzecz gustu, ale po spłukaniu piany skóra była "cierpka" jak po zwykłym mydle. Nie podrażniło mnie wprawdzie, jego właściwości leczniczych na skórę nie potrafię ocenić, zapewne jakieś tam są ze względu na skład, ale ta "cierpkość" mnie od niego odepchnęła.