Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Garnier, Czysta Skóra Fruit Energy, Żel oczyszczająco - rewitalizujący

Garnier, Czysta Skóra Fruit Energy, Żel oczyszczająco - rewitalizujący

Formuła żelu oparta na oczyszczającym kwasie salicylowym oczyszcza skórę, aby widocznie zmniejszyć pory i pomóc zredukować niedoskonałości. Wyciągi z granatu i grejpfruta oraz pochodna witaminy C mają właściwości oczyszczające i energizujące.
Apetyczny zapach otula skórę mgiełką świeżości, z cytrusowymi i kwaskowatymi nutami.

Gdyby tylko nie wysuszał....

Używałam ładnych parę miesięcy. Żel ślicznie pachnie, zmniejsza podrażnienia potrądzikowe i wysusza nowo powstałe wypryski. No właśnie - wysusza.... Na jedno to dobrze, bo niedoskonałości szybko znikają, na drugie źle, bo skórę potem trzeba nawilżać przez długi czas.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536901].usefull || 0 }}% pomocna.

Na rano

Żel na pewno pobudzi buzię, odświeży ją, ma bardzo przyjemny zapach. Oczyszcza z takich drobnych, dziennych zanieczyszczeń. Nie poradzi sobie z zaskórnikami. Ma bardzo żelową konsystencję, którą, jak dla mnie, trudno dobrze zmyć.
Wygodne opakowanie z pompką. Nieco drogi.
Żel dla niewymagającej skóry, bez większych niedoskonałości.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464892].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocne odświeżenie

Produkt jest bardzo fajny. Delikatnie oczyszcza skórę twarzy z zanieczyszczeń. Nie powoduje podrażnień. Ma świeży zapach, który świetnie pobudza rano, od razu po wstaniu. Wygodne opakowanie z pompką dozuje odpowiednią ilość produktu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433376].usefull || 0 }}% pomocna.
Serum na zmarszczki

Pięknie pachnie!

Ostatnio jakoś żele Garniera totalnie mi nie leżą, bo są dla mnie zbyt silne, podrażniają mnie i wysuszają.
Ten kupiłam jako totalną nowość, bo zachwyciło mnie opakowanie. Zapach żelu pasuje idealnie do tego opakowania: energetyczny, świeży, naprawdę ładny. Sam żel jest dość przyzwoity-mocny jak wszystkie inne Garniery, oczyszcza i myje twarz naprawdę dobrze, oczywiście mocno. Jakieś dobre nawilżanie obowiązkowe! Nie był zły, nie wysuszył mnie jakoś nadmiernie przy zachowaniu podstawowej pielęgnacji, więc w zasadzie zużyłam go do końca i z przyjemnością.

Plus za wygodne opakowanie z pompką, które ułatwia dozowanie i czyni żel wydajnym.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408656].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie ale tylko, dlatego, że..

Jeszcze nie znalazłam żelu z Garnier, który by mi pasował, zawsze mnie uczulają, mimo, że ten naprawdę fajnie pielęgnuję skórę, domywa makijaż, nawet dobrze radzi sobie z porami, oczyszcza, lecz niestety po czasie wyskakują mi po nim bulwy i uczula.Niestety nie tylko dlatego, że moja skóra tak na niego reaguje

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408071].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Nie lubię żelów z Garniera. Ale jestem blondynką i ślepo wierzę, że jeszcze jakiś produkt uratuje honor tej marki.
- moja skóra wciąż była ozdobiona niedoskonałościami
- lubił mi podrażnić skórę, a co - niech ma!

+zapach
+ po umyciu miało się wrażenie odświeżonej i oczyszczonej skóry

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408041].usefull || 0 }}% pomocna.

obłędny zapach

Fajny żel do odświeżenia twarzy, szczególnie rano. Polecałabym go osobom, które nie mają problematycznej skóry.

Plusy:
- przepiękny zapach
- dobrze się pieni
- nie uczula
- nie podrażnia

Minusy:
- zbyt wygórowana cena

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319741].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny, ale do pleców :)

Mam pozytywne odczucia co do tego żelu, ale zeby tak było musiałam mu zmienić przeznaczenie ;) Żel kupiłam z myślą o myciu nim twarzy, jednak tu się nie sprawdził. Okazał sie dla mnie zbyt silny do codziennego stosowania. Twarz była dobrze oczyszczona, ale jednocześnie ściągnięta, zaś kwas salicylowy peelingowal skórę, ale niejednolicie-na twarzy miałam miejscowo odstające połuszczone skorki. Wyglądało to nieciekawie. Dodam w tym miejscu, że mam cerę mieszaną, w kierunku tłustej, więc kwas salicylowy w składzie kosmetyków to dla mnie nie pierwszyzna.

Wobec powyższego postanowiłam tego żelu użyć do mycia pleców i tu już jestem zadowolona :) Fajnie "odświeżył" mi skórę pleców, złuszczając wierzchnie warstwy naskórka. Opisy producenta dotyczące rewitalizacji należy odczytywać właśnie w tym kontekście. Żel jest gesty i dobrze sie pieni, na całe plecy spokojnie starczały 2 pełne pompki produktu.

Wspomnę także, ze żel ma obłędny, pomarańczowy zapach, który uwielbiam i który daje niesamowitego porannego kopa.

Żel kupiłam na promocji za 12 zł. Starczył mi na 4 miesiące, wiec uważam, ze jest wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200298].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Co prawda używam tego żelu niecały miesiąc, aczkolwiek jest on świetny! Zauważyłam po dwóch tygodniach, że moja skóra ma mniej przebarwień, cienie pod oczami odrobinę zniknęły, a wypryski przestały się pojawiać. Już nie wspominam o świeżym zapachu. Naprawdę polecam:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197118].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Uwielbiam ten żel!

Używałam kilka opakowań.
Żel jest świetny.

Plusy :
- dobrze oczyszcza skórę
- skóra staję się rozświetlona
- cudowny zapach !!

Minusy :
- mógłby być trochę tańszy

Kupie jeszcze nie raz.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190513].usefull || 0 }}% pomocna.