Eveline, Bio Hyaluron 4D, Oczyszczający płyn micelarny 3 w 1

Eveline, Bio Hyaluron 4D, Oczyszczający płyn micelarny 3 w 1

Płyn do codziennej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej. Zapewnia potrójny efekt: oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń, usuwa wodoodporny makijaż, oraz matuje skórę w strefie T (czoło, nos, broda). Beztłuszczowa receptura reguluje prace gruczołów łojowych i zapobiega powstawaniu zaskórników. Formuła płynu nawilża, koi i łagodzi podrażnienia, nie naruszając warstwy hydrolipidowej naskórka. Zastępuje mleczko i tonik.
Składniki aktywne:micele, bioHyaluron Complex, Fast Mat Complex, d - pantenol i alantolina, kompleks witamin A, E, F.

Przyjaciółmi nie zostaniemy

Z powodu pośpiechu, zdradziłam z nim Sylveco niestety. Lubię Eveline, ale z tym kosmetykiem, nie.
Nie noszę na twarzy tapety, więc i wymagania co do preparatów zmywających mam nieskomplikowane. Zazwyczaj wystarcza mi żel do mycia i demakijażu. Jednak micele zawsze się przydają, bo a to tusz za mocno się trzyma, a to cień lub kredka do powiek pod okiem się pałęta.
Ten płyn sobie z takimi rzeczami niezbyt radzi. Tusz, mimo że nie wodoodporny, łatwo mu się nie poddaje, a i krem tonujący powoli ściąga z twarzy.
Zostawia też, czego osobiście nie lubię, warstewkę na twarzy i muszę go zmywać. Może ten do cery suchej bardziej by mi pasował.

Przyzwoity, ale mam już lepszy.

Od razu zaznaczam, że kupiłam tylko do zmywania podkładu i kremu BB. Wszystkie micele są dla mnie za słabe do makijażu oczu i do tego celu uznaję tylko dwufazowe.

Produkt oceniam jako spełniający swoje zadanie, aczkolwiek moim ulubieńcem jest micelarny z Biedronki i pewnie na długo nim jeszcze pozostanie. Eveline dobrze radzi sobie z podkładem, BB, pudrem i wszelkimi bronzerami i różami. Skóra jest oczyszczona i lekko zmatowiona. Od jakiegoś czasu skóra zaczęła mi się bardziej świecić, więc ten produkt tym bardziej wydał mi się odpowiedni. Fajnie, że ma wysoko w składzie kwas hialuronowy. Jest całkiem wydajny, zapakowany w bardzo ładną i wygodną butelką.

Zabieram gwiazdki za to, że po oczyszczeniu odczuwam dyskomfort - lekkie ściągnięcie, napięcie, zupełnie jak przy dawniej używanych przeze mnie kosmetyków do cery tłustej / trądzikowej. Liczyłam, że micel będzie delikatniejszy i w miarę kojący cerę. Poza tym, muszę uważac na usta w trakcie demakijażu - wystarczy niewielka ilość w okolicach ust, a czuję nieprzyjemny, alkoholowy posmak.

Polecam, warto wypróbować, choć ja następnym razem zaopatrzę się w sprawdzonego z Biedry ;)

Nie kupię ponownie

Akurat był w promocji i kupiłam. Głownie do demikijażu: podobno miał usuwać także makijaż wodoodporny. Nie radzi sobie nawet ze zwykłym tuszem do rzęs. Ponadto po przemyciu nim twarzy myję ją wodą, gdyż czuję się niekomfortowo pozostałym na twarzy kosmetykiem.
O żadnych właściwościach matujących nie mogę powiedzieć, ponieważ nie stosuję regularnie bo dla mnie jest niestety bezużyteczny.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie skończone

bardzo dobry kosmetyk, godny polecenia

Moim zdaniem bardzo dobry produkt. Nie podrażniał oczu i delikatnej skóry wokół nich, dobrze radził sobie z eyelinerem i nie pozostawiał po sobie efektu tłustego filmu. Używałam go również rano w celu odświeżenia twarzy. Polecam.

dobre oczyszczanie

kosmetyku głównie używałam do porannego oczyszczania i w tym sprawdził się bardzo dobrze. Skóra była ożywiona, nie było żadnych niespodzianek.
Jeśli chodzi o demakijaż tutaj ten płyn nie radził sobie kompletnie dłuuugo musiałąm się natrzeć i dużo zużyć produktu aby zmyć fakt faktem ciężki podkład Revlon ale również z tuszem do rzęs był problem czy korektorem. Jednak nie po to kupiłam ten produkt dlatego go oceniam dobrze.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zaskoczona wysoką oceną

Jestem bardzo zaskoczona wysoką oceną tego produktu. Miałam okazję używać go w ramach testowania na blogu. Ucieszył mnie ten produkt ponieważ lubię markę Eveline. Jednak ten płyn zawiódł mnie na całej linii.
Mam cerę wrażliwą, normalną ale ze skłonnością do przesuszania. Płyn ten nie radził sobie ze zmywaniem makijażu oraz podrażniał skórę. Twarz piekła mnie kiedy go stosowałam, miałam zaczerwienienia na buzi.
Na pewno nie sięgnę po niego....

Świetny

Na początku trochę sceptycznie podchodziłam do tego kosmetyku, ale skusiła mnie niska cena - co jest jego zaletą. Nie podrażnił mi skóry, ładnie nawilżał i faktycznie tych zaskórników (moja zmora) zrobiło się jakby mniej, cerę miałam po nim gładziutką. Teraz używam innego płynu, ale nie jestem w pełni zadowolona więc gdy tylko skończy mi się obecny to wracam ponownie do tego.

Plusy:
Nawilża,
Nie podrażnia,
Zapach, który nie drażni,
Butelka, która umożliwia zużycie produktu do zera,
Niska cena,

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Nie mój typ

Płyn niby nie piekł w oczy, nie pachniał, nie podrażniał, ale jakoś niezbyt przyjemnie mi się go używało. Może dlatego, że średnio zmywał, trzeba było trochę czekać, aż coś się ruszy, a w efekcie oczy były niedomyte. Nie zbierał dokładnie tylko jakoś dziwnie rozmazywał. Pozytywnego wpływu na skórę też nie zauważyłam, za to pozostawiał troszkę lepką warstwę.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Bardzo fajny płyn

A o tym płynie powiem wiele;)

To mój pierwszy płyn micelarny...Będąc w drogerii postanowiłam, że w końcu jakiś micelek muszę nabyć. I tak padło na Eveline 4D. Jestem naprawdę z niego zadowolona, świetnie zmywa mój makijaż, nawet z oczu. Zmywa tusz do rzęs bez problemu, ale może dlatego, że nie używam tuszu 10 razy, tylko pociągam rzęsy szczoteczką raz, a dobrze. Tyle mi wystarczy i płyn zmywa wszystko. Nie robi żadnych niespodzianek na twarzy. I wiem, że dużo dziewczyn ma problem z nalewaniem płynu na wacik, mi on się w żadnym wypadku nie wylewa, przytykam wacik do otworu butelki(trzymając ją pionowo) i schylam butelkę z przytkniętym wacikiem i wylewam tyle płynu ile mi potrzeba i odtykam wacik i ani kropelka się nie marnuje;)
Acha i jak jestem bez makijażu to przemywam co jakiś czas płynem twarz, tak dla czystości;)

PLUSY:
- cena 13,99
- nawilża skórę
- jest bezwonny
- nie ma alkoholu, co nie podrażnia buźki
- zmywa makijaż naprawdę świetnie
- bardzo, bardzo wydajny
- ładna butelka

minusów brak.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Nie kupię ponownie

Dla mnie ten płyn to porażka.

Od płynu micelarnego wymagam, aby dokładnie zmył makijaż, nie podrażniając skóry, natomiast ten kosmetyk w ogóle nie radzi sobie ze zwykłym tuszem... (na opakowaniu napisane jest,że zmywa także wodoodporny makijaż - jeśli nie poradził sobie ze zwykłym to ja nie wiem...). Oczywiście podkład zmywa, ale to robi i płyn za 5 zł jakiejkolwiek marki. Aby zmyć tusz, a nie nakładam wcale wielu warstw, zużywam przeciętnie dwa waciki, a i tak resztka pozostaje, przez co muiałam dokupić dodatkowy płyn do zmywania makijażu oczu.

W tym momencie stosuję go tylko do zmywania podkładu, czy nawet zwykłego całodniowego brudu z twarzy, gdy nie mam na sobie makijażu, ale moja skóra jest lekko zaczerwieniona, więc ten produkt zdecydowanie mi nie podpasowal.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Idealny!

Jest rewelacyjny! w sklepie wachałam się nad Bourjois, który zdobył KWC a własnie tym i zawsze gdy sie wacham decyduje cena ten był te 2 zl tańszy więc wybrałam jego i nie żałuję! Nigdy nie używałam płynów micelarnych bo mycie twarzy żelem i tonikiem wystarczało do czasu gdy kupiłam sobie podkład Revlon colorstay 24h. Utrzymuje się bardzo długo i jakimiś tam żelami nie da sie go zmyć dokładnie. Eveline sobie z tym doskonale poradził! A i jeszcze dodam że mam skórę mieszaną trądzikową i nic mi po nim nie jest!

Używam tego produktu od: 2tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego dużego

Po prostu świetny

Kupiiłam ten płyn bo poszukiwałam czegoś do demakijażu, a poprzednio stosowanego mleczka nie mogłam nigdzie dostać i padło na ten płyn. Jestem nim zachwycona. Kupiłam go w bardzo [rzywzoitej cenie ( chyba 15 zł) co jak na tak dużą buteleczkę jest bardzo tanio. Przede wszystkim produkt ten bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, czyli dobrze zmywa makijaż ( a stosuję podkład należący do trwałych) Dodatkowo płyn ten sprawdza się również do stosowania...przed makijażem ;) Mam cerę skłonną do przetłuszczania, a po przetarciu twarzy tym płynem moja cera jest matowa, przez vco wygląda korzystniej, a makijaż trzyma się jeszcze lepiej :)

Używam tego produktu od: jakiś 3 miesięcy