Hean, Aroma Garden, Relaksująca maseczka odżywcza z ryżem Inków, żeń-szeniem i pędami bambusa

Delikatna maseczka o działaniu odżywczym, rewitalizującym i relaksującym, dla każdego rodzaju cery. Pięknie pachnie, ma fajną konsystencję, dzięki czemu świetnie się ją rozprowadza, bardzo wydajna.

Naprawdę wpływa bardzo korzystnie na szarą, zmęczoną skórę i rozluźnia.

Tylko dla zapachu

Zamówiłam maseczkę ze strony Heanu, bo skusiły mnie pozytywne opinie.
Niestety poza ślicznym zapachem (naprawę piękny :love: ) i niską ceną nie ma zalet.
Nie wchłania się całkowicie, pozostawia na skórze tłustą warstwę, a tego nie lubię :nie: Nie nawilża (nawet odrobinę!), nie wygładza, nie odżywia. Po prostu takie nic :mad:
No może trzeba przyznać, że dzięki zapachowi jest relaksująca ;) Ale to zdecydowanie za mało.

Używam tego produktu od: używałam parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Dla zapachu;)

Była przeceniona i.... oczywiście ryżowo-bambusowa.. to Już musiałam kupić.Od dłuższego czasu mam ryżową manię;-)
Zapach ładniutki-nie jest sztuczny.
Konsystencja -kremu. Dosłownie.
Jak nakładam grubszą warstwę na twarz to wchłania się w sumie też jak krem. Co do działania? Nie bardzo widzę jej działania :(
Oprócz tego że miałam po niej raz czerwoną twarz ...
Chyba jej działanie sprowadza się do relaksu (z powodu świetnego zapachu!). Bo relaks jest...

Używam tego produktu od:oj kupiłam ją chyba z rok temu...i leżakowała do niedawna

super

Kupując ją nie spodziewałam się takich rezultatów,skusiła mnie niska cena,teraz mogę polecić ją wszystkim.Maseczkę idealnie się nakłada,jest wydajna,bardzo przyjemnie pachnie. Cera po wszystkim jest dobrze odżywiona,delikatna i miła w dotyku,o wyrównanym kolorycie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Anna Małecka masaż twarzy

Jestem na TAK :)

Bajecznie tania, bajecznie fajna :)

+ zapach - bomba :love: zakochałam sie w nim od pierwszego niuchnięcia ;) - mleczno-ryżówy, bardzo relaksujacy, szkoda tylko że nie trzyma sie dłużej. Aby go mocniej czuć, to w okolicach nosa nakładam więcej maseczki :D

+ konsystencja - delikatna, kremowa, dobzre się nakłada

+ skóra jest odpowiednio nawilżona, wygładzona, miękka - nie zmywam maseczki woda jak radzi producent tylko ścieram chusteczką pozostałość.

- po zmyciu wodą nie czuje takiego nawilżenia :(

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

Najlepsza

Nie planowałam tego zakupu- była akurat w promocji, była tania, więc spróbowałam.
Dziś stwierdzam że jest to najlepsza maseczka jaką kiedykolwiek miałam. Świetnie nawilża i doskonale odżywia cerę. Jest dla mnie antidotum na wszelkie niedoskonałości mojej cery i sprawdza się też jako lekarstwo na nieprzespaną czy też sczególnie intensywnie spędzoną noc :).

Szkoda tylko że ostatnio trudno ją kupić :(

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

lubie ją..polecam

Kupiona przeze mnie zupełnie przypadkiem, po prostu wrzciłam do koszyka bo była po promocji- taniutka a ja żadnej maseczki akurat w domku nie miałam.. I..... I przekonałam się do firmy "Hean" oraz do tego, że nie zawsze to co pisze o danym produkcie producent musi być zwykłym chwytem reklamowym.

*Opakowanie maseczki : to zgrabna nie za duża czerwona tubka..Poręcznie się ją trzyma i jest na tyle miękka że mogę bez problemu wycisnąć tyle maseczki ile chcę.

*Zapach: Delikatny , trochę jakby mleczny ale wyczuwa się bambusa..Ten egzotyczny aromat wyczuje wszędzie..mam bowiem taki balsam do ciała i aromat ten znam świetnie. Zapach na pewno nie będzie nikogo drażnił!

Konsystencja: Takiego kremu..może półtłustego..Ale nie jest ona za ciężka czy lepka.. Wbrew pozorom po nałożeniu na twarz nie ma się odczucia "obciążenia".

Działanie: skora po zastosowaniu maseczki wydaje sie bardziej jędrna i gładka i rzeczywiście jakby odżywiona. Poza tym po użyciu tej maseczki czuję się świetnie , czuję że robię coś dla swojej skóry dobrego! :)

Jedyna rzecz która troszeczkę mnie nie satysfakcjonuje to to ,że muszę tą maseczkę zmywać wodą a nie mogę pozostałego na skórze nadmiaru po prostu wklepać i zostawić.. No ale to Tak naprawdę nie jest minus tej maseczki. tylko moje upodobania ;)

POLECAM!! Nie wiem czy ją kupię po raz następny gdyż chciałabym teraz wypróbować pozostałe maseczki firmy "HEAN"

Ilość zużytych opakowań:w połowie 1

Kolejny KWC! (:

+ kupiłam ją w promocji za 4,99 zł
+ przepięknie pachnie, tak.. mlecznie, uwielbiam ten zapach :ehem:
+ po zmyciu skóra jest nawilżona i wygładzona
+ dobra konsystencja, taka akurat
+ poręczna tubka
+ nie zasycha na twarzy, nie szczypie, więc nie odczuwam żadnego dyskomfortu

- opakowanie mogłoby być ładniejsze (kolor ;) )
- trzeba ją trzymać długo na twarzy, a tyle czasu mam tylko w weekend :)

Może być

Ja mam te maseczkę w innej tubce (czerwonej). Jestem niezdecydowana, co do oceny tej maseczki. Nie widać spektakularnych efektów, ale w pewnym stopniu poprawia stan skóry: wyrównuje koloryt. Odżywiania za bardzo nie zauważyłam. Zapach taki sobie. Ogólnie za tę cenę można spróbować. Używam tego produktu od:

odpręża

Te kilka minut z nią to odpoczynek dla skóry.Ja stosowałam ją nie tyle do pielęgnacji ile do odświeżenia cery przed np.wieczornym wyjściem.Zapach ładniutki,bardzo wydajna,tym bardziej biorąc pod uwagę niską cenę.
Daje taki mały zastrzyk energii skórze i ...zmysłom.Mile ją wspominam.

Używam tego produktu od:nie używam

bardzo przyjemna

Stałam się posiadaczką tej maseczki dzięki zakupowi kremu do pielęgnacji biustu tejże firmy (jako gratis), od razu zakupiłam 3... 9zł za zestaw:) no kogo nie skusiłaby ta cena? ale do rzeczy:
przy pierwszym opakowaniu jakoś nie byłam do niej przekonana i dopiero teraz, gdy kończę drugie opakowanie widzę jak cudownie maska ta relaksuje i wygładza cerę:) Buzia wygląda na wypoczętą i jest bardzo miła w dotyku. Zapach i konsystencja są jak najbardziej w porządku i nie ma najmniejszego problemu ze zmyciem jej z twarzy. Taki efekt za tak śmieszne pieniądze jest doprawdy wart polecenia:)

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:kończę drugie i mam w zapasie 3

polecam

Moim zdaniem jest to raczej maseczka nawilżająco-wygładzająca :-) Ale do rzeczy: jest przyjemna w stosowaniu, zapach nie jest może jakoś specjalnie relaksujący ale miły. Po 20 minutach spłukuje się ją wodą(co lubię). Efekty są widoczne, skóra jest wygładzona, nawilżona i lekko napięta. Poprawia się też jej koloryt. Polecam ją jako dobrze nawilżającą, niedrogą maseczkę.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

jestem zachwycona

Maseczka rewelacja!! Moj obecny numer jeden wsrod maseczek.
Bardzo tania, wydajna, fajna kremowa konsystencja. Zapach ma dosc specyficzny, ale po jakims czasie przypadl mi do gustu.
A pod wzgledem dzialania jest niezastapiona. Odpreza i relaksuje skore, poprawia jej wyglad. Buzia jest gladka, miekka w dotyku, nawilzona.
Dla mnie bomba!!