Extracils (Tusz wydłużający i podkręcający)

Extracils (Tusz wydłużający i podkręcający)

Nowy tusz do rzęs Chanel. Mocno wydłuża rzęsy, podkręca, jedynie nie pogrubia. Rzęsy są długie, błyszczące i mięciutkie. Jeden z lepszych tuszów do rzęs jakiego do tej pory używałam (a było ich naprawdę dużo). Jest też bardzo trwały.

taki średniak

Po takiej marce spodziewałam się ciut lepszego efektu. Szczoteczka tej masakry po jakimś czasie stała się jakby posklejana, przez co trudniej było nakładać mi tusz. Ogólnie efekt jest jak już ktoś wspomniał: subtelny, więc będzie idealna dla osób, które mają jasne rzęsy i chcą je tylko delikatnie podkreślić.

Używam tego produktu od: używałam w 2007

nie polecam...

Niestety ten tusz nie jest dla mnie... Kupilam go zachecona przez sprzedawczynie w drogeri i zrobilam duzy blad. Maskara jest droga a efekt zdecydowanie niewspolmierny do ceny. Tusz jest \"poprawny\" ale nie tego oczekiwalam od kosmetyku z \"gornej polki\". Efekt jest bardzo, bardzo subtelny. Jak dla mnie za malo widoczny chociaz z drugiej strony nie jestem tez zwolenniczka przesady. Po 2 miesiacach prob przekonania siebie samej do tej maskary zlozylam bron i pobieglam do po moj ulubiony Diorshow ;) Dodam wiecej: tak sie nim rozczarowalam, ze gdyby nie fakt, ze kupilam go w renomowanej perfumeri bylabym pewna ze nabylam podrobke.

Plusy:
- dobra konsystencja
- dobra jakos kosmetyku

Minusy:
- za slabo tuszuje rzesy. Jak dla mnie efekt jest zdecydowanie zbyt subtelny
- cena
- nadaje sie tylko do 1 typu makijazu.
- nie wydluza rzes

Używam tego produktu od: uzywalam przez 2 miesiace

Bardzo dobry

Tusz kupiłam oczywiście pod wpływem dobrych opinii na wizażu. Ten tusz jest najlepszy jaki miałam do tej pory : wydłuża i podkręca rzęsy. Podkreśla wszystkie (nawet najmniejsze) bardzo dokładnie. Jedynym minusem jest to, że po paru godzinach trochę się osypuje... Ale nie można narzekać :) Gdy tylko mi się skończy napewno kupię kolejny ;)

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chanel - Mademoiselle Privé

Super!

Super tusz do rzęs.
* zgodnie z obietnicą producenta naprawdę wydłuża i rewelacyjnie podkręca rzęsy
* co do trwałości - porównywalnie do innych marek
* duży plus za nierozmazywanie, niesklejanie rzęs
* mały minus za to, że czasami odkręcając tusz, odkleja się kółko, które zbiera nadmiar tuszu podczas wyciągania szczotki ze zbiornika
* napewno wart polecenia!

Nic specjalnego

Kupiłam ten tusz zachęcona pozytywnymi opiniami, jednak nie jestem nim zachwycona - efekt jest bardzo, bardzo delikatny, jak dla licealistki do szkoły :) Poza tym dosyć szybko bardzo zgęstniał i zaczął niezbyt miło pachnieć.

KWC

Kosmetyk godny polecenia, piękna głęboka czerń, klasyczna szczoteczka pięknie aplikuje tusz na rzęsach. Zero grudek, idealnie podkręcone, rozdzielone, wydłużone, delikatnie pogrubione rzęsy. Nie osypuje się, bardzo trwały. Szczerze polecam :)

Używam tego produktu od:1,5 roku

Delikatny, naturalny efekt

Zdecydowanie dobry tusz: wydłuża, podkręca i lekko pogrubia rzęsy. Nie obsypuje się, nie pozostawia śladów.

Jednak jest jedno "ale" - daje bardzo delikatny efekt i sądzę, że posiadaczki cieniutkich lub krótkich rzęs nie będą zadowolone. Ja sama mam dość grube i długie rzęsy, a gdy pomalowałam powieki czarnym cieniem rzęsy "gubiły" się i wyglądały bardzo delikatnie.

Tusz polecam wszystkim paniom, którym zależy na delikatnym, dziennym makijażu.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Sama nie wiem...

Tusz moim zdaniem można nazwać poprawnym. Ładnie rozdziela rzęsy, nie osypuje się, rzeczywiście wydłuża (gorzej jest już z podkręcaniem), starczył mi na 11 miesięcy. Ale za taką cenę, szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś lepszego. Tusz dobry dla osób, które nie oczekują spektakularnego efektu i nie mają wprawy w malowaniu rzęs.

Używam tego produktu od: grudnia 2007

od początku stosowania tego tuszu nie widziałam żadnych spektakularnych efektów, ale ok- producent takowych nie obiecywał. tusz rzeczywiście bardzo ładnie rozdziela rzęsy i nadaje im głęboki kolor. nie osypuje się i ogólny efekt jest bardzo zadowalający. i zniosłabym to , że ich nie pogrubia ani nie podkręca (!), ale tego, że w ciągu 4 miesięcy stosowania trzykrotnie miałam dosłowny opad złamanych i opadniętych rzęs nie wybaczę. ten tusz okropnie osłabia rzęsy, nawet te moje-długie i mocne. opinie dotyczące zwiększonej łamliwości pojawiały się już w komentarzach, ale nie myślałam, że po latach testowania różnorakich specyfików może mi się to przytrafić. miałam oszczędzić ten tusz od negatywnej opinii, ale po dzisiejszym incydencie i kępce rzęs znalezionej na poduszce, nie mam dla niego litości. NIE NIE NIE polecam.Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

nie wiem

Uzywam tylko tuszy podkrecajaco-wydluzjacych,bo mam krotkie,proste,ale geste rzesy...Czytajac opis tego tuszu myslalam,ze to cos dla mnie,ale sie mylilam:/

Zalety:
-trwalosc(ale po co mi trwalosc skoro tuszu prawie nie widac na rzesach)

Wady:
-NIE PODKRECA RZES-totalnie nic a nic,wrecz opciaza i wyprostowywuje rzesy po zalotce.
-slabo wydluza
-cena(gdybym go kupilam w perfumerii,a nie na strawberry-to placz i zgrzytanie zebami)

Podsumuwujac:badziewie .
O wiele lepszy z podkrecajacych jest Estee Lauder Illusionist -jak dla mnie.

EDT:Kupilam wlasnie drugi tusz z truskawy -moj ulubiony illusionst,rozni sie bardzo od poprzednich,ktore kupowalam w perfumeriach...(???)
Moze ten tusz jest dobry,tylko ja miala jakis stary egzemplarz..

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Przeciętny

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami wizażanek. Niestety, dla mnie KWC to nie jest. Ta mascara to zwykły przeciętniak. Nic nadzwyczajnego nie robi, po prostu barwi rzęsy. Niespecjalnie wydłuża, niespecjalnie wywija. Szybko znika z opakowania. Ledwo go kupiłam i już muszę rozglądać się za nowym tuszem, Na plus: nie rozmazuje się, nie osypuje i nie skleja rzęs. Jeśli ktoś szuka mascary, która bardzo delikatnie podkresla urodę rzęs- to proszę bardzo. Ja wolę teatralny efekt Lancome Fatale i znowu do niego wrócę.

Używam tego produktu od:kwiecień 08

Póki co najlepszy

To najlepszy tusz jakiego do tej pory używałam. Wcześniej z wysokopółkowych miałam Lancome i Diora i oba nie dorównują Extracils. Używam dopiero od 1,5 miesiąca, mam nadzieję, że nic się nie stanie, bo tusz jest naprawdę trwały i się nie osypuje, czego absolutnie nie toleruję.
Gwiazdkę odbieram za szczoteczkę, która jest moim zdaniem beznadziejna, Lextreme Lancome ma o wiele lepszą.

Ponownie kupię, chyba, że na Wizażu pojawi się jakieś nowe cudo

Używam tego produktu od:1,5 mca