Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Bielenda, VitaRetin, Płyn do zmywania makijażu wodoodpornego

Bielenda, VitaRetin, Płyn do zmywania makijażu wodoodpornego

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 200 ml
Cena 15,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Dwufazowy płyn do zmywania makijażu wodoodpornego z ekstraktem z chabra bławatka. Zmywa wodoodporne mascary, ołówki, cienie. Faza bezbarwna doskonale usuwa makijaż, a faza turkusowa odświeża wrażliwą skórę wokół oczu. Zawiera retinol, witaminę B5 oraz ekstrakt z chabra bławatka.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

nie lubimy się zbytnio

Używałam tego płynu jakiś czas temu, gdy malowałam rzęsy wodoodpornym tuszem, ale długo potem stał jeszcze w łazniece, gdyż tusz się skończył, a ja z własnej nieprzymuszonej woli nie lubiłam nim zmywać oczu. Jeśli chodzi o demakijaż, to z tuszem wodoodpornym radził sobie bez problemu, bez żadnego pocierania, ale za to na skórze pozostawiał nieprzyjemną, tłusta powłokę. Może i dałoby się to przeżyć, bo w sumie większość mikstur do zmywania tych trwałych kosmetków taka jest, ale to, ile się z nim musiałam namęczyć, spowodowało, że za bardzo nie przypadł mi do gustu. Chodzi o to, że trzeba się sporo nawstrząsać buteleczką, żeby równomiernie rozmieszać te dwie fazy i to w dodatku dwa razy (prze każdym oczkiem raz, i to porządnie), bo po odstawieniu na półkę w expresowym tempie się rozdzielają. Oprócz tego buteleczka (przynajmniej moja) była niezbyt szczelna i zawsze coś tam po niej ciekło. No i na koniec, mimo moich zabiegów, została mi tylko turkusowa fazaIlość zużytych opakowań: jedno i nie przewiduję więcej

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

miłe zaskoczenie

Naprawdę nie ma problemu z usunięciem wodoodpornej maskary, wystarczy zwilżyć płatek i przyłożyć na kilka sekund do oka bez jakiegoś specjalnego pocierania, a tusz się rozpuści.Dla skóry oka jest łagodny, nie szczypie, a rano nie ma przykrych niespodzianek.Tę jedną gwiazdkę odjęłam, bo mnie przeszkadzał zbyt duży otworek w butelce, przez co czasem wychlusnęło mi się co nieco.Ilość zużytych opakowań: 1 (i pewnie bedzie jeszcze niejedno)

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  114
  produktów

  200
  recenzji

  152
  pochwał

  10,00

 2. 2

  99
  produktów

  249
  recenzji

  54
  pochwał

  9,41

 3. 3

  115
  produktów

  166
  recenzji

  142
  pochwał

  8,74

Zobacz cały ranking