Deni Carte, Jedwabne serum do paznokci

Deni Carte, Jedwabne serum do paznokci

Biotechnologicznie przygotowane proteiny naturalnego jedwabiu zawarte w serum Deni Carte idealnie wbudowują się w strukturę płytki paznokcia.Jedwabne serum silnie odbudowuje, regeneruje i odżywia paznokcie, jednocześnie może spełniać funkcję podkładu pod emalię. Nadaje lekko mleczny kolor.

Cena: 8,90zł / 10ml
/m/

Jedyny ratunek dla słabych i rozdwajających się paznokci :)

Pierwsza odżywką którą używałam i bez wątpienia poprawiła stan moich paznokci, które były w naprawdę opłakanym stanie (przez obgryzanie, odrywanie kiedy sie haczyły i w ogóle nie dbanie o nie). Po ponad miesiacu jej używania w końcu miałam długie i ładne paznokcie, mniej się rozdwajały, ale niestety nadal były, są i będą cienkie (wina genów). Jednakże z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to odżywka godna uwagi i polecam ją wszystkim osobom, które mają problem ze zniszczonymi pazkociami :) Odżywka nadaje się również świetnie na bazę pod lakier.

Nie dałam całych 5 gwiazdek, ponieważ z biegiem czasu odżywka potrzebuje dłuższej chwili by dokładnie wyschnąć oraz pogarsza się jej jakość

Ilość zużytych opakowań: 1/3 jednego opakowania (przy mało intensywnym używaniu)

Paznokcie zdrowe i niełamliwe

często znieniam odzywki do paznokci, nie trzyma mnie nic przy 1 lubię je testować. Ta wypadła naprawdę korzystnie. Stosowałam ją kilka miesięcy. Przez swój lekko mleczny kolor paznokcie wyglądają trochę jak z frenchem .Lubię taki efekt. Paznokcie nie łamały mi się i nie rozdwajały. Stosowałam też ją jako bazę i żadna kolorowa emalia nie zazółciła mi pazurów.
Ładnie się rozprowadzała i szybko wysychała szkoda tylko że w butelce również. Udało mi się przy bardzo intensywnym stosowaniu zużyć 2/3 butelki i skamieniała na amen. Za to zabieram pół gwiazdki bo gdyby nie ten fakt to dalej bym ją stosowała

Używam tego produktu od: 3 -4 miesięcy?
Ilość zużytych opakowań: 2/3 z 1 butelki i skamieniała ale to nie moja ostatnia