Clarins, Powder Compact (Puder w kamieniu)

Clarins, Powder Compact (Puder w kamieniu)

Kosmetyk nowej generacji, łączący w sobie zalety lekkiego pudru i dość silnego krycia twarzy. Puder nadaje perfekcyjny, matowy i ultra-naturalny wygląd twarzy, wygładza zmarszczki i linie mimiczne. Jego kolor odpowiada naturalnej karnacji twarzy, i jest niewidoczny w każdym oświetleniu. Puder jest gładki i delikatny, a dzięki swojej lekkości - komfortowy w noszeniu.
Produkt chroni skórę przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami i promieniowaniem UV dzięki ekskluzywnemu kompleksowi "Anty-Pollution". Zawiera także specjalne składniki, przeciwdziałające wysuszeniu skóry.
Opakowanie z lusterkiem, gąbeczką i specjalnym purpurowym woreczkiem. Złoto-czerwona kaseta pudru jest bardzo elegancka, stanowiąc sama w sobie miniaturowe dzieło sztuki.

był dobry

Kiedyś go miałam...raz zaszalałam. Puder był super, delikatnie matowił, nie robił tapety, nie było efektu maski, miałam kolor jeden z najaśniejszych nie pamiętam który. Ma piękną puderniczkę, lusterko-nie wszystkie pudry to mają. Więcej nie kupiłam bo wydawało mi, że wydać tyle na puder to dużo. Wolałam dołożyć i kupić ładne perfumy, jego koszt to jeden but z pary jakie zdarzało mi się kupować:-)i wybierałam buty. Nie wiem czy kupię ponownie bo znalazłam świetny podkład Estee Lauder i puder mi na razie niepotrzebny. Jednak zanim kupiłam ten podkład zastanawiałam się nad ponownym kupnem tego pudru, może kiedyś przy ekstra pieniądzach. Na razie puder nie jest dla mnie niezbędny w makijażu.

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:jedno

ukochany puder brązujący

kupiłam na allegro za połowę ceny - absolutnie nie żałuje. całkowicie mnie zdobył. fantastycznie sie rozprowadza. ma przepiękne kolory, nie zostawia smug, gąbka jest dużo lepsza niż u Clinique.

pudry Clarinsa to dobrodziejstwo dla każdej kobiety.
warto wydać pieniądze. szczególnie, że są bardzo wydajne.

na pewno na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęłam

bardzo dobry

Mam cere mieszana, ten puder swietnie matuje gdzie potrzeba bez wysuszania obszaru suchej skory.
Uzywam go od roku, jest bardzo wydajny i sprawdzil sie we wszystkich porach roku.
Nadaje twarzy bardzo naturalny , mily wyglad.Mam cere dosc jasna ale uzywam numeru 30 beige sable i sprawdza sie doskonale.
Na pewno powroce do niego

Używam tego produktu od:roku

Konturowanie Smashbox

Super extra czad

Świetny kosmetyk. Po kilku nieudanych próbach znalezienia pudru idealnego porzuciłam nadzieję że takowy istnieje. Aż trafiłam na Clarins. Co tu dużo mówić: idealna konsystencja, naturalny efekt, ładne kolorki, duża trwałość.
Generalnie jestem na duże TAK :)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

dobry

używałam w okresie letnim(1 op. starczyło na ok 4mies codziennego stosowania).wygladza,ujednolica cerę.Ale uwaga z pudrowaniem "noska"-jeśli omiecie sie skórę w niewłaściwym kierunku zostawia śład mąki...widać drobinki na skórze.jeśłi chodzi o mat i to w okresie letnim to hmm różnie bywało-żadna rewelacja,no ale to nie gips,więc nie ma co narzekać:))kolor ok,jeśli się dobrze dobierze.mi uźka sie opaliła,więć kolorek nieco przybladł,ale tak to ok.Ladne opakowanie,ale trochę nie higieniczne-gąbeczka leży na pudrze,więcej chyba nie kupie,tera zmam clinique- jest lepszy.wciąż szukam tego KWC

Używam tego produktu od:4mies

Kupować!

Puder obiektywnie pełen zalet:
-pięknie pachnie,
-pięknie wygląda (zwłaszcza stara wersja)
-najbardziej wygładzający jaki do tej pory stosowałam
-bardzo ładne kolory (mam 20, ale widziałam i próbowałam pozostałe i sa równie trafione)
-oczywiscie robi to wszystko co puder robic powinien, wyrównuje ujednolica etc.
Z mojego punktu widzenia ma jednak jedną wadę - nie matuje. Nie odejmuje jednak za to gwiazdki, gdyż matowienie nie jest jego zadaniem, a przy tym jest świetny do poprawek (faktycznie można nakładać kolejną warstewkę bez żadnego ryzyka) więc problem rozwiązałam poprzez reaplikację.
Zaznaczyłam opcję - nie wiem przy ponownym zakupie, bo raczej kupię Shine Stopper, oczywiście w pięknym czerwonym opakowaniu Clarins.

Klasa.

Uwielbiam kolorówkę Clarinsa, zresztą pielęgnację nie mniej.
Ten kompakt, obok sypańca, jest podstawą mojego codziennego makijażu. Nakładam go pędzlem na krem i to w zupełności mi wystarczy. Puder fantastycznie wygładza twarz, zmiękcza rysy, ujednolica koloryt i wygląda absolutnie naturalnie - ba, niezauważalnie, a jednak ewidentnie upiększa.

Błyszczy się w normie, dokładany w ciągu dnia nie traci na świeżości, ilość warstw jest nieograniczona, komfortowy w użyciu, nie zapycha porów, do tego prześliczna puderniczka w nowej okrągłej wersji (choć szkoda, że bez osobnej przegródki na gąbeczkę :()

Mam kolory 020 i 030 na lato, obydwa prześlicznie beżowe, bez domieszki różu.

Jedyna wada to stosunkowo mała wydajność, używany codziennie starczył mi na 1,5 miesiąca - 10g.

Polecam do codziennego makijażu typu natural look oraz oczywiście do poprawek.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 i 3

Mój ulubiony prasowaniec :)

Bardzo lubię wersję sypką tego pudru, więc w wersji prasowanej też pokładałam wielkie nadzieje i nie zawiodłam się :)
Puder wspaniale, na długo matuje, a jednocześnie jest niewidoczny na twarzy. Daje efekt wypoczętej, rozświetlonej skóry, a jednocześnie nie zawiera drobinek, które na tlustej cerze wyglądają po prostu źle.
Kolor 01 jest idealny dla bladziochów.
Aplikacja tego pudru jest przyjemnością! Ładny zapach, delikatna konsystencja i miękkość, która pozwala nabrać dokładnie tyle pudru ile trzeba.
Coś czuję, że pozostanę mu wierna. :D
Używam tego produktu: TAK :)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

kocham go

Jestem absolutnie zakochana w tym pudrze, podobnie zresztą jak w sypańcu Clarins :)

Nie dodam w swojej recenzji chyba nic innego, niż moje poprzedniczki. Puder jest niewidoczny na twarzy (chociaż ja stosuję tylko w ciągu dnia do poprawek), nie włazi w pory, nie podkreśla zmarszczek ani suchych skórek, matuje leciutko (gorzej niż sypaniec) i nie jest to płaski mat, co lubię.
Otacza twarz takim delikatnym woalem, doskonale wyrównuje koloryt, przy w miarę gładkiej buzi jest w stanie ukryć drobne niedoskonałości, nawet nałożony solo.

Nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza skóry.
Jest bardzo wydajny (poprzednie opakowanie zużywałam prawie dwa lata).
Ma śliczną, zgrabną i solidną kasetkę, która nie dość, że cieszy oko to jesze dobrze zabezpiecza puder przed stłuczeniem (a mój wielokrotnie ladował na ziemi).

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie opakowanie

Polecam serdecznie.

Moim zdaniem to kosmetyk doskonały.
Świetnie się aplikuje, pozostaje na miejscu długo i wygląda doskonale! Matuje delikatnie i nie powoduje efektu maski, raczej delikatnej mgiełki. Próbowałam zarówno na podkład, jak i bez.
W obu wypadkach się sprawdził.
Zapach, rzecz gustu, mnie odpowiada, nie jest ani intensywny ani chemiczny.
Super wydajny, ja stosuję z pędzlami rano, w czasie dnia z dołączona gąbeczką. Pędzlem rozkłada się dużo lepiej, ale to raczej normalne.
Pudełeczko (mam jeszcze w wersji czerwonej) bardzo wygodne, a jego uroda to kwestia gustu, mnie nowa wersja podoba się bardziej.

Używam tego produktu od:1rok

Trafiony przez przypadek

Przez zupelny przypadek zakupilam ten puder.Mialam w planach pryzmy lub meteoryty,ale tamte byly o kilka euro drozsze.Nie zaluje ,ze wtedy na duty free zabraklo mi pieniedzy.Dostalam bardzo solidny produkt,lekko matujacy,ladnie wyrownujacy koloryt.Mam odcien Natural Beige 20,idealnie dobralam sobie do mojej cery.Szkoda,ze marka Clarins zrobila metamorfoze opakowan swojej kolorowki.Teraz sa jakies takie bardziej tandentne,mam cienie w starym pudelku-juz samo dotykanie tej aksamitnej faktury zachac do uzycia.Polecam z czystym sumieniem bo produkt jest wydajny i wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Bardzo dobry

Dobry puder, choć bez wielkiej rewelacji. Lekko kryje, ale pozostaje niewidzialny na twarzy, nie włazi w żadne zmarszczki, nie ciemnieje (stosuje bez podkladu). Matuje lekko i nie na zbyt długo, za to ładnie wyrównuje koloryt skóry. Śliczna czerwona puderniczka - cacuszko, które uwielbiam i ktore badrzo podnosi ocene tego pudru w moich oczach :D Nie wiem, czy kupie ponownie, chyba jednak wole mocniejszy mat.

Używam tego produktu od: