Ziaja, Masło Kakaowe, Odżywka do włosów wygładzająca

Ziaja, Masło Kakaowe, Odżywka do włosów wygładzająca

Wygładzająca odżywka do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera masło kakaowe i prowitaminę B5 substancje uznane za bardzo efektywne w pielęgnacji skóry i włosów.
Kakaowa pielęgnacja:
- wygładza włosy od nasady aż po końcówki,
- nadaje im wypielęgnowany, zdrowy wygląd,
- zapobiega splątywaniu i ułatwia rozczesywanie,
- zapewnia włosom długotrwałą miękkość i połysk,
- nie obciąża włosów.
Kakaowa receptura:
- masło kakaowe skutecznie kondycjonuje skórę i włosy. Działa wygładzająco oraz chroni przed nadmiernym wysuszeniem,
- prowitamina B5 - czyli D - pantenol, ma duże powinowactwo do keratyny włosów. Działa nawilżająco, niezależnie od warunków atmosferycznych zapobiega przesuszaniu włosów i skóry głowy. Zapewnia włosom gładkość, elastyczność i sprężystość.

nabłyszczające, wygładzające, łagodzące, nawilżające
zapachowa
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wymagających prostowania

Przyjemny zapach i wygładzenie

Odżywka ma bardzo przyjemny zapach ,który utrzymuje się nawet po myciu włosów. Jeżeli chodzi o wygładzenie to owszem jest zapewniony ten efekt ale to nie jest powalające odczucie wygładzenia włosów.
Moje włosy są delikatnie kręcone i przy ich suszenia mam problem z puchem. Liczyłam na tą odżywkę trochę bardziej z racji na jej fajną pojemność, ciekawy zapach oraz cenę. Niestety nie zapewnia efektów wow ale można odczuć różnice.
Fajnie jest zrobić sobie z niej 5 minutową maskę na włosy (oczywiście bez nakładania jej na skórę, nasadę włosów - raczej od połowy ucha) i po dokładnym spłukaniu włosy prezentują się naprawdę spoko.
Mam wrażenie ,że włosy są również bardziej nabłyszczone i lekkie.

Brak efektów

Kupiłam w promocji za ok. 6 zł w e-sklepie Ziai we wrześniu 2021 r. Miałam wtedy niefarbowane włosy. Na początku stycznia br. rozjaśniłam włosy, a potem zaczęłam hennowanie. Moje włosy nie są suche i zniszczone. Odżywka działała bez różnicy. Rzadka konsystencja pozwalała na łatwą aplikację i spłukanie. Po spłukaniu włosy były śliskie. Po wysuszeniu brakowało im wygładzenia i dociążenia. Kosmetyk zawiera emolienty, pantenol i silikon. Nie wiem, czy ułatwia rozczesywanie, ponieważ nie borykam się z takim problemem od dawna.

Dobra, ale zwyczajna

Ta odżywka to taki produkt, który mógłby pasować włosom niskoporowatym, cienkim, skłonnym do obciążenia. Ma dość krótki, podstawowy skład, lekką, lejącą konsystencję i całkiem przyjemny słodki zapach, który w ogóle nie zostaje na włosach. Delikatnie wygładza, zmiękcza, ale nie dociąża jakoś specjalnie. Lubię jej czasem użyć, gdy zależy mi na lekkości i objętości włosów, albo jako maseczkę przed umyciem włosów, ale na ogół nie jest to odżywka, którą zapamiętałabym na długo i która mnie zachwyca. Na plus na pewno cena oraz to, że produkowana jest przez polską firmę.

Dobra odżywka.

Jestem w połowie używania tej odżywki i muszę przyznać, że na moich cienkich, delikatnych, rozjaśnianych włosach sprawdza się ona dobrze.
Zgodnie z tym co obiecuje producent odżywka wygładza włosy, delikatnie dociąża końcówki przez co lepiej się układają i nie puszą.
Ja zaczęłam ją używać w momencie kiedy miałam spory problem z elektryzowaniem i przesuszeniem włosów i sprawdziła się u mnie całkiem przyzwoicie. Włosy przestały się elektryzować, co do przesuszenie włosów hmm... delikatnie odżywiła, jak dla mnie za słabo ale nie miałam w tym temacie sporych oczekiwań. Bardzo ładnie pachnie, kokosowo.
Włosy po jej użyciu dobrze się rozczesują co jest dla mnie sporym plusem.

Kłopotliwym jest tylko dla mnie fakt że po nałożeniu mam wrażenie że ta odżywka zjeżdża z włosów, jej konsystencja jest raczej lejąca i może działałaby lepiej gdyby chwilę na nich posiedziała. Dodam że osuszam włosy przed nałożeniem odżywki ;)

Nie zauważyłam jakiejś super poprawy stanu włosów ale kosmetyk zaradził doraźnie na moje problemy więc jestem z niego zadowolona.
Gdyby się dało dałabym mu 3,5 ale że nie ma takiej możliwości to ląduje 4 dodatkowo za skład i cenę.

Kosmetyk dobry. Godny polecenia i przetestowania, bo na pewno nie zaszkodzi. Mi tylko pomógł. Z cyklu fajnie że spróbowałam, szukam dalej.

Bardzo fajna

Odżywka bardzo dobrze radzi sobie z moimi lekko kręconym, grubymi i puszącymi się włosami. Kupiłam ją ze względu na właściwości wygładzające i sprawdza się rewelacyjnie. Zapach jest obłędny. Stosuję ją 3 razy w tygodniu. Nakładam dość dużą ilość na wilgotne włosy, ale wcześniej wyciskam z nich wodę, pomijam skalp. Zostawiam na jakieś 5 - 10 minut i po spłukaniu czuć znaczną różnicę w miękkości włosów. Po wyschnięciu (nie susze włosów suszarką, czekam aż same wyschną) włosy są gładkie, miękkie i wyraźnie odżywione. Odżywka jest rewelacyjna, tania i łatwo dostępna. Wasze włosy będą wdzięczne :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

ZIAJA MASŁO KAKAOWE - ODŻYWKA DO WŁOSÓW WYGŁADZAJĄCA

Jestem typem osoby, która uwielbia testować coraz to inne rzeczy. Moje włosy nie zaliczają się do idealnych i szukam zazwyczaj produktów, które tylko polepszą ich kondycję, objętość.

w końcu widzę efekt

testowałam już naprawdę dużo różnego rodzaju odżywek i masek, kierowana najczęściej opiniami na Wizaż i w końcu trafiłam na odżywkę, która przynosi efekty na moich włosach. Są miękkie w dotyku ale przede wszystkim nie puszą się tak jak po innych kosmetykach do włosów . I co najważniejsze - zauważyłam, że mniej wypadają. Czekam jeszcze na odżywkę kozie mleko dla porównania. Dodam tylko, ze mam włosy średniej długości, bardzo cienkie, farbowane, z tendencją do przetłuszczania się i puszenia na końcu

poprawia wygląd włosów

Odżywka ta nie wpływa znacząco na kondycję moich włosów, nie są one zdrowsze, ale za to poprawia ich wygląd. Dzięki niej włosy lepiej się rozczesują i ładniej wyglądają - są gładsze, mnie spuszone, błyszczą się. Odżywka ma dość wodnistą konsystencję, więc nie jest bardzo wydajna. Cena to jednak rekompensuje. Zapach jest bardzo przyjemny, lekko słodki, a opakowanie wygodne.

Kupiony w: U konsultantki

zaskoczenie

Kupiłam tą odżywkę, bo potrzebowałam czegoś w małym opakowaniu i taniego.
Nie spodziewałam się rewelacji, jednak jestem zaskoczona. Moje włosy nie są łatwe do rozczesania i okazało się, że po użyciu tej odżywki rozczesałam włosy bez większych problemów.

Wykorzystała: kilka próbek

dobra

w zakupie tej odżywki towarzyszyła mi spontaniczność potrzebowałam czegoś co pomoże mi w odbudowaniu włosa , łatwości w rozczesywaniu włosa i wygładzeniu . sprawdziła się idealnie !

Ułatwia rozczesanie włosów

Lubię kosmetyki Ziaji dlatego w firmowym sklepie kupiłam szampon i odżywkę z tej serii. Używam odżywki wraz z szamponem, gdyż szampon plącze włosy, bez odżywki nie mogę rozczesać włosów.
Plusy:
- opakowane poręczne z zamknięciem na "klik", mały otwór dozuje odpowiednią ilość odżywki,
- ładny zapach pozostaje na włosach,
- konsystencja rzadka, dobrze rozprowadza się na włosach,
- ułatwia rozczesanie włosów,
- włosy są mięciutkie, wygładzone i nie obciążone,
- tania.
Minus:
- mało wydajna.
Producent obiecuje miękkość i połysk - połysku włosów nie zauważyłam.

Słabizna

Bardzo lubię i cenię sobie firmę Ziaja, uwielbiam również całą wersję z masłem kakaowym, jednak ten produkt niestety mnie zawiódł. Odżywka bardzo ładnie pachnie-jak cała seria z masłem kakaowym, niestety tutaj kończą się jej zalety. Moje włosy się z nią nie polubiły. Przez pierwsze dwa użycia faktycznie lekko wygładzała włosy, ale bez szału. Potem nie robiła z nimi kompletnie nic oprócz tego, że sprawiała, że były nijakie. Po dłuższym stosowaniu włosy były suche, napuszone, szorstkie, okropne. Ciężko było zużyć ją do końca, za to potraktowałam ją jako żel do golenia. Jest to dla mnie niestety totalny bubel.

Używam tego produktu od: Używałam produktu przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno zużyte opakowanie