Clinique, High Impact Mascara (Tusz pogrubiający, wydłużający i podkręcający)

Clinique, High Impact Mascara (Tusz pogrubiający, wydłużający i podkręcający)

Mascara, która wg producenta wyraźnie podnosi i podkręca rzęsy - o 26 stopni, wydłuża - o 36% i maksymalnie je pogrubia.
Efekt ten zapewnia specjalna, opatentowana szczoteczka: jej włoski, zrobione z delikatnych włókienek, są puste w środku. Zapewniają bardzo delikatną, miękką aplikację - rzęsy są jedwabiste, delikatnie uczesane. Zwężona końcówka szczoteczki pozwala wygodnie nakładać tusz na dolne i górne rzęsy w kącikach oczu. Same włoski są ułożone skrętnie w maksymalnie dogodną liczbę zwojów, bez zbędnych przerw. Zapewnia to natychmiastowy efekt pogrubienia i zapobiega sklejaniu się rzęs - nadmiar maskary zostaje na szczoteczce.
Zawarte w tuszu specjalne polimery (Copolymer Acrylates) pokrywają rzęsy wydłużając je i jednocześnie rozdzielając, a baza polimerowa pielęgnuje rzęsy (m.in.: Polyvinyl, PVP).
Podwójne nawilgotniąjące składniki polimeryczne wzmacniające pigmenty (m.in.: dimetikon, PEG-8 Polyacrylate PVP) sprawiają, ze kolory są wyraziste, czyste i intensywne.
Efekt: rzęsy są jedwabiste i odpowiednio pielęgnowane - miękkie woski oraz miękkie polimery ze składnikami pielęgnacyjnymi (pantenol, hialuronian sodowy, pszenne proteiny).
Przetestowany alergoiogicznie, oftalmologicznie. W 100% bezzapachowy. Dostępne kolory: czarny, brązowy, granat, oberżyna.

Dobre wydłużenie i rozdzielenie rzęs

Potrzebowałam jakieś miniaturki na wyjazd, a że w Douglas'ie nie było dużego wyboru w mini mascarach zdecydowałam się na Clinique. Wygodna, niewielka szczoteczka z włosia, która zapewnia ładne wydłużenie i rozdzielenie rzęs. Są bardzo rozdzielone, aż szkoda, ponieważ słabo zagęścił moje rzęsy. Mimo wszystko ładnie wygląda, nie skleja rzęs, nie zostawia grudek, wygodnie się operuje, jest trwały i nie osypał mi się ani troszeczkę (chociaż ostatnio zaczęłam mieć tendecje). Gdyby jeszzcze troszkę pogrubił to byłby mój ideał. To był mój pierwszy tusz z wyższej półki cenowej i efektem nie wiele różni się od produktów drogeryjnych np. Loreal.

Fajny dla wrażliwych oczu

Bardzo fajny tusz dla wrażliwych oczu. Rzeczywiście wydłuża i podkręca, co do pogrubienia to niestety takiego efektu u mnie nie daje. Nie uczula, jest polecany dla alergików. Ogólnie tusz warty polecenia, jednak łapie go na promocjach. 100 zł to trochę za dużo. Na początku użytkowania jest bardziej taki lejący (?), dopiero po 1-2 tyg przybiera fajną konsystencję. Tusz powinno wymieniać się po 3 miesiącach, używałam jednak 4-5 miesięcy i nie zastygł.

Prawdziwe 3in1

Mój zdecydowany faworyt wśród tuszy. Szczerze mówiąc praktycznie bez wad, każda znajoma, której go polecam, wkrótce sama zaczyna go używać i zachwalać. Nawet moja bardzo wybredna pod tym względem mama ;)

Nie kruszy się i nie rozmazuje. Użyłam go również przed sesją podczas treningu surferskiego i nie było nawet szansy na "efekt pandy".

Tusz w 100% zgodny z opisem. Bardzo wydłuża i pogrubia. Jedyny, który potrafi na kilka/kilkanaście godzin podkręcić moje proste, sztywne rzęsy. Wielokrotnie słyszałam pytanie, czy moje rzęsy są sztuczne - tak spektakularny efekt można dzięki niemu uzyskać

Problemem może być jedynie wielkość opakowania - ja zdecydowanie wolę to mniejsze. Nie zdąży wyschnąć a i dużo łatwiej się nim operuje, chociaż to już zależy od każdej z nas

Bobbi Brown - Jak dobrać kolor podkładu

Królowa tuszów do rzęs

Moja ulubiona mascara. Szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy, łatwo nią nałożyć odpowiednią ilość tuszu. Nie robi grudek, nie zlepia rzęs. Tusz nie kruszy się, wytrzymuje cały dzień. Jedyna mascara, po której moje rzęsy wyglądają tak, jak chcę- widocznie wydłużone, delikatnie pogrubione i przede wszystkim rozdzielone, a nie pozlepiane.
Zużyłam kilka opakowań i ciągle będę do niej wracać.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Mascara może i wydłuża rzęsy, jednak efekt nie jest zachwycający. Rzęsy są pogrubione, ale za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Plusem jest długotrwały efekt

średnia

Używam jej od tygodnia i szczerze powiedziawszy spodziewałam się lepszego efektu w takiej cenie. Mascara jest delikatna, raczej na co dzień. Po kilku godzinach wydaje mi się, że jej nie widać na rzęsach... Ciężko ją dokładnie zmyć płynem miceralnym. Rano po przebudzeniu zawsze mam resztki w kącikach oczu. Jedyny plus jaki zauważam to fakt, że nie swędzą mnie oczy. Szukałam hypoalergicznej mascary ze względu na noszenie soczewek i wrażliwe oczy i pod tym względem ona się sprawdza.

Dobra

+ nie podrażnia oczu
+ nadaje rzęsom wyrazistości
+ wydłuża
+ trwała

- nie pogrubia
- nawet po demakijażu jej część nadal zostaje na rzęsach

Używa produktu od: próbka

kit czy hit?

Utrzymywała się przez cały dzień, czyli u mnie od 7.30 do 20. Nie kruszyła się, nie osiadała na powiece dolnej bądź górnej.
Moje rzęsy wydłużała, nie pogrubiała ich. Modelacja oraz podkręcenie rzęs. Daje subtelny wyraz makijażowi, idealny do pracy, szkoły. Stawały się one ekstremalnie długie. Do tego rozczesywałam je szczotką do rzęs, co nadawało lekki efekt przedłużanych rzęs.
Producent zapewnia o pogrubieniu rzęs, co u mnie się całkowicie nie sprawdziło.
Łatwo wieczorem przy demakijażu go zmyć.
Spodobała mi się głęboka czerń, która nadaje jasnym rzęsom prawdziwy czarny kolor.

Zaskoczył mnie

Właśnie mi sie skonczyl, wiec moge co nieco o nim powiedzieć. Generalnie nie przepadam za klasycznymi szczoteczkami ale ten tusz był w pakiecie z kremem all about eyes rich w Douglasie cenie samego kremu, wiec skorzystałam z oferty:) nie dosc, ze stosowałam tusz od konca października do polowy lutego (prawie 4 miesiace!) to nie osypywal sie i nie kruszyl, trzymal cały dzien, ładnie wydłużał i rozdzielał rzęsy. Dostałam niedawno w prezencie tę wersję High Impact Extreme Volume, zobaczymy czym się różni i czy w ogole się sprawdzi. czy do tego wroce? nie wiem.. jest dosc drogi w cenie regularnej (99zł) a w tuszach lubie przebierac i je testować :)

Bardzo fajna

Mam wersję miniaturową i jestem zadowolona z tej maskary. Moje rzęsy są krótkie i rzadkie więc nie ma raczej szans , że po pomalowaniu będą firanki długie aż do brwi.
-tusz nie skleja rzęs przy malowaniu, ładnie je rozdziela i zagęszcza. Wygląda raczej naturalnie, nawet malując dwa razy. Nie jest to raczej maskara na wieeelkie wyjście raczej taka na codzień
-nie rozmazuje się. Mam bardzo wrażliwe oczy, które ciągle łzawią, ten tusz spisał się na medal bez efektu pandy
-nie uczula
-jest trwały, wytrzymuje cały dzień
-bez problemu można go zmyć płynem micelarnym.
Minusem jest raczej cena, ale miniaturę można nabyć w dobrej cenie.

Idealny do codziennego makijażu

Kiedyś, dawno temu dostałam miniaturkę tego tuszu w prezencie i od razu przypadł mi do gustu. Ma wygodną szczoteczkę i nie trzeba się dużo namachać gdy się go używa. Nie robi wprawdzie z rzęsami cudów w stylu russian effect, ale ładnie je podkreśla, daje naturalny efekt, moje rzęsy są krótkie, więc widzę, jak je "wyciąga". Nigdy mnie nie podrażnił, ale nie mam też skłonności do alergii. Łatwo się zmywa i u mnie wytrzymuje cały dzień. Nie osypuje sie.

Co do minusów to na pewno będzie to cena. Pełnowymiarowy jest drogi, za to podobno są w sprzedaży miniaturki.

Bardzo dobry tusz!

Jestem pod wrażeniem tego tuszu. Wydłuża, pogrubia, nie daje efektu pajęczych nóżek, rzęsy są pięknie wydłużone i rozdzielone. Naprawdę jestem zachwycona. Nie kruszy się, nie osypuje, nie odbija. Dociera do każdej, nawet najmniejszej rzęski. Ma intensywny czarny kolor. Pięknie podkreśla oko. Można intensyfikować efekt bez sklejania rzęs, co uważam za ogromny plus. Szczoteczka bardzo fajna. Minus? No niestety cena. Mimo to, na pewno do niego jeszcze wrócę.