Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil Shampoo (Odżywczy szampon z olejkiem arganowym)

Tworzący kremową pianę szampon Avon z olejkiem aragonowym delikatnie oczyści włosy, dzięki niemu będą one świeże, miękkie i wyraźnie wzmocnione. Szampon przywraca włosom elastyczność i odpowiedni poziom nawilżenia.

cięzko stwierdzić

Produkt kupiłam 2 tygodnie temu. Zachęcił mnie do zakupu olejek argonowy.
plusy:
- gesta konsystecja po nałozeniu na włosy, przez co jest wydajny
- niska cena
- przyjemny zapach
- wygodne opakowanie

minusy:
- zastanawiam się zy nie przetłuszczają włosów...

Ilość zużytych opakowań: to jest pierwsze ;)

niezbyt

Z kosmetyków z olejkiem arganowym Avonu szampon najmniej mi pasował, nawet nie zużyłam całego opakowania. Jego zalety: niska cena, ładny zapach, dobrze się pieni. Minusy? Przyśpiesza przetłuszczanie włosów, a co najgorsze - podrażnia skórę głowy. Więcej nie kupię, zauważyłam, że po wszystkich szamponach avonu skóra głowy jest podrażniona i pojawia się łupież.

Używam tego produktu od: lipiec 2013
Ilość zużytych opakowań: trochę z 1 opakowania 250 ml

dobry

Plus za to ze byl tani kupilam duza 700ml butelke na promocji za niewielkie pieniadze.Bardzo wydajny wystarcza go troszeczke aby umyc głowe.Ładny zapach ktory umila codzienne stosowanie.Po jego uzyciu włosy były miekkie i dobrze sie rozczesywaly.Ładne,estetyczne opakowanie.Wystarczyl mi na okolo 3 miesiace przy codziennym stosowaniu.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

PORAZKA

BYLAM konsultatnka avonu niestetz zrezygnowalam jakis czas temu , nie bede sobie robic po prostu wstydu
kiedys chetnie kupowalam ich kosmetyki teraz tarfic cos porzadnego to sukces

nie wiem czy doroslam czy stalam sie wymagajaca ale za cene nawet po znizkach mozna miec duzo lepsze kosmetyki
zawiodlam sie na wielu zamawiajac dla siebie w przeciagu ostatniego roku i na palcach reki mozna policzyc te fajne

niestety linia z olejkiem arganowym jest mega kiepska
ewentualnie ten olejek po myciu jeszcye da sie przezyc

szampon obciaza wlosy sa przyklapniete
wydaje mi sie ze bardziej suche niz przed myciem
zero jakis pozytywnych obserwacji

nie polecam

Używam tego produktu od: 5msc
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Vanitas vanitatum

Marny, naprawdę marny szampon. Jest gorszy niż tańsze wynalazki tej marki z serii Naturals (które całkiem toleruję). Do właściwości fizycznych się nie przyczepiam - zapach, konsystencja ok, wydajność aż za bardzo ^^ - ale masakrycznie obciąża i przetłuszcza włosy, po prostu tragedia, wcale nie grecka tylko swojska, aniowa :) Myjąc kudełki rano, po południu miałam już oklapnięte coś na głowie. Spożytkowałam go w końcu na niedzielne mycie głowy po kościele i siłowni - do następnego razu nie upływała w tym przypadku bowiem nawet jedna doba.
Dziś wyrzuciłam w końcu opakowanie do kosza....

Używam tego produktu od: na pewno ponad miesiąc...
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka bez planów powtórkowych

Mi pasuje

Jak dla mnie trafiony. Rozjaśniam włosy dość często gdyż nie lubię odrostów, codziennie rano myję, suszę suszarką, wręcz katuję swoje włosy, a od kiedy używam tego szamponu w połączeniu z odżywką i olejkiem włosy są w dużo lepszej kondycji. Nawet moja fryzjerka zauwarzyła że jest im lepiej.

Fajny !

Cała seria szamponów do włosów Advance jest świetna, ten szampon również. Włosy myje się przyjemnie i tak samo rozczesuje. Szampon się świetnie pieni i pięknie pachnie. Polecam, szczególnie w połączeniu z innymi produktami uzupełniającymi.

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

może być

sam szampon nie jest rewelacyjny, ale w połączeniu z olejkiem i odżywką z tej samej serii spisuje się świetnie.
polecam te 3 produkty osobom z włosami zniszczonymi, po rozjaśnianiu. ma bardzo ładny zapach.

Ilość zużytych opakowań: dwa małe i jedno 750 ml

nie jestem zadowolona

Szampon:
ma swietny zapach,pielegnuje wlosy-to fakt.
Ale :za bardzo sie pieni,wystarczy mała kropla a starcza na cale mycie.Co gorsza uczula.Dostałam uczulenia!!!! najpierw myslalam ze to lupierz , ale po pewnym czasie ,gdy skonczylaam uzywac go, zorientowalam sie ze to wina szamponu z avon. i to nie jest tylko moja opinia bo kolezanka podziela moja uwage.:P

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duze i 1 male

Nie polubiłam go

Szampon kupiłam w zestawie z kremem do rąk i żelem do golenia w jakiejś mega promocyjnej cenie ( 20 zł ? ), ale prawdopodobnie i bez tego bym się skusiła, bo mnie też dopadł szał olejku arganowego, a seria AT mi służy(ła).

N początek plus za ładną szatę graficzną - bardzo lubię połączenie turkusu ze złotem, szampon estetycznie prezentuje się w łazience :D Ładnie pachnie, typowo dla kosmetyków z tej serii, jest dostępny w różnych rozmiarach. Rzeczywiście zawiera olejek arganowy + jakieś tam algi, pantenol i chyba wyciąg z pszenicy ?

I na tym plusy się kończą. Bardzo lubię gdy szampon się pieni, bo czuję , że tedy włosy są dobrze domyte, ale tutaj Avon ostro przegiął. Czuję się, jakbym myła włosy jakimś detergentem. Pieni się jak wściekły, wręcz "pierze" te biedne włosy, po umyciu są wyjałowione i aż skrzypią po tym szorowaniu. Może osoby o przetłuszczających się włosach będą zachwycone, ale dla mnie to porażka , bo nie mogę po nim doczesać włosów, kołtunią się i nie jestem w stanie ich ułożyć bez tony silikonu w jakiejkolwiek formie. Jak dla mnie jest kiepski, mimo, że od szamponu nie oczekuję nawilżenia i innych cudów.

Ilość zużytych opakowań: jedon 750 ml

W porządku

Jak można oceniać skuteczność szamponu pod względem "poprawy stanu włosów"?
Szampon ma włosy jak i skórę głowy pozbawić brudu, oraz łoju, który wytwarza się na naszej głowie i pod tym względem produkt ten spełnia swoje zadania..

+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy
+ zapach nie jest drażniący

- włosy po tym szamponie tracą swoją świeżość w dość krótkim czasie
- po innych szamponach włosy troszkę lepiej się układały

Szampon ten nie zachwyca, ale też nie szkodzi..

żadna rewelacja

Uwielbiam kosmetyki do włosów z dodatkiem oleju arganowego, jednak ten szampon daje efekty w połączeniu z olejkiem z tej samej serii. Sam w sobie nic specjalnego. Ładnie pachnie, ma fajną konsystencję, jednak jak dla mnie - po prostu za mało oleju arganowego w szamponie z dodatkiem oleju arganowego.