Color, Christmas Gotta Have It Lipstick (Odświętna szminka do ust)

Color, Christmas Gotta Have It Lipstick (Odświętna szminka do ust)

Pojemność 4,6 g

Miękka, satynowa szminka zawierająca mikrodrobinki pigmentu, które nasycają kolor i utrwalają go. Nawilża usta i chroni je przed wysuszeniem. Zawiera witaminę E. W 6 kolorach:
- Whisper (jasnofioletowy)
- Coneflower (różowy)
- Flesh (beżowy)
- Wineberry (czerwony)
- Racy (ciemnoczerwony)
- Captivating Copper (brązowy)

Skład: Ricinus Communis, Polyglyceryl-2 Disostearate, Squalane, Glyceryl Triacetyl Hydroxystearate, Myristyl Lactate, Mica, Ozokerite, Cera Microcristallina, C10-30 Cholesterol/Lanosterol Esters, Polybutene, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Polyethylene, Polymethylsilsesquioxane, PPG-51/SMDI Copolymer, Octyl Methoxycinnamate, Phenyl Trimethicone, Silica, Propylparaben, C12-15 Alkyl Benzoate, Polysilicone-11, Acrylates Copolymer, Parfum, Simmondsia Chinensis, Lithium Magnesium Silicate, Polyoxymethylene Urea, BHT, Aqua, Dimethicone, Tin Oxide. [+/- CI77891, CI 77491, CI 77120, CI 15850:1, CI 15850, CI 45410:1, CI 77492, CI 19140, CI 45380:1, CI 77499, CI 45380:2, CI 15985, CI 77742, CI 42090, CI 17200, CI 75470, CI 19140:1]

Cena: 20,90 zł / 4,6 g

Niezła!!!!

Całkiem niezła szmineczka! Mnie przypadła do gustu: *ładny kolor: mam brudnoróżowy
*dobra trwałość, oczywiście do pierwszego pocałunku ;) albo jedzenia
* wydajna
* nie wysusza

A teraz minusy:
*raczej nie nawilża
*nie powiększa
* opakowanie mało pociągające ;)

Ale i tak polecam!!!!

Używam tego produktu od: kilku tyg.

taka sobie

Mam kolor Whisper i nawet przypadł mi do gustu, bo wyglada na ustach ladnie i naturalnie.
Co do jakosci szminki - calkiem przecietna. Trwalosc kiepska, aplikacja - taka sobie. Opakowanie tandetne, peklo mi po jakims czasie.
Szminka dla malo wymagajacych. Sa znacznie lepsze od niej.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

jestem zadowolona

* jest kryjąca co bardzo mi się podoba, pokrywa usta nasyconym kolorem i ma dyskretną perłę;
* ciekawie wygląda w kombinacjach z błyszczykami;
* ma dobrą konsystencję, gładko sunie po ustach;
* nie wysusza, a lekko natłuszcza;
* jest stosunkowo trwała;
* bardzo delikatnie pachnie;
* mam idealnie dopasowany odcień Whisper;
* jest wydajna.

Poza tym nie waży sę, nie ściera, ale da się ją zjeść z posiłkiem ;)
Na minus opakowanie - prostota w tym przypadku nie jest zachwycająca.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Raczej nie

Mam kolor Whisper, na ustach nie wygląda zbyt ciekawie.
Nie nawilża, a wręcz wysusza usta, szybko znika , nie jest trwała, smak chemiczny, a opakowanie nie cieszy oka.
ilość zużytych opakowań: pierwsza i ostania
Przez kilka miesięcy

przeciętna

Nie zaskoczyła mnie niczym szczególnym, ani na plus, ani na minus. Ot, przeciętna pomadka, raczej kryjąca, nie wysusza ust. Miałam kolor Whisper, akurat przypadł mi do gustu.

mozna miec

trzy gwiazdki to chyba idealna ocena. Szminka ani dobra ani zla. Tym razem 'trafilam' z kolorem wiec uzywam od czasu do czasu. Mam wrazenie ze przesusza mi usta. Wymaga dosyc czestych poprawek. Ladne opakowanko.

średnia

moja ocena to 3+. kolor nawet niezły (whisper) , trwałość dobra,szminka znika z ust równomiernie (ale nie wiem czemu u mnie na ustach tak znika większość szminek, a u mojej mamy wszystkie znikają "od środka") jednak po szminkach oczekuję też nawilżenia, a ta tego nie zapewnia, nawet delikatnie wysusza, ale generalnie jestem zadowolona, nie zachwycona.
aha...opakowanie jest niezbyt ładne, mogli się bardziej postarać. pomysł prostego i skromnego opakowania ok, ale jakoś mi się niebardzo podoba.

sredniak

mam kolorek flesh.
myslalam ze ciut bardziej bedzie wpadal w roz a jest bardzo bezowy,i troche sie go balam,ale po nalozeniu pedzelkiem daje naturalny,ladny efekt,a takze lekki polysk.
jest srednio trwala,srednio miekka,
niestety troszke nierowno sie naklada.
ale jest za to lekka,nie czuc jej na ustach,na szczescie nie wysusza.
w promocji za 9.90 mozna spokojnie sobie nabyc.

taka sobie

Lubię kremowe szminki, lubię czuć coś na ustach i taka własnie jest ta szminka. Kolor jednak bardzo widać - wystarczy raz przejechac po ustach, ja jednak wolę lekkie i przejrzyste. Walkuje się na ustach, nie jest jednolita. Trwałośc średnia. taka sobie szminka.

przyjemna

Miałam kolorek Flesh. Plus już za kolorki, choć jest ich mało, są bardzo ładne i każdy sobie coś dobierze. Mój na początku mnie zachwycił, naturalny, uniwersalny, elegancki. Dobrze, równomiernie się rozprowadza. Gęsta, kryjąca, szkoda, że nie nawilża i nie chroni, tylko daje piękny kolor. Po nałożeniu błyszczyku efekt jest olśniewający. Niestety, lekko wysusza. Dość trwała. Solidna, ale poza kolorem bez rewelacji.

jest po prostu dobre :)

Po prostu dobre :)...Tak, zgadzam sie z Paulą w 100%. Dodam tylko, ze ja używam Whisper i jestem bardzo zadowolona. Kolor wygląda bardzo ładnie i naturalnie gdy pomaluje się raz szminką usta. Do tego koloru polecam konturówkę- Rich ginger również Avonu. Bardzo ładnie wyglądają usta w takim zestawie :D

całkiem fajne pomadki

Te pomadki mogą się podobać, ponieważ:* są dosyć trwałe, gęste, ładnie pokrywają usta,* nawilżają i natłuszczają* są stosunkowo tanie (w promocji kosztują od 10 do 13 zł.)* mają ładne kolory (szczególnie Whisper dla blondynek i brunetek o bladej cerze oraz Wineberry dla szatynek, innych nie próbowałam)* minus za brak próbek w ofercie Avonu* opakowanie znośne, ale nie oczekujmy wiele za niską cenę, wystarczy, że sama pomadka jest dobra.