Ready for Boarding, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Ready for Boarding, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Pojemność 5,7 ml

Upewnij się, że zabrałaś ją ze sobą: paleta cieni do powiek w zabawnym opakowaniu imitującym znaczek pocztowy zawiera 6 cieni do powiek w letnich kolorach z połyskującymi drobinkami. Opakowanie zawiera praktyczny podwójny aplikator do cieni do wykonania różnego typu makijażu oka gdziekolwiek jesteś. Dostępna w 1 wersji kolorystycznej.

Cena: 15zł / 5,7g

Bubel roku

Jakiś czas temu, widząc koszyk w Naturze z przecenionymi resztkami z limitowanych edycji Essence i Catrice postanowiłam skusić się na paletkę tej pierwszej firmy z sześcioma cieniami z serii *Ready For Boarding* w cenie 7-8zł. Niby nie dużo, ale i tak żałuję zakupu. Już kiedyś miałam dwa cienie Essence z limitowanej edycji Colour & Go i były równie beznadziejne jak te poniżej. Nie wiem czy to kwestia tylko cieni z limitowanych edycji, czy wszystkie takie są, wiem tylko, że ja po cienie Essence już nie sięgnę.

Opakowanie nie prezentuje się najgorzej jak na cenę produktu, zamykane jest na magnes, a całość jest usztywniona twardą tekturką. Same cienie w paletce, jak i nawet swatche również wydają się być całkiem, całkiem. Niestety, okazuje się, że cienie Essence wyjątkowo ze mną nie współpracują. Przede wszystkim tragicznie się osypują i pylą, całe policzki mamy usypane cieniami po zrobieniu nimi \'makijażu\'. Jeszcze gdyby łatwo dało się to zetrzeć... Ale nie! Każdy cień jest pełen mikro drobinek, jakby brokatowych, które bardzo uporczywie trzymają się skóry i trudno je z niej usunąć. Natomiast przy nanoszeniu cieni na powieki, okazują się one beznadziejnie napigmentowane, ścierają się przy najmniejszej próbie ich roztarcia bądź połączenia z sobą, bardzo szybko blaknąc i pozostawiając po sobie jedynie połyskującą, ledwo widoczną poświatę koloru. Eksperymentowałam z tymi cieniami w domu, ale prawdę mówiąc nigdy z nimi nie wyszłam na ulicę, gdyż ich użycie zawsze kończyło się niezbyt estetycznie, a ja byłam mocno zdenerwowana. Jak dla mnie jest to bubel roku i tyle. Dziękuję za uwagę.

Używam tego produktu od: miesiąca, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego