Beautiful Skin (Podkład)

Beautiful Skin (Podkład)

Zgłaszająca osoba: Eva.K

Napradę polecam. Świetnie sie rozprowadza i trzyma. Przetestowałam już dużo podkładów, ale ten jest jednym z lepszych jakie używałam. Jego główną zaletą jest duża wydajność, wystarczy trochę "nakapac", a wystarczy na całą twarz.

Bardzo dobry.

+ dobrze kryje
+ skóra jest matowa
+ nie zapycha
+ skóra wygląda zdrowo
+ idealna konsystencja
+bardzo wydajny
Trochę drogi - ok 58 zł. Mam kolor najjaśniejszy, a mimo wszystko jest dla mnie odrobinę za ciemny. Mimo to mogłabym go kupić jeszcze raz.

Używam tego produktu od:

strzał w dziesiątke!

Bardzo dobry podkład,swietnie sie rozprowadza i wogóle go nie widac, nawet z bliska pod swiatło! twarz po nim jest delikatna, wogóle nie odczułam ze mam cos na twarzy a efekt był bardzo dobry.
Zdecydowanie polecam, nalezy do moich ulubionych podkładów. Lepszy jest tylko artdeco (niestety też duzo droższy..)

godny polecenia :)

Bardzo fajny, lekki podkład. Bardzo dobrze się rozprowadza, na twarzy wygląda naturalnie, ładnie tuszuje moje naczynka koło nosa :) Chyba najlepszy jaki do tej pory używałam. Na razie przy nim zostanę, chyba że znajdę coś lepszego :)

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Jest super!

Doskonały produkt.Bardzo dobrze się rozprowadza,wspaniale nawilża i pielęgnuje cerę.Tuszuje wszelkie niedoskonałości, a przy tym jest niewidoczny na twarzy.Jestem naprawdę z niego zadowolona.Godny polecenia!Ilość zużytych opakowań:3

Oceniam na 4.00

Ten podkład to niewątpliwie jeden z moich najlepszych wyborów. Używam go od dłuższego czasu i jestem z niego zadowolona. Bardzo fajnie nawilża i nadaje twarzy naturalny wygląd. Kryje niedoskonałości i długo pozostaje na twarzy. Naprawdę jest super. Tylko że jest to dość drogi zakup ok. 60zł.