Olejek kąpielowy z geranium i zieloną herbatą

Olejek kąpielowy z geranium i zieloną herbatą

Eliksir kąpielowy o działaniu energetyzującym z naturalnymi olejkami eterycznymi z geranium i zielonej herbaty, wyciągiem z otrębów pszennych, ekstraktem z oliwki i d`panthenolem. Naturalne olejki eteryczne z geranium i zielonej herbaty relaksują, rozluźniają i zdecydowanie poprawiają nastrój. Kąpiel zapewnia uczucie pełnego odprężenia, łagodzi zmęczenie i pobudza. Ekstrakt z otrębów pszennych wygładza i ujędrnia skórę. D`panthenol koi i regeneruje. Kąpiel nawilża i delikatnie natłuszcza ciało, nadaje mu przyjemny zapach i aksamitną gładkość. Puszysta, aromatyczna piana doskonale relaksuje, pielęgnuje i myje.

Bardzo dobry

Super olejek. Ja używałam go jako żel pod prysznic. Skóra po nim była nawilżona i ładnie pachniała. Dodatek zielonej herbaty działa na mnie odprężająco, więc napewno go jeszcze kupię

Dobrze nawilża

Zapach olejku niestety taki sobie.Ale za to delikatny i nie tak charakterystyczny i mocny i wyrazisty jak pozostałych.Według mnie to najdelikatniejszy zapach z dostępnych olejków Farmony.Nie posiada -jak dla mnie właściwości relaksujących etc.natomiast rzeczywiście nawilża-natłuszcza.Mam suchą skórę ale po kąpieli w tym olejku nie musiałam nakładać balsamu do ciała.I za to wielki plus!Kupię napewno jeszcze jakiś olejek - ale nie wiem czy akurat o zapachu geranium i zielonej herbatki.

Używam tego produktu od:2 tygodni

za mało geranium

Firma trochę poszalała z obietnicami, pisząc, że ten olejek jednocześnie "relaksuje, rozluźnia, zapewnia uczucie pełnego odprężenia, łagodzi zmęczenie i pobudza" :D
Wg mnie, najbardziej z tego wszystkiego pobudza i rozgrzewa, natomiast zrelaksować i odprężyc się jakoś nie mogę w tej kąpieli. Podobnie jak pozostałe olejki Farmony dla mnie ma za dużo środków myjących a za mało olejków - żeby efekt aromaterapeutyczny był odpowiedni, trzeba go wlać więcej niż zalecane 25-30 ml, ale wtedy kapiel robi sie zbyt "mydlana" i mam potrzebę spłukania ciała po kąpieli.
Kompozycja zapachowa mnie nieco rozczarowała - cieszyłam się na garanium, które jest moim ukochanym zapachem; lubię też olejek z drzewa herbacianego - a w tym olejku nie wyczuwam wyraźnie ani jednego, ani drugiego zapachu. Może zawinił ten "parfum" w składzie?

ilość zużytych opakowań: 1