Pierre Arthes, Cienie do powiek

Pierre Arthes, Cienie do powiek

Cienie są dostępne w 52 odcieniach, zarówno naturalnych czyli beże, brązy i zielenie, są także róże i popiele, więc każda znajdzie coś dla siebie. Cienie występują pojedynczo lub kombi (kombinacja 4 kolorów) oraz mapki (połączenie 3 kolorów). Cienie cechuje wysoka mikronizacja, dzięki której idealnie się je aplikuje. Mają jedwabistą teksturę i utrzymują się na powiece przez cały dzień, nie sypią się i nie powodują na niej zgrubień.

Cena: ok. 6 - 9zł

przyzwoite

mam 3 cienie pojedyncze i jeden zestaw potrójny i muszę przyznać że cienie są jakościowo za taką cenę całkiem dobre, nie osypują się mocno, na bazie pod cienie Lumene potrafią wytrzymac w dobrym stanie ok. 10 godzin, cienie są miękkie, drobno zmielone, po potarciu pędzelkiem widać malutkie drobinki cienia, ładnie wyglądają na powiece, nie bledną, są całkiem trwałe, opakowanie poręczne

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Mięciutki...

Pierwszą rzeczą, jaka mnie zaskoczyła, była konsystencja. Cienie są bardzo miękkie, lekko natłuszczone. Początkowo nakładałam je pacynką, ale zauważyłam, że lepsze efekty uzyskuje się nakładając je pędzelkiem lub palcem. Nabieram wtedy optymalną ilość cienia, co zapobiega jego obsypywaniu się. Właściwie z powodu tej konsystencji, zaczęłam się z nimi obchodzić, jak z cieniami w pyłku.Przy nakładaniu palcem czuć, że cień jest „jedwabisty”, dobrze się rozprowadza. Delikatnie się błyszczy i mam wrażenie, że nie wysusza skóry powiek.
Trzyma się w takim stanie, jak go nałożyłam, do około 3 - 4 godzin. Potem lekko blednie, ale równomiernie. Po 6 godzinach jest już znacznie jaśniejszy, nie ma mowy jednak o wałkowaniu się w załamaniach powieki. Po całym dniu, lekko zbiera się w załamaniach, ale nie jest to mocno widoczne. Cena jest również zachęcająca...

Słabiutki.

Tanie, więc kupiłam w celu eksperymentowania z nową paletą barw. Mam potrójne brązy - typu mapka. Niestety, cień jest strasznie nietrwały i mam problemy, żeby "przyczepił się" do miejsca, w którym chcę, aby był. Na policzku natomiast zostaje mi mnóstwo drobinek, które trzymają się (o dziwo) świetnie. Zastanawiające..
Na pewno już go nie zakupię, bo nie warto się tak męczyć mając do dyspozycji tyle innych, świetnych cieni.

Max Factor 3

raczej dobry

a ja mam taki cielisty połyskujący kolorek. Bardzo go lubię, choc trwałośc jest bardzo średnia. Cien rospuej sie w pudełeczku, tak że pędzelkiem zbieram okruszki.Nie jest przez to zbyt wydajny. No i opakowanie starsznie cięzko otworzyc, można sobie krzywdę zrobić. Ale i tak przeglądnę sobie inne kolorki, może sie ejszcze na jakis skuszę.

JESTEM NA TAK

Kupiłam sobie ostatnio kwartet w różnych odcieniach wojskowej zieleni z dodatkiem złota + kremowo-perłowy do rozświetlania. Ogólnie b. dobre. Trochę się osypują przy nakładaniu (te ciemniejsze) a pod koniec dnia są nieco zwałkowane (ale naprawdę minimalnie). Lepiej nakładać je aplikatorem niż pędzelkiem, bo nie są zbyt spoiste i łatwo zamieniają się w miałki proszek, którego można nabrać za dużo. W sumie fajne, sporo kolorów, niska cena.

b.dobre

kupiłam 3 szt. pojedyncze, by poeksperymentować nowym kolorem, którego jeszcze nie używałam w swoim makijażu i jestem mile nimi zaskoczona. Cień jest faktycznie mięciutki, ma aksamintą teksturę i równomiernie się nakłada, wogóle nie osypuje.Na moich powiekach trwa cały dzień i wcale nie blednie ani sie nie "wałkuje". Mam dwa kolory w jednej tonacji i cienie pięknie się ze sobą stapiają. Wg mnie to bardzo dobrej jakości produkt za małe pieniądze (ja płaciłam 6 zł za sztukę)i napewno kupię jeszcze inne kolory.