Remington, Pro Ionic 2100 D5020 (Suszarka do włosów)

Remington, Pro Ionic 2100 D5020 (Suszarka do włosów)

Pojemność 1 szt

Właściwości:
- suszarka o dużej mocy 2100 W,
- generator jonów – 90% więcej jonów* dla łatwiejszej stylizacji bez splątanych włosów,
- elementy ceramiczne z turmalinem dla równomiernego i szybszego nagrzewania powietrza oraz łatwiejszej stylizacji,
- dioda LED informująca o włączonej jonizacji,
- 3-stopniowa regulacja temperatury i 2-stopniowa regulacja siły nawiewu,
- przełącznik chłodnego powietrza,
- funkcja Turbo,
- koncentrator dla precyzyjnej stylizacji,
- dyfuzor zwiększający objętość włosów,
- zdejmowany filtr powietrza i tylna kratka wlotu powietrza,
- uchwyt do zawieszenia,
- wymiary (mm): 24Ox30Ox115,
- waga (g): 986,
- gwarancja: 3 lata.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Polubiliśmy się

Myślę, że jestem zadowolona z zakupu tej suszarki.

Wcześniej miałam jakąś starą suszarkę pochodzenia niewiadomego, ponieważ napisy zdążyły już dawno temu zniknąć. Początkowo miałam lekkie obawy czy nie będzie ona zbyt ciężka i prędzej będzie utrudniać niż ułatwiać, ale na szczęście te obawy były nieuzasadnione. Suszarka jest bardzo lekka, dobrze trzyma się ją w dłoni i można nią spokojnie operować. O ile w starej suszarce miałam tylko wybór gorącego strumienia powietrza, który czasem przyprawiał o ból skóry twarzy to ta suszarka to jest dla mnie kompletny przeskok techniczny. Mnóstwo różnych regulacji - od wyboru strumienia chłodnego/ciepłego po siłę tego strumienia. Po prostu do wyboru do koloru w zależności od naszych osobistych potrzeb i kondycji włosów. Bardzo szybko wysusza nawet na tym chłodnym powietrzu, nie zauważyłam, żeby włosy stały się przesuszone lub zaczęły mieć coraz gorszą kondycję. Kolejną zaletą jest oczywiście to, że włosy nie puszą się i przede wszystkim - jonizacja, która zimą jest bardzo, ale to bardzo w moim przypadku potrzebna.

Mogę śmiało polecić tę suszarkę, ponieważ już ją dłuższy czas używam i nie zawiodłam się ani razu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1292881].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza suszarka

Jestem bardzo zadowolona! Suszarka po pierwsze ma opcję jonizacji, przez co świetnie wygładza włosy, nie elektryzują się i nie puszą. Lubię w niej to, że nie jest tak gorąca jak inne suszarki.. niektóre nawet przy ustawieniu na zimny powiew są naprawdę gorące a ta jest dosyć chłodna. Szybko suszy włosy i jest wygodna w użyciu.

Używam tego produktu od: rok

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971773].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę polecam tą suszarkę

Suszarkę kupiłam bo moja poprzednia była kupiona w jakimś supermarkecie za 20 zł i nie spełniała moich oczekiwań. Potrzebowałam suszarki, która szybko wysuszy moje włosy kiedy rano po prysznicu spieszę się do wyjścia oraz pozwoli ułożyć fryzurę.
Ta suszarka w pełni spełnia te zadania 😊 Mam również prostownicę firmy Remington, z której również jestem bardzo zadowolona, ale odkąd mam tą suszarkę już jej nie potrzebuje bo moje włosy po wysuszeniu naprawdę super się układają 😊

Ma dużą moc, ale mam jedynie porównanie z małymi turystycznymi suszarkami i widzę kolosalną różnicę!

Odejmuje pół gwiazdki za to, że wkładki zwężającej nie można używać przy max temperaturze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[930242].usefull || 0 }}% pomocna.
Remington

Niezawodny Remington

Bardzo lubię sprzęty Remingtona. Poprzednią suszarkę tej firmy kupiłam 8lat temu, ciągle działa, tyle że uszkodziłam koncentrator i potrzebowałam dyfuzor więc zdecydowałam się na zakup nowej. Ta jest o tyle lepsza że jest mocniejsza, co ma dla mnie znaczenie gdyż mam naprawdę ekstremalnie dużo włosów do tego są długie więc ich suszenie trwa wieczność a z tą suszarką idzie to całkiem sprawnie. Włosy się nie puszą pomimo że mają do tego tendencję, mają ładny połysk. Dodatkowo, co dla mnie istotne, suszarka ma opcję zimnego powietrza, by zamknąć łuski włosa na koniec suszenia. Poza tym lubię w Remingtonie ten system zdejmowanej kratki wlotu powietrza która zatrzymuje kurz z otoczenia. Ogólnie bardzo polecam tę suszarkę, szczególnie dziewczynom o gęstych włosach, które nie chcą tracić zbyt wiele czasu rano na suszenie włosów :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka zapewne na lata

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[898742].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza!

Suszarka bardzo szybko suszy włosy, mam po niej lśniące i sprężyste włosy. Włosy nie puszą mi się po wysuszeniu, wyglądają pięknie i zdrowo! Są gładkie i miłe w dotyku. Podsumowanie..

Plusy:
+bardzo szybko suszy włosy
+dużo opcji intensywności i temperatury
+włosy są po niej piękniejsze i lepsze w dotyku
+nie puszą się
+jonizacja
+cena

Minusów nie zauważyłam.

Pozdrawiam i polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884732].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Suszarka sama w sobie jest dobra, używam jej tylko do podsuszania włosów.

Porównuję ją ze swoją starą Babyliss, po której miałam bardzo suche włosy. Po Remingtonie nigdy się nie przesuszają, ładnie unoszą się od skóry głowy.

Nie używam końcówek, kiedyś użyłam dyfuzora, ale po chwilowym suszeniu końcówka była tak gorąca, że zdjęłam z obawy by się nie stopiła.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[824571].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej Remingtona

Suszarkę kupiłam po tym jak popsuła się moja ulubiona z Philipsa (pękł kabel). Przedtem czytałam dużo opini w internecie i wydawała się super wyborem (duża moc, jonizacja).

Mam nowy/ulepszony model D5020 z mocą 2200W i końcówką koncentratora z dodatkowymi dziurkami u dołu i góry i "podobno" większa mocą jonizacji.

Niestety okazało się, że do moich włosów (do ramion ze skłonnością do puszenia) kompletnie się nie nadaje bo zamiast je wygładzać (po to jest funkcja jonizacji) to bardzo je puszy i elektryzuje. Po suszeniu mam "siano" na głowie i musze koniecznie użyć prostownicy by jakoś wygładzić włosy.

Nie wiem czy w ogóle fizycznie jest tam jonizacja, bo mam inne suszarki z tą funkcją (w tym zwykłą z Rossmanna) i włosy zawsze były wygładzone a tutaj jest wręcz odwrotnie.

Dodatkowo nawiew na średnim biegu i średniej temperaturze jest baaardzo słaby, wysuszenie włosów zajmuje mi o wiele więcej czasu niż poprzednio Philipsem czy inną suszarką.

Co mnie dziwi nie wolno używać koncentratora przy najwyższej temperaturze (tak pisze na nim) a to oznacza ciągłe zdejmowanie gdy chcemy szybciej wysuszyć włosy, szczerze mówiac nie wiem jak długo ten plastik jest w stanie wytrzymać takie zdejmowanie.

Sam koncentrator zamiast skupiać powietrze - rozprasza je i dodatkowo bardzo puszy suszone pasmo przez te dodatkowe dziurki - kompletnie nie nadaje sie więc do wygładzania/prostowania włosów na okrągłej szczotce. Efekt jest odwrotny do oczekiwanego = szopa na głowie.

Co do wykonania to jest nieduża, lekka i niegłośna, ale wykonana z taniego i delikatnego plastiku imitującego częsciowo metal.
Ma 3 lata gwarancji i kosztuje ok 100 zł.

Ja nie polecam, ale jeśli ktoś sporadycznie suszy włosy i potrzebuje suszarki z dłuższą gwarancją to może by dobrym niedrogim wyborem.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka i na pewno ostatnia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[715281].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiona

Naprawdę bardzo fajna suszarka. Sporo regulacji i możliwości dopasowania suszenia do naszych potrzeb. Włosy po suszeniu nie elektryzują się ani nie puszą, a zimne powietrze na koniec suszenia pomaga utrwalić modelowanie.
Suszarka z racji gabarytów może na początku wydawać się trochę ciężka zwłaszcza przy modelowaniu, ale tak naprawdę to kwestia przyzwyczajenia i wprawy.
Przy długim suszeniu oczywiście nie przegrzewa się więc jeśli modelujemy włosy i wyłaczymy na chwilę suszarkę nie ma ryzyka, że przez kolejne 15 min nie włączymy jej jak w przypadku wielu suszarek.
Zdejmowana kratka to też duży plus gdyż jest dzięki temu łatwa w czyszczeniu.

Używam tego produktu od: prawie roku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[706268].usefull || 0 }}% pomocna.