Maybelline, Sky High Curves (tusz wydłużający i podkręcający)

Maybelline, Sky High Curves (tusz wydłużający i podkręcający)

Wyjątkowa formuła Strech Extend wzbogacona o roślinne woski i prowitaminę B5 ekstremalnie wydłuża rzęsy, a nowoczesna, opatentowana szczoteczka Lift`Cils o przekroju trójkąta podkręca rzęsy o 30 stopni.

Dostępna w trzech odcieniach:

- very black,

- brownish black,

- soft black

Cena: 17-20 zł

Bardzo dobry, ale...

Powiem tak:
Tym tuszem potrafilam wyczarowac dlugie i grube podkrecone rzesy na moich naturalnie srednich. Siegaly mi az do brwi!!!a nie mam ich nisko osadzonych. Strasznie lubilam ten tusz, bo naprawde rzesy byly cudowne, jednak nie kupuje go poniewaz nie starcza na dlugo bo wysycha mniej wiecej po miesiacu ale nie mowie ze nie kupie. Mam do niego sentyment wiec napewno wroce do niego. Pierwszy raz kupilam go moze ok 8 lat temu, wtedy zaczelam przygode z makijazem,
Ogolnie polecam bo jest super mimo ze nie ma silikonowej szczoteczki tylko taka zwykla/niezwykla bo ma jeden rządek dluzszych i mam wrazenie ze dlatego tak ladnie podkreca.

Ilość zużytych opakowań: 4 cale

Super

Najlepszy tusz to rzęs jaki kiedykolwiek miałam:
Plusy:
+podkręcenie
+wydłużenie
+nie skleja rzęs
+super szczoteczka
+dosyc wydajny
+cena przystępna

Minusem jest to, że już go nie produkują. Nie mam pojecia dlaczego, dużo znanych mi osób chwaliła go.

Porażka

Nie mam żadnych miłych odczuć co do tego tuszu. Może za wiele oczekuję od mascar w podobnej cenie, może po prostu za dużo oczekuję w ogóle, oczekuję cudów. Jednak ten tusz to po prostu jest masakra, albo miałam tak wielkiego pecha, ze trafił mi się aż tak felerny produkt. Użyłam go chyba tylko kilka razy, bo w przecięgu tych paru dni on po prostu... wysechł, na wiór.
Nałożony na rzęsy dawał efekty bardzo mierne, już wtedy był taki gęsty, że aż ledwo cokolwiek naszło na rzęsy (w sklepie wyglądał normalnie). Efekt był ledwo zauważalny, tusz nie doszedł do końcówek rzęs, więc wyglądało to mniej więcej tak, jakbym miała je o połowę krótsze (więc gdzie tu obiecane wydłużenie to ja nie wiem). Nie było też żadnego podkręcenia, nie było nic. To totalna klapa, najgorszy tusz jaki miałam i w dodatku po tygodniu chcąc nie chcąc musiałam wywalić. A szczoteczka... wygląda jak wyliniały kocur, po kilku nieudanych, podwórkowych bitwach - widok bardzo żałosny.
BARDZO odradzam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś roku temu

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

super !!

Polecony przez kosmetyczke ktora robil mi makijaz do slubu.

Jest rewelacyjny, wydluza podkreca moje rzesy, niewiele tuszy to potrafi, mam geste grube rzesy , ktore ciezko wymodelowac.

plusy
- wydluza
- podkreca

minusy
brak

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Tylko wydłuża

Miałam do czynienia z tym tuszem, i muszę przyznać, że swoją rolę jako wydłużający spełnia wyśmienicie.

Jednak wolę tusze o bardziej kompleksowym działaniu, tzn przydałyby się też właściwości pogrubiające.

Sama mam długie rzęsy i jak użyłam jeszcze tego wydłużającego, to po prostu miałam nad oczami cienkie długie "patyczki". Zupełnie nieproporcjonalne. Mimo że długie rzęsy są zaletą, to miałam wrażenie że wyglądam co najmniej dziwnie. I bardzo się to rzucało w oczy.

Podsumowując, wydłuża super, ale zdecydowanie za cienkie rzęsy "spod niego wychodzą".

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Dla tych, którzy chcą mieć naturalnie wyglądające rzęsy

Oh, to był mój pierwszy regularnie używany tusz.
Ale to było dawno;) Aż się łezka w oku kręci ;)

Wtedy (miałam z 15 lat) był dla mnie idealny. Podkręcał rzęsy, pogrubiał je i wydłuuużał:)
Nie podrażniał oczu, nie robił grudek, nie kruszył się po długim dniu. Generalnie bardzo dobry tusz.

Dzięki niemu nam sentyment do marki Maybelline, kiedyś na pewno do niego wrócę.

Szczególnie, że nie trzeba wydawać fortuny na tusze. A ten jest dobry, za dobrą cenę.

Polecam;)

Ilość zużytych opakowań: około 8

Najlepszy z Maybelline.

Tusz był najlepszym jakiego używałam z Maybelline. Świetnie podkręcał, wydłużał, pogrubiał. Za nieduże pieniądze był fantastyczny efekt. Wielka szkoda, że nie ma go już w sklepach.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 x 7 ml

Bardzo dobry

Normalnie wybieram tusze pogrubiające,ale ten mimo że obiecuje właściwości pogrubiających w rzeczywistości radzi sobie dużo lepiej niż wiele typowo przeznaczonych do tego tuszy.Na prawdę ładnie wydłuża,rozdziela i unosi rzęsy.Szczególnie dobry jest po kilku tygodniach,kiedy troszkę podeschnie.Nie rozmazuje się i nie osypuje.Przy kilku warstwach da się "wyczarować" na prawdę piękne rzęsy,nawet z niezbyt podatnego materiału ;).Pierwsze opakowanie kupiłam kiedy miałam wczesne naście lat ale nadal za nim przepadam.Szkoda,że ostatnio nie widuję do w Rossmannie.Aktualny egzemplarz kupiłam na allegro.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:około 3

Świetny produkt

Świetny tusz Maybelline.Wydłuża i ładnie pogrubia rzęsy.Kolor jest też mocno czarny.Nie kruszy się,szybko wysycha.Cena też korzystna.Bardzo udany produkt.

Używam tego produktu od: kilku miechów

Może być

Moje rzęsy wydłużał i podkręcał, dobrze rozdzielał pojedyncze rzęsy i nie sklejał ich. Miał również ładny odcień.

Niestety ma również dosyć dużą wadę - bardzo szybko mi wysechł.

Używam tego produktu od:nie pamiętam kiedy go kupiłam

Za pierwszym razem super!

Natknęłam się na ten tusz w Rossmannie i kupiłam nie było niebieskiego z podkręconą szczoteczką. Gdy używałam pierwszego opakowania rzęsy były świetnie podkręcone, wydłużone, pogrubione! Byłam tak zachwycona, że kupiłam następne. I to opakowanie dziwnym trafem już nie było takie dobre i popsuło kondycję moich rzęs. Dlatego odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od:rok temu

niezbyt zachwycający

No cóż, kupiłam ten tusz za 22 zł i uważam, że przepłaciłam. Spodziewałam się naprawdę maksymalnego podkręcenia, a tu klapa...Tusz przy pierwszym malowaniu tak wydłuzył rzęsy, że dotykały mi skóry pod brwiami, podkręcał tylko srodek rzęs, a przy zewnętrznych kącikach i tak opadały. Do tego raz malował nawet ok, a drugi raz tak sklejał, że musiałam wszystko zmazać i zacząc od nowa.
Dla mnie za małe pogrubienie.
Nie jestem zadowolona...

Używam tego produktu od:miesiąca