Maybelline, Wonder Finish (fluid)

Maybelline, Wonder Finish (fluid)

Podkład w płynie o pudrowym wykończeniu. Subtelnie pokrywa skórę, dzięki zawartym pigmentom gwarantuje długotrwały kolor na twarzy. Nie zatyka porów. Średniokryjący. Zawiera filtry anty-UV (SPF 15). Dostępny w 9 odcieniach.

Dla mnie bomba!

Brak efektu tapety(jeśli się go rozcienczy z kremem do twarzy), naturalny, ukrywa to, co trzeba, odsłania to, co zakryte być nie powinno. Własnie mi się konczy i ubolewam, ze go sobie nigdy nie kupię...Szukam zamiennika. Zna kotoś coś w podobnej cenie,a cena byla bardzo korzystna.

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

fajny

Fajny podklad,lekki i niedrogi byl,niestety ale sie zmyl z poleczek sklepowych.Krycie takie sobie,ujednolical cere ale nie kryl nieskonalosci,skora trosze sie swiecila,ale mozna dodac to jako plus wygladala na zywsza i naturalniejsza.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

lekki ale słabo kryje

Podkład jest lekki, bardzo łatwo się rozprowadza. Niestety jest słabo kryjący. Nie sprawdza się przy niedoskonałościach. Muszę nakladać 3 warstwy żeby podklad ukrył zaczerwienienia. Wymaga wykończenia puderm.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

jeden z ulubionych

Bardzo lubiłam ten podkład, był moim ulubieńcem.
Używałam go kilka lat, niestety z tego co się orientuje został wycofany ze sprzedaży :( nadczym bardzo ubolewam ....

Plusy
- bardzo lekki, niewyczuwalny na twarzy
- dobrze się rozprowadza
- bardzo jasne odcienie idealnie pasowały do mojej karnacji
- przystępna cena, w czasach gdy go używałam kosztował ok 28 zł

Ehh takie cudo i juz go nie ma w sklepach

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ok 6 szt

To nie to.

Podkład sam w sobie ciekawy, bo pudrowy fluid, który ma stworzyć nasza twarz piękną i nieskazitelną daje poszaleć wyobraźni:)
Ale według mnie:
-kolory sa pomaranczowate
-mało naturalnie wygląda na twarzy
-średnio matuje
-baaardzo średnio kryje
-ciężkawy, czuć, że ma się coś na buzi

Ogólnie nie polubiłam go, chociaż wiem, ze ma wiele zwolenniczek, ale tak jest już ze wszytskim:) co bardzo mi się podoba, że dla kogoś coś sprawuje się idealnie, a dla kogoś innego cos innego:)

Używam tego produktu od: Dawno używałam na ok 3 mies wystarczył
Ilość zużytych opakowań: Jedno i na tym pozostało.

Ideał !!!

Kolejny kosmetyk, który był wspaniały, a został u nas wycofany :( :( :( :/

Zupełnie nie rozumiem dlaczego te najlepsze kosmetyki zostają całkowicie wycofane albo zostają zmieniane ( tj. ulepszane ), a ostatecznie zostają całkowicie zepsute...

Podkład był dla mnie idealny !!!

* Świetnie dobrany kolor, który stapiał się ze skóra i nie tworzył efektu maski.
* Doskonale matowił
* Był bardzo trwały
* Nie zatykał porów
* Nie brudził ubrań
* Był bardzo wydajny

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Wróć ideale!

Używałam tego podkładu jakieś 3 lata temu, niestety miałam zbyt ciemny kolor i mogłam używać go tylko latem gdy byłam opalona ale mile go wspominam. Idealnie stapaiał sie z kolorem skóry, nie zostawiał smug, nie spływał z twarzy, nie trzeba była pudrować twarzy po nim no po prostu idealny. Konsystencja wg mnie bardzo dobra, był bardzo wydajny... Szkoda że go wycofali...

pamiętam

Dzięki Wam przypomniałam sobie o tym świetnym podkładzie :)
Używałam go jakieś 2 lata jak był dostępny na naszym rynku, nie pojmuje dlaczego firmy rezygnują z konkretnych produktów, a wprowadzają jakieś marne zamienniki. To chyba jedyny podkład, którego kolor dobrany miałam idealnie !!! (nude)
Według mnie same plusy:
+ lekki
+ bardzo ładnie stapia się z cerą
+ przystępna cena
+ nie tworzy maski, daje bardzoooo naturalny efekt
+ nie trzeba używać pudru :)
+ wydajny
+ ciekawe opakowanie
jak tylko skończę obecny podkład kupię go na e-bayu :))

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Pierwszy tak dobry!

Pierwszy podkład, który udało mi się dobrać idealnie do rodzaju i kolorytu mojej cery! Dzięki niemu zostałam wierna marce Maybelline w kwestii podkładów ( odcień nude jaki mają w swojej ofercie jest jedynym jaki znalazłam do tej pory naprawdę dla siebie).

Wonder Finish fajnie się nakłada, daje pudrowe, matowe wykończenie, nie trzeba używać po nim pudru. Przy czym nie robi maski. Wytrzymał całą moją studniówkę (kiedy to było :D ). Kryje co trzeba i jest baaardzo wydajny. Dawno nie widziałam go w ofercie Maybelline, ale mam jeszcze trochę drugiego opakowania, kupionego może z rok temu... Poleciłam go jednej znajomej i również była zadowolona.

Dobry był!!

Bardzo dobry kosmetyki, lekki i przyjemnie się nakładał. Nie tworzył maski a ładnie pokrywał cerę, nie zawsze doskonałą. Wraz z mamą używałyśmy bardzo długo tego podkładu, lecz teraz zastąpiony jest innymi również dobrymi.

Używam tego produktu od: już od 2 lat nie używam

sentyment

Wonder Finish byl jednym z pierwszych produktow Maybelline ktory uzywalam regularnie przez pare lat , no ale, ze kobieta zmienna jest postanowilam poeksperymentowac z innymi podkladami :-)
teraz z perspektywy czasu i wiekszym doswiadczeniem w sprawach malowidel moge stwierdzic, ze to bardzo dobry kosmetyk poniewaz:
- swietnie stapia sie z cera,
- bardzo naturalna gama odcieni
- lekki
- nie zapycha porow
- rozswietlajacy
- delikatny, nienachalny zapach
- tuszuje drobne niedoskonalosci ( przebarwienia, pekniete naczynka itp)
i chyba znowu niedlugo sie na niego skusze... chociazby z sentymentu :-)

Używam tego produktu od: uzywalam kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

ok

Używałam go jakiś czas temu mi on nie sprawił niemiłych niespodzianek. Nie zatyka porów przystępna cena ładny kolor aczkolwiek jak bym się miała doczepić to raczej mógłby mieć lepszą trwałość miałam okazję stosować go na weselach i po całonocnej imprezie coś jakby lekko spływał ale to też prawda że było wtedy upalnie.
Generalnie polecam choć ja to się mało maluję więc mam go na specjalne okazje zatem mogę powiedzieć też że jak dla mnie jest on wydajny :)
No jeszcze dozowanie ma czasami problematyczne ale to już moje czepianie się :)

Używam tego produktu od: 2 lata temu