Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Volume Spray

Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Volume Spray

Spray nadający objętość. Odpowiedni do włosów cienkich i słabych. Zawiera ekstrakt z bambusa, który wyraźnie dodaje włosom więcej siły i energii. Umożliwia elastyczną stylizację i odpowiednie nawilżenie włosów. Dzięki technologii ApHinity dodatnio naładowane składniki pielegnacyjne (+) podobnie do działania magnesu osadzają się wybiórczo w porowatych, ujemnie naładowanych strefach (-).

Cena: ok. 30 zł / 200 ml w sklepach z art. fryzjerskimi

Niestety wysusza.

Podobnie jak inne spraye typu voulme, ten również wysusza moje krótkie włosy. Nie wiem co jest w ich składzie takiego, ale dają odczucie jakby to była jakaś część lakieru do włosów, którego nie znoszę.
Co do objętości to nie zauważyłam żadnego efektu. Znacznie lepiej było z 24h sprayem ultra wysuszaczem wella.
Kiepścizna. To już krem volume sunsilka (7zł) w połączeniu z gumą schwarzkopf osis (czerwoną) daje znacznie lepsze efekty, bez wysuszania.
Żałuję, że nabyłam ten spray. (Miałabym za tę cenę ze 4 pogardzane sunsilki).

lucky bamboo :))))

Używam wielu kosmetyków do włosów, ciągle szukam, bo mam taką naturę, że w tej dziedzinie eksperymentować lubię :) Kupiłam ten produkt, bo poleciła mi go znajoma pani ze sklepu z art.fryzjerskimi :) Bardzo jestem zadowolona z efektu :) Odpowiada mi spray, który nie wysusza ani nie obciąża włosów. Na początku po psiknięciu włoski są lekko sklejone, ale to trwa tylko do momentu wyschnięcia. Włosy są miękkie, nawilżone, mięciutkie w dotyku, ładnie się układają, są puszyste i jest ich optycznie więcej. W dotyku są delikatne i nie usztywnione, ma się wrażenie, że są tylko po odżywce a nie po stylingu. Produkt nie przetłuszcza włosów ani ich nie wysusza. Włosy nie elektryzują się nawet po silnym wietrze :) Pachnie przyjemnie, bardzo subtelnie, ledwo wyczuwalnie przy psikaniu, chyba bamusem ;) Delikatne dłuższe włoski wyglądają po jego użyciu naprawdę ciekawie :) Wydajny. Gorąco polecam bo warto :)