Osis+, Flexible Spray-Foam (Pianka do włosów zwiększająca objętość)

Osis+, Flexible Spray-Foam (Pianka do włosów zwiększająca objętość)

Pianka do włosów zwiększająca objętość. Nadaje dodatkową objętość i elastyczne utrwalenie. Doskonała do cienkich włosów. Pielęgnuje i łatwo się wyczesuje. Utrwala elastycznie. Idealna również do układania fryzury przy użyciu suszarki.

Cena: ok. 30zł / 200ml

działa

Irytuje mnie konsystencja tej pianki. Często mimo wsztrąsania ląduję z wodą ściekającą z dłoni zamiast pianki. No ale poza tym same zalety. Ta pianka na prawdę działa- fryzura zdecydowanie zyskuje na obiętości. Włosy się łatwiej układają. Efekt utrzymuje się u mnie do kolejnego mycia czyli 2 dni. Włosy nie są posklejane ani nienaturalnie sztywne. Ładnie się błyszczą. Jednak mam wrażenie, że na dłuższą metę pianka wysusza trochę włosy. Ale i tak warto.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie opakowania 500 ml

godna polecenia

Od produktów tej firmy z zasady trzymam się z daleka ( min dzięki produktom do koloryzacji..) Potrzebowałam czegoś zwiększającego objętość, a spray Welli juz mi się nieco znudził. W moim ulubionym sklepie z art fryzjerskimi polecono mi tę właśnie piankę. I powiem szczerze, że nie żałuję. Nie jest to typowa pianka jak napisała Iwona ale raczej..hmm taki spray piankowy.. Połozona u nasady mokrych włosów i wysuszona suszarka faktycznie widocznie zwiększa objętość włosów i - co ważne - nie skleja ich, nie obciąża. Wyglądają bardzo naturalnie, hmm jak..niestylizowane:) a jednka są zdyscyplinowane i jest ich widocznie więcej. Bardzo lubię taki efekt. Kosztuje 37 zł w moim sklepie ale uważam, że warto

intrygujący i dobry ;))

Pierwsze co zaskakuje w tej piance to pierwsze psiknięcie ;) Ma się wrażenie, że to lakier do włosów bo jest to pianka w silnym sprayu ;) Trzeba dłuuuugo psikać na łapkę i wtedy tworzy się lekka puszysta pianka :) Pianka ma świeży zapach ogórka albo melona, jednakże po dłuższym jej stosowaniu mam wrażenie, że pachnie swieżymi męskimi perfumami ;) Pianka jest lekka, nie obciąża włosów, skleja lekko tylko w momencie nakładania. Włosy po niej są miękkie, optycznie jest ich więcej, nie są przylizane, sa puszyste ale się nie elektryzują. Bez problemu sie układają i rozczesują. Nie wysusza pianka włosów ani nie powoduje ich szybszego przetłuszczania. Włosy wyglądaja zdrowo i maja zdrowy połysk. Wydajna bardzo. Bardzo dobry produkt :) Polecam gorąco :)