AA Cera wrażliwa, Perły Młodości - Hydrożel z witaminami A,E,C

AA Cera wrażliwa, Perły Młodości - Hydrożel z witaminami A,E,C

Rewelacyjny, używam go zawsze gdy mam wysuszoną i zmęczoną skórę. Wygląda ślicznie - takie kuleczki zawieszone w żelu. Świetnie nawilża, nadaje się pod każdy krem, stosuję go również na powieki. Jest niedrogi, więc można używać go bez ograniczeń, także jako maseczki. Naprawdę polecam.

bańka

Z dziesięć lat temu starałam się do niego przekonać ale szybko opadły mi ręce. Ten kosmetyk był tak kiepski, że jego jedyną zaletę stanowił "wygląd zewnętrzny". Na nic się zdało pracowite, cierpliwe wmasowywanie kolorowych kuleczek. Ciężko to szło i nic w efekcie nie dawało. Buzia nie była nawet na jotę i nawet krótkotrwale nawilżona. Za to lepiła się jak nieszczęście. Niestety, o ile pamiętam, był wydajny. A ja miałam coraz mniej chęci, aby go używać. To chyba najbardziej gadżetowaty i bezużyteczny kosmetyk, jaki wpadł mi w ręce. A przecież inne produkty z serii AA były i są całkiem udane.

Używam tego produktu od: chyba 10 lat temu

O rety - lata temu!

Ktoś wyciągnał ten krem wraz z recenzją na strone główną , więc od razu dopiszę sie na jego temat. Uzywalam go lata świetlne temu, kiedy Polska była mocarstwem , a polska piłka nożna charakteryzowała się tym, ze piłkarze trafiali w bramki, a nie w poprzeczki i w trybuny. Słowem chyba z 10
lat temu:D
Aż zdziwiło nie to, ze ten krem jeszcze jest na polskim rynku! W każdym razie jestem przekonana co do tego, ze nie kosztuje 30 zł, ale nieco taniej.

Wspominam ten krem jako kiepski do bólu. Straszliwei sie lepił i kleił, a choć wtedy nie mialam tak suchej twarzy jak teraz , to i tak była sucha. Poza tym , pozostawiał na twarzy te kulki- jedne niebieskie, inne czerwone - tragedia, tzreba było je strzepywać. Ogólnie pamiętam ten krem jako jeden z pierwszych używanych w zyciu i wspominam gorzej niz srednio.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno zużyte dawno temu

Świetny !

Mam mieszaną cerę i moim zdaniem to najlepszy nawilżający krem do tego rodzaju cery.Żel ten doskonale nawilża , nie powodując przetłuszczania sie strefy T. Idealnie nadaje sie na lato.

Używam tego produktu od:miesiąca

depilacja zalety

Nie !!

Kupiłam skuszona informacją,że parę lat temu produkt ten otrzymał nagrodę TS. Spodobał mi się również wyglad kosmetyku- taki przeźroczysty żel z zawieszonymi różnokolorowymi kuleczkami. I na tym koniec jego zalet, bo:1. Żel w ogóle nie chciał się wchłaniać, a kuleczki zostawały jakby przyczepione do twarzy.2. Nie wiadomo jak go nakładać- na dzień potwornie się lepił i nie nadawał pod makijaż, zaś na noc- był zdecydowanie za słaby, skóra domagała się porządnego nawilżenia.3. Nie robił z moja cerą nic, dosłownie nic.4. Po jakimś czasie użytkowania- zaczęła się makabra, twarz piekła, była podrażniona i czerwona , pojawiły się krostki.5. Efektem końcowym była wizyta u dermatologa i koszta związane z leczeniem buzi.Stąd wniosek- Nigdy więcej

taki sobie

Ja miałam ten z edycji specjalnej i chciałam go zgłosić, jednak na stronie producenta o tej edycji nie ma nawet słówka, a opakowanie zdążyłam wyrzucić, więc podczepie się pod to. Żel rzeczywiście fajnie nawilża, moja skóra go piła. Był świetny po opalaniu się. Lekki, dobrze isę wchłaniał, choć skóra stawała się klejąca. Nie mam pojęcia, jak zachowuje się nałożony pod podkład, bo w tym roku w lecie podkładu nie używam. Skusił mnie wygląd tego kremiku: całkiem przeżroczysty. Poza nawilżaniem nie poprawił jednak w jakiś szczególnie zauważalny sposób wyglądu mojej skóry. Taki sobie po prostu kremik. Ma jedną istotną wadę: w moim przypadku okazał się koszmarnie mało wydajny (może przez tę przeźroczystość, człowiek nie widzi, ile nabiera). Całe opakowanie zużyłam w ciągu trzech tygodni. Może jeszcze do niego kiedyś wrócę, ale na pewno nie sięgnę po edycję specjalną za 30 zł prawie, ale zwrócę się ku zwykłej pomarańczowej serii.

beznadziejny

jest poprostu straszny! mimo ze to zel zostawil na mojej twarzy tlusta warstwe, ktora na dodatek zacel sie walkowac podczas nakldania podkladu! koszmarne mazidlo!!

wygląda ślicznie ;)

Do samodzielnego zastosowania się nie nadaje, bo efekt nawilżenia szybciutko znika. Stosowałam go pod kremik i wtedy się sprawdzał. Spodziewałam się jednak lepszego efektu, głębszego nawilżenia i czegoś jeszcze (obecność witaminek). Ogólna ocena ** i 1/2 gwiazdki

łagodzi i odżywia

Według mnie zdecydowaną zaletą tego preparatu jest efekt łagodzenia podrażnień. Co prawda nie jest on rewelacyjny jako krem np. pod makijaż (bo wchłaniając się, zostawia na skórze "błonkę" - pozostałość żelu) ani też jako samodzielny krem na noc do stałego używania (bo pozostajaca na skórze błonka wysusza i lekko ściąga cerę), ale łagodzi podrażnienia, wypryski itp. - tak jakby odżywiał i witalizował skórę od wewnątrz.<BR>Moim zdaniem, warto go stosować jako kurację w formie maseczki.

Oceniam na 2.00

klei strasznie skore, choc nie natluszcza wogole. no i nawilzenie slabiutkie.

Oceniam na 2.00

Niestety po kilku dniach stosowania, moja cera (mieszana wrażliwa z tendencją do przesuszania)stała się dość matowa i sucha. Przesiadując cały dzień przed komputerem w klimatyzowanym pomieszczeniu potrzebuję mocno nawilżającego kremu. Z tym zadaniem nie poradziły sobie Perły AA.