Astor, Eyeliner Pen

Astor, Eyeliner Pen

Rewelacja!!! Jestem specjalista od eye-linerów i ten w swojej klasie jej naprawde rewelacyjny!
Wady:
- tylko jeden kolor do wyboru
- nie można za bardzo eksperymentować z grubością kreski
Zalety:
- Każdy zrobi nim prosta kreskę
- nie jest to napisane na opakowaniu, ale jest wodoodporny - po całym dniu nie jest nawet leciutko rozmazany! Można płakać ;)
- piękny odcień czerni - najczarniejszy z możliwych!
- stosunkowo niska cena, w porównaniu do innych firm.

Cena: ok. 30 zł

Porażka

Zupełnie nie spełniał swojej roli, miał się łatwo rozprowadzać i robić idealną kreskę a w rzeczywistości w ogóle nie pisał kiedy chciałam zrobić cieniutką kreskę, grubą kreskę natomiast malował zbyt chętnie. Niezbyt trwały, a kiedy chciałam nałożyć go na pomalowane wcześniej powieki cieniem, zupełnie przestawał "pisać". Masakra!!

Używam tego produktu od:6m-cy

nie pisał!

A dla mnie to był koszmar. Ten eyeliner podziałał mi 3-4 dni, a później nic z niego nie dało się wycisnąć. Jakby się skończył :/ (tak dla wyjaśnienia - męczyłam się z nim jakiś miesiąc, 4 dni pisał dobrze, później jak poniżej - przerywał i nie dawał koloru)
30zł za eyeliner to w tamtym czasie było dla mnie dużo, spodziewałam się czegoś super - a przynajmniej, że będzie się malowało kreski wygodnie. Gdzie tam! Pisak (jak jeszcze pisał) to przerywał, czasem udało mi się pomalować jedno oko jednym pociągnięciem, a nad drugim siedziałam 20 minut, bo wychodziło za mało tuszu. Dawno nie widziałam takiego bubla, zmarnowałam pieniądze. I bardzo dobrze, że szybko zniknął ze sklepowych półek. Używam tego produktu od: kilka lat temu

średniaczek

faktycznie...poęczny.. makijaż oczu w minutkę robię ale nie jest to intensywna czerń a także nie jest wodoodporny ani nie trzyma się cały dzień.Owszem po 7 godzinach w skzole nadal jest lecz już bardzo mało..nie tak jak rano przed lustrem.Zbiera się w kącikah oczu jak i wewnętrznym jak w zewnętrznym a raczej znika stamtąd.

3 rodzaje dolnej kreski

zawiodłam się

Dementuje plotki jakoby produkt był wodoodporny. jego trwałosc też nie zachwyca. dlatego się zawiodłam bo zakupiałm ten produkt zaciekawiona opiniami na wizazu. ale producent wodoodpornosci nie obiecuje...za to jest rzeczywsicie bardzo poręczny. szalenie łatwo sie nim umalować.

polecam

Dobra rzecz w porównaniu do Maybelline, Sephory. Bardzo poręczny, raczej nie może się nie udać kreseczka. Trwały, nie rozmazuje się. Tym jako jedynym eye-linerem mogę umalować się z prędkością błyskawicy :P Polecam