Ovale Lifting, Anti - Slackening Redensifying Night Care (Krem na noc poprawiający gęstość skóry twarzy i szyi)

Krem na noc z serii zawiera aktywne serum z rokitnika, na który składają się:
- wyciąg z miąższu owoców bogaty w kwas jabłkowy, który odnawia napięcie skóry,
- wycia z nasion bogaty w fitosterole*, który odbudowuje materię skóry
Działanie:
- odbudowuje skórę, liftinguje twarz i szyję,
- wypełnia głębokie zmarszczki,
- przywraca skórze elastyczność.
Jego bogata kremowo - żelowa konsystencja otula skórę transparentnym, liftingującym filmem.
Efekt: po przebudzeniu, tkanki skóry twarzy są jędrniejsze i napięte.

liftingujące
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Dobry.

Krem jest bardzo dobry.

Plusy:
- bardzo wydajny
- gęsty i treściwy
- nie uczula, nie zapycha
- skuteczny, ujędrnia i napina twarz, rozświetla i odmładza
- po nocy skóra jest miękka, nawilżona, przyjemnie gładka
- po jednym opakowaniu zauważyłam zmiany w napięciu skóry, twarz widocznie odmłodniała
- ekstrakt z rokitnika

Neutral:
- jest tłusty i bardzo długo się wchłania

Minus:
- zapach, śmierdzi niemiłosiernie
- kosmiczna cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1332126].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Mam o połowę mniej lat niż zaleca producent, ale wiem, że kremu używamy ze względu na działanie/właściwości, a nie ślepo do wieku. Nie zawiodłam się, spełnił moje oczekiwania, a co do działania przeciwzmarszczkowego, lepiej zapobiegać niż leczyć.
Przyjemny krem, który jest zdecydowanie za drogi, nawet wtedy, kiedy jest w promocji. Zapach początkowo mi się spodobał, ale potem dopiero dotarła do mnie nuta zapachowa - o matko, jak on nieładnie pachnie! Niemniej jednak aż tak bardzo to nie przeszkadza, moment smarowania jest najgorszy. Dobrze się wchłania, dobrze nawilża, odżywia i ogólnie poprawia wygląd skóry. Rano budzę się ze świetlistą buzią, więc działanie ma świetne, gorzej, że jest taki drogi.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017118].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły, ale niewart ceny.

Zapewne nie jest to zły krem-nie powoduje podraznień, nie zatyka porów, dość ciężka konsystencja, ale rewelacyjnie się wchłania.Okronie nie podoba mi się zapach, Ładne opakowanie-nietypowe no i szklane, a takie lubię.Efekty obiecane przez producenta-nie do końca spełnione, może skóra jest gęstsza, owalu twarzy nie poprawia, zmarszczek nie redukuje, nie wypłyca.rano skóra jest gładka i wypoczęta-to napewno!!!Za tę cenę znalazłby się lepszy.Podobny efekt uzyskuję po kremie Cien z Lidla, a kosztuje ponad dychę...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995201].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Świetny krem

Zacznę od tego iż dostałam ten krem wraz z zamówieniem, moje początki z nim były trudne ale po kilku dniach okazała się dla mnie bezcenny:
nawilżał
napinał skórę
zmniejszał zmarszczki ( niewiele)
rano twarz wyglądał po nim świeżo
co najważniejsze nie powodował żadnych podrażnień - kremy do twarzy stosuję również pod oczy
Teraz gdy mi się skończył okazało się iż nie mogę go znaleźć na yves, z chęcią zakupie ten krem ponieważ w moim odczuciu to bardzo dobry krem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986498].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię

Zużyłam już dwa opakowania kremu i jeśli będzie duża promocja, to na pewno jeszcze nie raz kupię.

Krem jest treściwy i bardzo gęsty, ale dobrze się wchłania. Nie zostawia lepkiej, świecącej warstwy (chociaż nie wchłania się do matu - ale przecież jest to krem na noc). Pomimo, że mam tłustą cerę (ale nie trądzikową), nie zapchał mi porów, nie spowodował wyprysków. Rano twarz wygląda gładko i promiennie.

Dużym plusem dla mnie jest zapach. Z różnych recenzji widać, że nie każdemu przypadł do gustu. Jest bardzo charakterystyczny, ziołowo-roslinny. Ja go uwielbiam.

Minusem na pewno jest cena. Nie sądzę, że ma aż tak drogie, wyjątkowe składniki, żeby kosztował aż 125zł. Na szczęście można kupić w promocji albo w mini tubkach po bardzo korzystnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[899944].usefull || 0 }}% pomocna.

Ziołowy specyfik

Zgadzam się z opiniami poprzedniczek. To nie jest krem dla wrażliwych nosów. Skład wydaje się rewelacyjny: mamy tu i rokitnik i wodę z bławatka i wyciąg z drzewa tara, masło shea oraz cały zestaw olejów naturalnych, a także retinol. Konsystencja znacznie gęstsza niż kremu na dzień z tej samej serii, a co za tym idzie krem jest bardzo wydajny. Niestety jak wiele kremów silnie natłuszczających zapycha pory. I ta druga cecha dyskwalifikuje go u mnie ostatecznie. Do plusów zaliczyłabym skuteczne uelastycznianie skóry i ładne, szklane opakowanie. Myślę, że użytkowniczki bardziej mniej wrażliwe na zapach mogłyby opisać zdolność do poprawy gęstości skóry. Używałam go tylko sporadycznie na noc, a wiadomo, że kurację trzeba stosować przez co najmniej kilka miesięcy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[885867].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmarny zapach

W zasadzie ten krem odrzucił mnie zaraz po otwarciu...Ten zapach...Tragedia. Niepodobny do niczego;) Wierzę wizażankom, że jest ziołowy. Dość długo się utrzymuje. Dla mnie nie do zaakceptowania, nawet na szyję i dekolt, nie dałam rady zasnąć przy tym aromacie....Trafił do koleżanki, jej ta ziolowość tak bardzo nie przeszkadza.
Ale żeby nie było, przetestowałam też na twarzy. Jest gęsty, wydaje się treściwy, ale jednocześnie trudno się wchłania, pozostawia tłustawą, błyszczącą warstwę, czego nie cierpię, nawet w kremach na noc.
Kolejne dwie próby-krem trafił na szyję i dekolt. I to był koniec. Naprawdę, próbowałam go pokochać i zużyć, ale nie dałam rady;)
Żegnaj efekcie liftingu, żegnajcie wypełnione zmarszczki;)
Krem dostałam w prezencie, przy okazji zakupów. Na szczęście, gdybym zapłaciła tę kosmiczną dosyć cenę, to, cytując Małgorzate Musierowicz, chyba bym sobie poprzegryzała tętniczki:)

Używam tego produktu od: 1 raz na twarz, 2 razy szyja+dekolt
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[803559].usefull || 0 }}% pomocna.

Gdyby nie ten zapach...

Dostałam ten krem w gratisie do zamówienia internetowego. Cena regularna, jest dość przerażająca ( ok 120 zł) i mimo licznych upustów 50% i tak nie był on w moim zasięgu. Dlatego tym bardziej ucieszyłam się możliwością otrzymania go za dowolny zakup.

Przez pierwsze dni używania tego kremu, nie byłam z niego zadowolona, a to dlatego, że najnormalniej w świecie " zapchał mnie".
Jednak po kilku dniach postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę, którą na szczęście swoje i moje wykorzystał.

Kilka informacji:
Konsystencja: gęsta, maślana, treściwa, dosyć długo się wchłania
Zapach: specyficzny, apteczno- ziołowo- gorzkawo- duszący, spodoba się ograniczonej liczbie osób, dosyć długo utrzymuje się na skórze
Pojemność: 50 ml
Wydajność- bardzo dobra, starcza na około 3 miesiące codziennego, wieczornego wcierania
Cena: stosunkowo wysoka, warto polować na promocje
Opakowanie: szklany, solidny słoiczek
Termin ważności : 6 m-cy od otwarcia

Stosowanie:
Używam go na noc, również na szyję. Czasami samodzielnie, czasami na serum- z którym bardzo dobrze współpracuje. Do rana pięknie się wchłania.

Działanie:
- łagodzi podrażnienia;
- rozświetla twarz;
- ładnie napina cerę;
- dobrze nawilża skorę;
- twarz wygląda na wypoczętą, a cera jest ujednolicona i bardziej "zbita", "gęsta"
- w znacznym stopniu poprawia wygląd i stan wiotczejącej skóry szyi.

Uwagi:
- chole*nie przeszkadza mi specyficzny zapach, więc przyjemność ze stosowania tego kremu jest znikoma;
- mimo, że lubię szklane opakowania, przy moim roztrzepaniu, muszę uważać, aby przez przypadek nie strącić go na kafelki;
- z uwagi na swoją maślaną konsystencję i skład ( emolienty), występuje duże ryzyko " zapchania".

Ocena:
Działanie : 4,5 gwiazdek
Komfort stosowania ( zapach, konsystencja, itp): 2 gwiazdki.
Ogółem :3,5 gwiazdki
Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[775490].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry krem na noc

ten krem jest masełkowy, dokładnie taki jak lubię. Nie wiem jak sprawdzi się przy tłustej skórze, bo dosyć dlugo się wchłania. Krem nalożony solidną wartstwą rano procentuje wypoczetą i jednolitą buzią. reasumując - dobry krem dla suchej skóry, zapach bardzo mi odpowiada, rokitnik podobno konieczny dla zmęczonej skóry, dosyć dobrze nazwilża.

Używam tego produktu od: nieregularnie, od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[746966].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Oceniam krem na podstawie zużytej w kilku turach próbki:

:) + gęsta konsystencja, prawie jak masło do ciała
:) + wydajny
:) + delikatny zapach

I na tym kończą sie plusy...
:( - bardzo ciężko się wchłania
:( - twarz sie lepi i świeci
:( - zapycha!!! po 3 aplikacjach pojawiło się ma mojej twarzy więcej zaskórników i wyprysków
:( - natłuszcza skórę a nie nawilża! i chyba cały zostaje przez noc na poduszce, bo rano poduszka tłusta, policzki ok, ale nos i czoło - masakra! tłuste i zapchane, z zaskórnikami
:( - cena

Dzięki temu, że miałam okazję skorzystać z próbki, nie nabrałam sie na ładne opakowanie i z pewnością nie kupię nigdy tego kremu!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[680088].usefull || 0 }}% pomocna.