Elmex, Sensitive Plus, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,14%F

Pasta do zębów została opracowana specjalnie do ochrony odsłoniętych szyjek zębów. Zawiera ona wysoce skuteczny aminofluorek, który tworzy na powierzchni zębiny ochronną warstwę, eliminującą dolegliwości bólowe występujące pod wpływem bodźców zewnętrznych. Efekt ten jest dodatkowo wzmacniany dzięki zawartości specjalnych substancji czyszczących. Dzięki nim, pasta do zębów czyści delikatnie zęby, nie powodując ścierania (abrazji) szkliwa i zębiny. Aminofluorek chroni także szyjki zębów przed próchnicą.

Pasta do zębów stosowana razem z płynem do płukania jamy ustnej Elmex Sensitive Plus, tworzy system do ochrony odsłoniętych szyjek zębów. Działanie systemu jest skuteczniejsze niż każdego produktu osobno.

Zawartość fluorku 1400ppm F-. RDA 30. Pasta w wygodnej stojącej tubie.

Ulubiona

W moim domu ta pasta króluje od lat. Wszyscy cierpimy na nadwrażliwość i po poleceniu dentysty zaczęliśmy ją stosować i tak już zostało. Gdy tylko się kończy kupujemy kolejne opakowanie. Jest bardzo łagodna, ma delikatny miętowy smak no i bardzo dobrze sprawdza się do codziennej pielęgnacji zębów. Jednego razu zamieniłam ją na jakąś zwykłą pastę i od razu było widać różnicę, a wrażliwość na ciepło i zimno wróciła bardzo szybko. Gdy z powrotem zaczęliśmy używać pasty elmex wszystko wróciło do normy i od tej pory się z nią nie rozstajemy. Jest dość droga jak na pastę do zębów, dlatego warto polować na nią w promocji. Niezależnie od ceny warto ją kupić przy wrażliwych dziąsłach.

Pasta na 5!

Bardzo lubię tą pastę, mam wrażliwe zęby i tylko ona potrafi mi pomóc. Ma specyficzny zapach i smak ale mi nie przeszkadza. Czyści zęby i dba o nie. Polecam każdemu!

Na 5

Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z nadwrażliwością zębów. Elmex i Sensodyne dla wrażliwych zębów to moje ulubione pasty. Elmex świetnie działa i po paru myciach czuć efekty jego działania. Pasta dodatkowo chroni zęby przed próchnicą dzięki zawartości aminofluorku. Stosuję ją od dawna razem z płynem do płukania Elmex.
Strasznie lubie w tej paście jej opakowanie. Nie trzeba na koniec się wysilać z wyciskaniem jej z tubki, bo pasta sama ładnie spływa na dół. Naprawdę ekstra!

Wrażliwe zęby i dziąsła

Pasty tej używam od wielu lat,tak jak każdy z domowników chętnie sięga po tą pastę.
Kiedyś miałam problem podczas picia zimnych napoi czy jedzenia ciepłych potraw.Moje zęby reagowały i czułam ból. Po którejś wizycie u dentysty i konsultacji stomatolog doradził mi tą pastę. A jeszcze by stosować płyn do płukania jamy ustnej elmex.
Jest to dodatkowa ochrona szyjek zębowych przed próchnicą
oraz nadwrażliwością.
Pasta zawiera skuteczny aminofluorek, który tworzy na powierzchni zębiny ochronną warstwę, eliminującą dolegliwości bólowe występujące pod wpływem bodźców zewnętrznych. Efekt ten jest dodatkowo wzmacniany dzięki zawartości specjalnych substancji czyszczących.Pasta czyści zęby delikatnie i nie ściera ich.Minusem jest może to ,że pasta się nie pieni ale ja się już do tego przyzwyczaiłam.
Zęby są czyste, odświeżona jama ustna na długo, pasta poprawia stan dziąseł.
Teraz gdy stosuję tą pastę nie wiem co to ból zębów

ZALETY:
- delikatny smak,dostępna cena
- łagodzi nadwrażliwość zębów
- dobrze chroni przed próchnicą

Świetna

Używam już jej jakiś czas temu również moj mąż którego zęby są bardzo czułe na zimne czy ciepłe napoje i jest dla niego ratunkiem. Pasta sprawdza się rewelacyjnie. Nie niszczy szkliwa i do tego zapewnie ochronę przed czynnikami zewnętrznymi . Moje zęby są bardzo wrażliwe na zimne posiłki a odkąd stosuje pastę zauważył duża poprawę. Do tego pasta elmex chroni przed próchnicą.

Najlepsza

Wśród past do zębów u mnie króluje Elmex. Łagodzi podrażnienia, ból i nadwarażliwość. Dobrze myje, nienajgorzej smakuje. Wydajna. U mnie musi być. Polecona przez dentystę, od 3 lat jest u mnie zawsze.

Ratunek na nadwrazliwe zęby

Pasty na przemian z sensodyne używam od 1.5roku kiedy w ciąży pojawił się u mnie problem z nadwrazliwoscia. Polecona przez stomatologa łagodzi i koi ból ale też leczy bo już zapomniałam co to jest nadwrażliwość także spełnia swoją funkcję. Producent nie kłamał ☺ smak jest ok. Nie jest tak mocny jak w przypadku pomarańczowej elmex. Jest dość droga a w tubka nie wystarcza na długo ale warto inwestować

Jedna z najczęściej kupowanych past

Syrasznie ja lubię bo łagodzi nadwrażliwość. Jeżeli szukasz takiej pasty to gorąco ja polecam. Ma miętowy łagodny smak, lekko się pieni no i najważniejsze łagodzi nadwrażliwość.

Jak najbardziej polecam!

Noszę aparat ortodontyczny i mam wrażliwe zęby. Szczególnie odczuwałam to przy spożywaniu gorących i zimnych potraw, napoi. Ta pasta sprawiła, że już tego tak nie czuję. Pierwsze efekty zauważyłam po 2 tygodniowym stosowaniu.
Dodatkowym plusem jest to, że dobrze czyści zęby. Minusem może być to, że pojemność nie jest zbyt duża. Pasta nie pieni się,
Smak jak dla mnie jest ok i pozostawia dość długotrwałe uczucie świeżości w buzi. Cena jest średnia, ponieważ nie nalezy do najtańszych past, jednak wg mnie działa o wiele lepiej.

Wrażliwe szkliwo i dziąsła.

Służy mi wiernie od kilku lat i dzięki niej znów mogę sięgać po zimne i gorące napoje i potrawy.

Od dawna cierpię na bardzo wrażliwe dziąsła jak i szkliwo i jest dla mnie dosłownie ratunkiem. Używam głównie jej, czasem jej zastępcą jest sensodyne, ale ona wygrywa bez żadnego ale.

Smak - niezbyt przyjemny, ale da się do niego przyzwyczaić, na mnie nie robi już zupełnie żadnego wrażenia i chyba nawet wolę go od wersji pomarańczowej.

Bardzo dobrze sprawdza się podczas szczotkowania, zęby są czyste i pozbawione resztek jedzenia, czy osadów.

Opakowanie - klasyczne, ładne. Tubka jest stosunkowo miękka, pastę łatwo wydobyć, to wystarczy.

Bardzo dobra

Pasta idealna dla osób z nadwrażliwymi dziąsłami. Bardzo dobrze myje zęby i pozostawia uczucie odświeżenia. Jest bardzo wydajna, pomimo, że nie pieni się w ogóle.

Zgodna z opisem

Działa tak jak opisuje ją producent. Dla osób z wrażliwymi zębami, jak najbardziej godna polecenia. Faktycznie, po zastosowaniu ma się wrażenie, że tworzy pewną warstwę ochronną na zębach, mam odsłonięte szyjki, więc bardzo to cenię. Jest bardzo łagodna dla szkliwa.