Gaba, Elmex, Sensitive Plus, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,14%F

Elmex, Sensitive Plus, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,14%F

Cena już od 9,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pasta do zębów została opracowana specjalnie do ochrony odsłoniętych szyjek zębów. Zawiera ona wysoce skuteczny aminofluorek, który tworzy na powierzchni zębiny ochronną warstwę, eliminującą dolegliwości bólowe występujące pod wpływem bodźców zewnętrznych. Efekt ten jest dodatkowo wzmacniany dzięki zawartości specjalnych substancji czyszczących. Dzięki nim, pasta do zębów czyści delikatnie zęby, nie powodując ścierania (abrazji) szkliwa i zębiny. Aminofluorek chroni także szyjki zębów przed próchnicą.

Pasta do zębów stosowana razem z płynem do płukania jamy ustnej Elmex Sensitive Plus, tworzy system do ochrony odsłoniętych szyjek zębów. Działanie systemu jest skuteczniejsze niż każdego produktu osobno.

Zawartość fluorku 1400ppm F-. RDA 30. Pasta w wygodnej stojącej tubie.

Napisanych recenzji: 29

Idealna dla wrażliwych zębów!

Nie widzę w tej, jak i w żadnej innej paście firmy elmex, żadnych wad. Używam jej od wielu lat i nie mam zamiaru z niej rezygnować.

+ wydajna
+ delikatny smak
+ leczy nadwrażliwość zębów (kiedyś nie mogłam gryźć lodów, teraz nie mam z tym najmniejszych problemów)
+ stosowana regularnie, razem z prawidłowym myciem zębów, zapobiega pruchnicy
+ usuwa lekkie przebarwienia
+ sprawia, że zęby są ładne i zdrowe (wszyscy dentyści mnie za to chwalą)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254656].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

rewelacyjna pasta do zębów

Używam tej pasty od lat, nie wiem już ile ale przynajmniej 10 lat. Kiedyś poleciła mi ją dentystka dając próbki i do dziś kupuję tylko ELMEX sensitiv. Kilka razy próbowałam zmienić na jakąś tańszą, ale niestety moja nadwrażliwość wracała w szybkim tempie. Tylka ta pasta jest mi w stanie pomóc. Nie należy do najtańszych ale często jest w promocji więc można upolować okazję. Zdecydowanie polecam dla osób z nadwrażliwością zębów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180423].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

bardzo dobry produkt

Po pierwszym opakowaniu miałam zrezygnować ale na szczęście tego nie zrobiłam. Pasta rewelacja. w połowie drugiego opakowania zauważyłam poprawę. Im dłużej stosuję tym lepsze rezultaty. Wreszcie mogę zjeść owoc bez przeszywającego bólu no i czekoladę;)
A to że jest bardzo delikatna to dla mnie plus, bo nie lubię uczucia szczypania i bryzy w ustach.

Ilość zużytych opakowań: prawie dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1071306].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja opóźnianie porostu włosów

Napisanych recenzji: 12

Pewna pomoc na nadwrażliwe zęby!

Absolutna rewelacja - pomaga na nawrażliwe zęby, krawiąze dziąsła i inne tego typu nieprzyjemne rewelacje. Do tego ma dobrą konsystencję i czyści naprawdę porzadnie - chociaż wiem, że wielu osobom przeszkadza brak mocnego miętowego zapachu i smaku, który daje wrażenie świeżości.
Jedyną wadą jest to, że przy dużej ilości kawy/herbaty/papierosów nie radzi sobie z brązowymi przebarwieniami, dlatego warto jednocześniej mieć na podorędziu jakąś mocniej ścierającą pastę.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043898].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 91

Napisanych recenzji: 552

naprawdę pomaga

Jakiś czas temu naczytałam się o szkodliwym działaniu fluoru i pomimo tego, że od kiedy pamiętam moje zęby są wrażliwe postanowiłam z fluoru zrezygnować. Tak oto w moje ręce wpadła słynna szałwiowa Ziaja, później Lavera, a moje zęby popadły w taki stan, że nie byłam w stanie ich dotknąć.

I tak cierpiałabym, a przy okazji może i w końcu coś schudła, ale natknęłam się na pastę Elmex. Kupiłam, bo gdzieś mi tam świtało, że kiedyś jej używałam i była całkiem ok.
A teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia.

Pasta ma delikatnie miętowy smak. Pieni się umiarkowanie. Oczyszcza, to czuć. Nie pali ust jak większość drogeryjnych past. I jest wydajna. Używam jej sama i tubka starcza mi na miesiąc chociaż jej pojemność to tylko 75ml.
I co najważniejsze, naprawdę pomaga. Moje zęby owszem, są dalej wrażliwe, ale jestem w stanie jeść(oprócz jabłek), mogę się uśmiechnąć na wietrze , a sok porzeczkowy już nie powoduje bólu.
Mam też wrażenie, że pasta pomogła na krwawienia z dziąseł.

Naprawdę polecam. Ja już jej nie wymienię.

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039337].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 690

Napisanych recenzji: 1536

Rewelacja!

Jest skuteczna, dobrze czyści, chociaż się nie pieni. Smak i zapach są specyficzne, ale i tak lepsze od innych dostępnych na rynku. Nie podrażnia dziąseł, jest wydajna. Dość droga, ale wiem, że skuteczna, z reguły polecają ją dentyści. Osobiście używam jej przede wszystkim dlatego, że nie bolą mnie po niej zęby. Gwiazdkę odejmuję tylko za to, że się nie pieni.
1 opakowanie wystarcza mi na około miesiąc

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście/kilkadziesiąt opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019597].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Rewelacyjna przy nadwrażliwości zębów i dziąseł!

Rany! Widząc moje recenzje niejedna z Was pewnie pomyśli - ta to ma wszystko wrażliwe ... skórę, oczy, zęby :D
Niestety... jeszcze kiedyś nie tak bardzo, od jakiegoś, - dłuższego czasu coraz bardziej.
Wystarczy, że kilka razy użyję jakiejś pasty wybielającej, czasami wystarczy raz , zęby robią się mega nadwrażliwe, bolą, dziąsła puchną.
I tak, mam wyleczone zęby, dbam o nie, regularnie szczotkuję , nitkuję.
Kiedy zjem za dużo kwaśnego, np ogórków kiszonych, albo kapusty (którą zresztą uwielbiam ;), kiedy wypiję dużo soku pomarańczowego.
Cóż, taka już moja "uroda" ;)
To nie było jednak najgorsze, dopiero po usunięciu kamienia nazębnego nastąpił hardcor!
Nie mogłam jeść, nie wspominając o czymś bardziej kwaśnym, słodkim, jakimkolwiek owocu, sałatce. Doszło do tego, że bolało mnie nawet przy przełykaniu.
Dziąsła krzyczały, a ja razem z nimi.
Poleciałam do swojej stomatolog, nic nadzwyczajnego się nie działo.
Doktorka poleciła zielonego Elmexa.
Bo dodać jeszcze muszę, że mycie jakąkolwiek inną pastą powodowało jeszcze gorszy ból.
Wycisnęłam odpowiednią ilość na szczoteczkę i wsadziłam do buzi, bałam się, że poczuje ból, mrowienie, pieczenie (jak w przypadku innych past), a tu ULGA!
Dziewczyny! Nie bolało! Nie piekło! Nie mrowiło! Poczułam ulgę.
Po kilku dniach mycia tą pastą wszystko wróciło do normy.
Rozpisałam się ogromnie, ale jestem pod wielkim wrażeniem tejże pasty i polecam ją Wam , drogie Dziewczęta.
Zwłaszcza jeśli, tak jak ja, borykacie się z nadwrażliwością zębów i dziąseł.
Od tego momentu , na zmianę z inną pastą myję nią zęby.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018402].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 119

Napisanych recenzji: 979

dobra

Tą pastę też wspominam z dzieciństwa,gdy mama kazała mi i bratu myć nią zęby naprzemiennie z pomarańczowym Elmexem.Ostatnio kupiłam z ciekawości sama i jest naprawdę dobra.
Gęsta,bardzo dobrze się pieni. Bardzo dobrze oczyszcza zęby. Jednak znów przyczepię się do smaku i tego,że dla mnie jednak trochę za słabo odświeża.
Nie mam nadwrażliwych zebów,ale nigdy nie miałam problemów z pruchnicą,więc być może działa.
Mega wydajna.

Używam tego produktu od: dobre kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ok.4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972822].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 401

tak

Zdecydowanie wolę tę wersje od pomarańczowej ze względu na smak bardziej mentolowy,orzezwiajacy.Stosuje ja glownie rano z jakims fajnie odswiezajacym plynem do plukania,a po poludniu i wieczorem pomaranczowy elmex z plukanka z tej samej linii.Taki zestaw sluzy mi zdecydowanie.Wzmacnia zeby przede wszystim,od kiedy uzywam nic mi sie nie ukruszylo czy ulamalo.Dobrze myje,odswieza do tego tworzy warstwe ochronna.Pomaga w poczatkowych stadiach paradontozy oraz nadwrazliwosci.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka tubek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946171].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 165

super :)

Od okolo roku uzywam tej pasty na zmane z pasta ziaji bez fluoru. Pasta elmex sensitive rzeczywiscie chroni dziasla i zapobiega prochnicy. Od kiedy jej stosuje moje wizyty u dentysty ograniczyly sie jedynie do kontrolnych i za kazdym razem wszystko jest w porzadku z zebami. Wzmocnila zeby, staly sie mniej wrazliwe na goroce czy tez zimne napoje i posilki. Delikatnie pomaga usuwac osad nazebny i przebarwienia. W pazdzierniku zeszlego roku mialam robiony skalling, kamienia mialam dosyc duzo i na dzien dzisiejszy jest go bardzo niewielka ilosc jedynie osad nie kamien, takze pasta spowalnia odkladanie sie kamienia nazebnego. Srednio sie pieni, piana jest taka "tresciwa" :P
Dla mnie jest ona wydajna, uzywam jej w wielkosci groszku a uzywam szczoteczki elektrycznej, jak i manualnej. W przypadku elektrycznej nawet ta ilosc pasty nie jest calkowicie zuzyta. Zeby sa bardzo dobrze oczysczone, gladkosc sie czuje przez kilka godz od szczotkowania.
Jedyny minus tej pasty to brak odczuwalnego odswiezenia, lubie jak czuje sie przez jakis lekki mentol a w tej pascie niestety tego brak. Czuje sie tylko ze sa czyste, nie ma zadnego posmaku po umyciu.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: 2 tuby

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937921].usefull || 0 }}% pomocna.