Elmex, Sensitive Plus, Płyn do płukania jamy ustnej

Elmex, Sensitive Plus, Płyn do płukania jamy ustnej

Cena już od 7,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Płyn zawiera wysoce skuteczny aminofluorek i jest gotowym do stosowania preparatem, chroniącym odsłonięte szyjki zębów przed nadwrażliwością oraz próchnicą. Przy regularnym stosowaniu, aktywne składniki płynu tworzą na odsłoniętych szyjkach zębowych ochronną warstwę. Zamyka ona kanaliki zębiny w naturalny sposób i zapobiega przewodzeniu nieprzyjemnych bodźców bólowych. Warstwa ta także chroni skutecznie odsłonięte szyjki zębów przed próchnicą. Efekt ochronny jest szczególnie korzystny przy równoczesnym stosowaniu płynu do płukania ust Elmex Sensitive Plus w połączeniu z pastą do zębów Elmex Sensitive Plus.

Płyn nie zawiera alkoholu ani sztucznych barwników. Zawartość fluorku: 250ppm F-

ochronne, odświeżające
z fluorem
>100ml

idealny razem z pastą

Płyn razem z pastą elmex to idealne połączenie!

+ wydajny
+ nie za ostry smak
+ leczy nadwrażliwość zębów
+ pozostawia uczucie świeżości i czystości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254671].usefull || 0 }}% pomocna.

Drogi, ale skuteczny

Nie wiem skąd opinie, że wystarcza na 4 miesiące, to jest niemożliwe. Całe opakowanie to mniej niż miesiąc użytkowania (a używamy 3x dziennie).
Ma przyjemny smak, delikatny, dobrze odświeża i minimalizuje nadwrażliwość. Osoby piszące, że źle odświeża oddech oczekują chyba napakowania chemii i pięknych barwników do płynu tylko po to by ładnie pachniało, a nie o to chodziło producentowi przy tworzeniu tego płynu.

+ Zmniejsza wrażliwość zębów
+ Przyjemny zapach i smak
+ Brak barwników - przeźroczysty płyn
+ Delikatny, nie piecze

- Cena
- Opakowanie wystarcza na mniej niż jeden miesiąc

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1, 400ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094581].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny!

Jak dla mnie gorszy od pomarańczowego, ponieważ ma o wiele gorszy zapach i smak, ale jest do przeżycia w porównaniu z różnymi "ostrymi" płynami na rynku. Pomaga, od razu czuć odświeżenie, nie podrażnia dziąseł, co dla mnie ma duże znaczenie. Drogi, ale skuteczny. Minusem jest dla mnie zakrętka, ponieważ ciągle wlewa mi się za dużo płynu lub też się on wylewa. Bardzo dobry dla wrażliwych zębów.
1 opakowania wystarcza mi na około 4 miesiące

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście/kilkadziesiąt opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020065].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwsza depilacja bikini

Delikatny

Płyn używam na zmianę z czerwonym, jest bardzo delikatny, ma lekko miętowy smak. Jest jak balsam dla zębów. Pół gwiazdki odejmuje za cenę oraz za pojemność przez co jest nie wydajny szybko się kończy.

Ilość zużytych opakowań: cztery całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012121].usefull || 0 }}% pomocna.

B. dobry

+dobrze oczyszcza;
+dobrze i długotrwale odświeża;
+zawiera aminofluorek, chroni odsłonięte szyjki zębowe;
+dzięki niemu nie czuję bólu związanego z wrażliwymi zębami;
-cena.
Płyn byłby super gdyby nie cena... Zaznaczam dodatkowo, że gdyby nie wrażliwe zęby, to raczej nie używałam tego płynu, głównie ze względu na cenę.

Używam tego produktu od: Prawie roku od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943242].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny :)

Kupiłam wraz z tą pastą miniaturkę płynu (był to zestaw) Miniaturka starczyła na około 10 "płukanek" po tym jak pasta uwrażliwiła mi zęby i dziąsła bałam się trochę używac tegoż płynu lecz lubię ryzykowac ;) w związku z tym używałam tego płynu wraz z pastą "pomarańczową" z Elmexu i wcale nie było tak źle. Płyn bardzo dobrze "myje" jak i odświeża jamę ustną, nawilża jak i nie wysusza, pozostawia przyjemny smak jak i zapach w buzi jak i jest bardzo delikatny.

Plusy:

+ Wydajny
+ Długie uczucie świeżości w jamie ustnej
+ Przyjemny eukaliptusowy smak
+ Oczyszcza
+ Nawilża
+ Delikatny

Minusy:

Raczej nie ma :)

Używam tego produktu od: Używałam przez 10 dni
Ilość zużytych opakowań: Jedna cała miniaturka 100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[888006].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Jest to skuteczny płyn w połączeniu z pastą. Na opakoaniu pisze,zeby uzywac 1 raz dziennie-ja stosowalam na noc,poniewaz w ciagu dnia slabo odswieza oddech.Minusem jak dla mnie z cala pewnoscia bedzie cena...ale ogolnie w uzupelnieniu pielegnacji wrazliwych zebow spisuje sie ok.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Ilość zużytych opakowań: 1pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850417].usefull || 0 }}% pomocna.

okropny !

Dla mnie płyn do plukania ust powinien przede wszystkin odświeżac oddech ! Ten nie robi tego nawet w najmniejszym stopniu. Zwykła woda z kranu robi to lepiej ! Owszem jest delikatny itp.ale chyba można połączyć delikatnosc z efektem odswiezenia ? Tu to producentowi niestety nie wyszło. Pozatym jest on dość drogi jak na tak mierne efekty dzialania. Nie polecam !!!!!!!!!!
Z resztą mam dosc tego drogeryjnego badziewia i teraz uzywam tylko past o naturalnym ziolowym składzie - najlepiej BEZ fluoru i te sprawdzaja sie u mnie znakomicie. Szkoda tylko ze ciężko jest znalezc takie plyny do plukania ust. Elmex - never !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850372].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo przyjemny

przyjemny płyn do płukania buzi,
delikatny, przyjemny zapach i smak
łatwo dostępny
cena przystępna
wygodne i ładne opakowanie
odświeża oddech
jest wydajny

Używam tego produktu od: miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[785545].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatny i skuteczny

Bardzo lubię ten płyn do płukania jamy ustnej. Jest bardzo delikatny, a przede wszystkim nie zawiera alkoholu, co jest dla mnie bardzo ważne. Niestety mam paradontozę agresywną, a ten płyn pomaga mi utrzymać dobry poziom higieny. Nie podrażnia moich dziąseł, odświeża oddech na długo.
Początkowo nie byłam przekonana do jego "smaku", jednak teraz się przyzwyczaiłam i każdy inny płyn "smakuje" dla mnie dziwnie ;)
Myślę, że płyn pomaga zapobiegać próchnicy. Miałam do obserwacji jednego zęba, a gdy zaczęłam stosować płyn, okazało się, że próchnica się nie rozwinęła. Oczywiście to także zasługa szczotkowania, nitkowania, etc., jednak jestem pewna, że Elmex miał w tym swój udział.
Wydajność typowa dla tego typu płynów - ok. 3 tygodni przy stosowaniu głównie wieczorem, niekiedy też rano.
Jedyną jego wadą jest cena ok. 24 zł. Niestety za komfort się płaci...

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[784289].usefull || 0 }}% pomocna.