Total Control, Żel głęboko oczyszczający

Total Control, Żel głęboko oczyszczający

Żel głęboko oczyszczający jest przeznaczony do mycia skóry ze skłonnością do wyprysków i przetłuszczania się. Zawiera mikrogranulki, które delikatnie złuszczają naskórek i odblokowują pory, ułatwiając składnikom czynnym skuteczne działanie antybakteryjne. Żel Clearasil Total Control usuwa kurz, makijaż i nadmiar tłuszczu, pozostawiając skórę dokładnie oczyszczoną, świeżą i matową. Ma ładny, delikatny zapach. Jest przyjemny w użyciu.

najgorszy

pamietam jak ten zel zniszczyl mi cere,koszmar,w ciagu tygodnia taki wysyp zaskornikow,cera podrazniona,luszczaca sie,pieczaca,zaczerwieniona,2 razy go kupilam,raz bo bylam na wczasach i nie bylo wyboru,drugi bo nie bylo nic innego w sklepie,bylam w tesco w anglii,obu tych zakupow bardzo zalowalam,nigdy nie zuzylam calego opakowania,odradzam wszystkim z wrazliwa skora

Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Najlepszy!

On jest po prostu boooski :D CUdownie oczyszcza cerę,likwiduje zaskórniki :) Idealny dla cery tłustej i mieszanej :) Jak tylko skonczy mi się Garnier to kupie sobie cały zestaw z Clearasil`a :) Polecam :)

Używam tego produktu od: nie uzywam

ok, ale...

Użyłam go przypadkiem, będąc u koleżanki, zachwycił mnie po tej pierwszej próbie i postanowiłam go zakupić. Okazało się, że po dłuższym stosowaniu wywołał u mnie efekt odwrotny do zamierzonego, tzn. na mojej skórze zaczęło pojawiać się coraz więcej wyprysków! Nie wiem, czy to przez zbyt "dogłębne" oczyszczanie, ale później jeszcze dłuuugo nie mogłam doprowadzić twarzy do porządku :/
Jego plusem jest wydajność, naprawdę dokładne oczyszczanie twarzy, ale niestety u mnie się nie sprawdził.

O botoksie mity

kurdE :D super :D

na to czekalem :D zaden iwostin nic, tylko on :D do mojej cery to naprawde trzeba czegos mocnego i to jest wlasnie to :) jego antybakteryjne dzialanie czuc po nalozeniu, bo lekko i przyjemnie piecze :] a jesli ktos gada, ze nie czuje tam tych mikroczegos, to nie wiem, z czego macie skore zrobiona :p od razu czuc, ze cos tam jest szorstkiego ;) POLECAM! nie wysusza, nie podraznia! dalbym 7 starsow, ale mi z szkole tez siodemek nie daja :(

....

Recenzja : Super żel...bardzo dobrze oczyszcza skórę i fajnie matuje. A co do mikrogranulek...to napewno są, bo po myciu...widać że drobne skórki zostają złuszczone delikatnie, i to właśnie jest ich zaleta, że są "mikro" czyli niewidoczne, co powoduje, że nie roznoszą wyprysków jak peelingi ziarniste.

jak na razie....

po raz kolejny wylądował na mojej półce w łazience :) ciągle szukam swojego KWC w tej kategorii a że na tych poszukiwaniach to różnie wychodzę (raz lepiej raz gorzej) to stale wracam do sprawdzonego Clearasilu...

krem ma świetną konsystencję, granulek sie żadnych nie doszukałam ale dla mnie to plus akurat bo kosmetyki z granulkami podrażniają moją skórę :) jest baaaardzo wydajny wystarczy kropelka na całą twarz :) buzia jest po nim gładziutka, matowa i, na szczęście, nie przesuszona... ale nawilżona też raczej nie, u mnie bez kremu sie nie obejdzie ;) z pryszczami mam raczej sporadyczne problemy toteż nie mogę sie wypowiedzieć czy je likwiduje czy nie :) jednym słowem: bardzo dobry krem za bardzo przystępną cenę :)

mikrogranulki ??

Jak dla mnie bardzo dobry żel. Tylko ja za nic na świecie nie moge się doszukać tych mikrogranulek ;( nie wiem może mam grubą skóre :D. Ale po zatym jednym minusem żel świetnie oczyszcza skóre, czuję taki chłód po jego zastosowaniu. Długo matuje, W połączeniu z kremem specjalistycznym z tej serii to już prawie mat na cały dzień :) ( no może w upały jest już gorzej ) Jest wydajny i pasuje mi jego konsystencja. Zapachu też nie uważam za odrażający.

Bardzo dobry kosmetyk!!

Bardzo, ale to bardzo dobry żelik(a raczej krem) do oczyszczania buzi! Mnie bardzo przypadł do gustu: delikatnie wygładza skórę, matuje ją, ma całkiem przyjemny, świeży zapach. Moja twarz po umyciu długo pozostaje własnie taka świeza i dobrze oczyszczona! Nie podrażnia, mimo zawartych mikrogranuleczek, po prostu super!

Fajniutki :D

Używałam go pare miesięcy temu, ale z tego co pamiętam to mogę zapewnić, że:
-doskonale oczyszcza twarz
-cera promienna i ładna :)
-mikrogranulki wygładzają skórę
-ślicznie pachnie
-zapobiega powstawaniu nowych wyprysków, ale od czasu do czasu zdarza się jakiś :/

Całkiem dobry

Fajny, dobry żel. Jednak przy innych poczułam głębsze działanie oczyszczające. Fajne są te drobinki, bo nie potzreba już robić peelingu, a naskórek jest sukcesywnie, codziennie usówany. 3,5,jednak ponieważ żele głęboko oczyszczające ocniam zazwyczaj na 4, a ten jest nieco gorszy i nie ma żadnych rewelacji daję 3

ilość zużytych opakowań: 1 albo 2

Bardzo mi sie podoba

Jest zdecydowanie lepszy od toniku z tej serii. Kremowa konsystencja bardzo mi odpowiada. Nie pieni sie, ale to nie ma prawie zadnego znaecznia, bo buzka po nim jest siweza i lekko sie blyszczy- ale nie tak nieestetycznie, tylko tak zdrowo. Fajny kosmetyk, zapamietam go na dlugo.

nie podoba mi się

Nie podoba mi się konsystencja, ma bardzo mało granulek, nie pieni się, tylko maże na twarzy. Co prawda zmywa makijaż, ale większość żeli (przepraszam, to jest raczej krem) przeciez to robi... a znam przyjemniejsze w użyciu. Ten oddałam siostrze i nie wiem co ona z nim zrobiła, ale nie wiedzę żeby go uzywała.