Total Control, Delikatny żel myjący

Total Control, Delikatny żel myjący

Delikatny żel myjący jest przeznaczony do mycia wrażliwej skóry, skłonnej do podrażnień. Zawiera substancje nawilżające oraz kojący wyciąg z rumianku, który łagodzi podrażnienia. Delikatny żel myjący Clearasil usuwa kurz i makijaż, nie wysuszając skóry. Pozostawia skórę dokładnie oczyszczoną, aksamitną i matową. Ma ładny, delikatny zapach. Jest przyjemny w użyciu.

Cena: ok. 15 zł / 150 ml

OMG

Niedawno odnalazłam ten żel w szafce - nie dziwię się, że akurat właśnie tam był. Ten żel ma praktycznie same minusy...

- strasznie wysusza,
- nie oczyszcza,
- niestety nie matuje jak zapewnia producent,
- trochę za rzadki powodując to, że za dużo wydostaje się z tubki,

Plusów nie zauważyłam żadnych. Po prostu nie polecam...

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 (nie wiem nawet czy połowa...)

a mnie pasuje

uzywalam go dosc czesto, zawsze staralam sie wlasnie ten kupowac.

Poprawia jakosc skory, po uzyciu skora jest odswiezona, "pelna blasku"

Czuc jak oczyszcza

nie pieni sie idealnie, i tzeba go troszke wiecej nalozyc, ale... godny polecenia, mnie pasuje :)

Używam tego produktu od:3 lat

oj nieee

Raczej nie polecam, mojej cerze zdecydowanie nie przypasował. Wogóle mam złe doświadczenia z kosmetykami Clearasil, nie służą mojej skórze. Żel ma paskudną, galaretowatą konsystencję, przez co źle się rozprowadza. Może i oczyszcza, ale to nie powód do pochwał bo oczyścić skórę można nawet zwykłym mydłem. Wcale nie matuje, wręcz przeciwnie, pozostawia nieprzyjemne uczucie tłustości. bleee....

Używam tego produktu od: 1-go miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0.5

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Sredni

Miły w użyciu, ładnie się rozprowadzał, przyjemnyale efektu nie widać.
Nie ma dobrego efektu matującego, ogólnie średni. Może tylko na mnie nie działał?

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu próbowałam

Niespecjalny

Swego czasu maltretowałam swoją młodą skórę bardzo silnymi kosmetykami, m. in. całą gamą żeli z clearasila. No i ten, niby delikatny, mocno wysuszał, kiepsko się pienił, oczyszczał przeciętnie. Działania przeciwko zaskórnikom i pryszczom nie zaobserwowałam. Niestety nie byłam z niego zadowolona i na pewno nie wrócę do tego żelu.

Używałam tego produktu jakiś czas temu przez dwa miesiące

bez rewelacji

* przy pierwszym użyciu zdziwił mnie najbardziej, niby żel a okazało się ze ma kremową czy wręcz wodnistą konsystencję * wystarcza niewielka ilość aby umyc całą twarz bo żel świetnie sie pieni ale z powodu konsystencji prawie zawsze za duzo go wylewam :( chyba na zbyt długo mi nie wystarczy * zapach nie przeszkadza * mam mieszna cerę a żel mimo że ma być delikatny lekko wysusza mi skórę * dobrze oczysza * ogolnie taki sobie

Używam tego produktu od: 2tyg
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

polecam!

bylam z niego bardzo zadowolona fajna konsystencja zapach i poakowanie mam cere sucha wiec delikatnie mi ja oczyszczal i nawilzal jednak polecak wykupic cala serie kremy toniki etc
po uzywaniu tych kosmetykow zauwazylam ze moja cera stopniowo ładnieje po okolo 1,5 uzywania skora zrobila sie delikatna i zniknely pryszcze i juz sie nie tworzyly wiec jak najbardziej polecam !

Używam tego produktu od: /

jak to zel

Kupilam zachecona ładnie wygladajacym opakowaniem. Pachnie dosc przyjemnie- taki delikatny kremowy zapach. Jednak poza tym nie zauwazyłam żadych szczególnych właściwości oczyszczających. Ani nie pomógł mi ani nie zaszkodził i chyba tylko tyle moge powiedzieć na temat tego kosmetyku. Nie zauwazyłam żeby skóra była po nim jakoś bardziej lub mniej matowa. Ot zwykły żel do mycia twarzy trzymający mnie w cichej nadziei że coś pomoże mojej mieszankej skórze;)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

taki sobie

Przeciętny kosmetyk, dość przyjemny w użyciu, głównie ze względu na delikatny zapach i skutecznośc oczyszczania. Nie nawilża, a wręcz lekko wysusza buzię:-(. Co dziwne, przy właściwościach wysuszających, wcale nie matuje, mój nos się po nim świeci:-(.

może być,bez niespodzianek

Najlepszy żel jakiego do tej pory używałam,ale za bardzo wysusza, trochę za krótko matuje.Przed jego stosowaniem mialam kilka pryszczy tu i tam,a podczas żaden się nie pojawił.Zbyt szybko sie skończył(albo może ja za dużo go wyciskałam jak na jeden raz?).Cena dobra.Zapach bez zastrzeżeń.
Jak dla mnie najlepszy zel jaki użwyalam do tej pory,mimo tego suszu jaki mi zrobil na twarzy.Lepszy susz niż tona tych małych wstrętnych paskud(pryszczów:D)

Wyrzucone pieniążki :-(

Delikatny? To chyba jakiś żart. Potwornie wyszuszył mi skórę, napiął ją, a gdy chciałam coś powiedzieć, popękała (!!!) na policzkach. Nigdy wcześniej nie przytrafiło mi się coś takiego :-( Poza tym śmierdział :-(

Ilość zużytych opakowań: jedna dziesiąta pierwszego :/

bardzo dobry

Swietny!Likwiduje pryszcze,skóra po nim jest poprostu bez wyprysków.Dla skóry bez większych problemów z tradzkiem idealny.Tania, ale mało wydajny. Wysusza skórę.O konsystencji galaretki, a nie żelu.Ale wszystko to mu wybaczam bo zlikwidował pryszcze.Polecam naprawde świetny!