Clearasil, Total Control, Chusteczki do demakijażu

Clearasil, Total Control, Chusteczki do demakijażu

Pojemność 25 szt

Chusteczki do demakijażu delikatnie oczyszczają skórę twarzy z kurzu i tłuszczu. Są bardzo łagodne, dlatego mogą być stosowane także do demakijażu oczu. Dzięki specjalnie dobranym składnikom ograniczają połysk skóry, nawilżają ją i wygładzają. Zawierają także wyciągi z oczaru wirginijskiego (łac. hamamelis virginiana) i rumianku, które łagodzą podrażnienia. Chusteczki pozostawiają skórę dokładnie oczyszczoną, nawilżoną i świeżą. Mają delikatny, przyjemny zapach.

Cena: 11,50 zł / 25 sztuk

BDB

Szczerze mówiąc jestem zaskoczona bo miałam sceptyczne podejście do takich chusteczek, ale pod wpływem pochlebnych opinii na Wizażu skusiłam się :) I nie żałuję!! :D Super zmywają, nie podrażniają (co często mi sie przytrafiało), oczy nie szczypią, no i ten zapach... mmm... ;D;D;D Nic dodać, nic ująć :P

Używam tego produktu od: paru dni

w Polsce najlepsze :)

za taką cenę w porównaniu do ilości chusteczki wypadają dobrze :). Jak na mój gust mogłyby być mniejsze nawet o połowę, ale to się tyczy wszystkich chusteczek do demakijażu (nigdy nie wykorzystuję całej, połowa mi wystarczy).
Mam porównanie z chusteczkami Cleanic i włoskimi Cotone (mój KWC! szkoda że w Polsce nie ma :( ). Są zdecydowanie lepsze od tych pierwszych- nie podrażniają, ładnie i dokładnie usuwają makijaż, całkiem nieźle radzą sobie z wodoodpornym (ale nigdy nie spotkałam chusteczek czy jakiegokolwiek preparatu który zmyłyby wodoodpornego Maybelline XXL).
Spokojnie mogę używać poza domem, bez konieczności natychmiastowego umycia twarzy zaraz po użyciu. Jednak bez kremu się nie obejdzie, bo mogą troszeczkę wysuszać, a alergików nawet podrażniać. Dlatego 3 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bardzo dobre

Bardzo przyjemny zapach, chusteczki doskonale oczyszczają i tonizują skórę. Wygodne opakowanie z zamknięciem. Nie szczypią w oczy, nie podrażniają.

Kupiłam je na wyjazd, bardzo dobrze się sprawdziły, zapewne znów to uczynię przy okazji kolejnych wakacji:)

Używam tego produktu od: 2 mies

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Mój chusteczkowy KWC

Nie uwierzycie, ale kupilam w Rossmanie w przecenie bodajze za 3,29 :):):) I jestem z nich bardzoooo zadowolona!!!! Swietne opakowanie (otwarcie), Chusteczki slicznie pachną, nawilzają, dobrze zmywają makijaz... po prostu są idealne!!! POLECAM!!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

Fajny

Ja daję 5 gwiazdek bo kupiłam go na przecenie w drogerii, i bardzo dobrze się sprawdza. wszystko schodzi,nawet zabieramje do plecaka na ognisko z rodziną/;przyjaciółmi. Polecam !! :)

Używam tego produktu od:roku

idealne

Z powodzeniem zastępują użycie żelu do mycia twarzy,oczywiście nie stale,ale doraźnie na pewno.Dobrze oczyszczają,lekko rozjaśniają i pielęgnują.Nigdy nie spotkała mnie po nich niemiła niespodzianka w postaci krostek czy zaczerwienień,do tego zamykane opakowanie-same pozytywy.

Używam tego produktu od:roku

nie do końca

Najlepsze nawilżone chusteczki do demakijażu, jakie spotkałam. Duże, niedrogie, z subtelnym zapachem, nie podrażniają. Najlepsze, ale nie idealne, bo po kosmetyku z "totalnej" serii antytrądzikowej spodziewałam się mocniejszego oczyszczania. Mimo że chusteczki służą mi do demakijażu pierwszej potrzeby, tj. zaraz po przyjściu do domu, a wieczorem i tak używam żelu i wody, to brakowało mi po ich użyciu uczucia czystości.

Używam tego produktu od:

Świetne !!

Bardzo delikatne, ale skutecznie usuwają nawet bardzo obfite ilości makijażu, jedna chusteczka wystarcza z powodzeniem na oczyszczenie całej twarzy. Chusteczki nie wysychają nawet będąc długo nieużywane wciąż zachowują stałą świeżość i gotowość do użycia. Zdecydowanie polecam !

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

bez wad

Tak jak powyżej. Więc zacznę i skończe na zaletach :D
*delikatnie ale skutecznie oczyszczają z makijażu, brudu i tuszu do rzęs
*mimo iż uzywam ich sporadycznie, żadna z wyjmowanych chusteczek nie jest wyschnęta dzięki wyjątkowemu zamknęciu
*suuper pachną i odświezają-po Nivei czułam ciężar pudrowego zapachu a tutaj delikatny, świeży...
*wydajne-jedna wystarcza na całą twarz
*nie podrażnia, mimo iż są do tłustej cery.Nie wysuszają.
*używam ich po nocnych eskapadach dyskotekowych i czesto po oczyszczeniu nimi buźki nie mam już siły się kremować albo nie mam dostępu do kremu (albo jestem mocno na%) a mimo to rano skóra jest miękka i nie wysuszona.
To trzeba spróbować!

bardzo delikatne

Takie chusteczki to świetna sprawa, a ja tak długo o tym nie wiedziałam:O Trafiło akurat na te, bo była jakaś promocja w Rossmanie, a ja akurat potrzebowałam czegoś takiego do zmywania buzi. Są bardzo delikatne w swoim działaniu i bardzo wszechstronne, bo zmywają całkowicie makijaż (również tusz do rzęs) albo po prostu odświeżają buźkę w ciągu dnia. Poza tym są odpowiednio duże i tak nasączone, że wystarczy spokojnie jedna chusteczka by jednorazowo oczyścić twarz. Buzia po zmyciu nie jest ściągnięta i nawet nie trzeba używać po nich toniku (mają też tonizować). Opakowanie też jest jak najbardziej praktyczne i solidne, bo nie wyschła mi do końca używania żadna chusteczka. Serdecznie polecam, bo to świetny produkt:)

fajny produkt

Chusteczek do demakijazu uzywam "na wyjazdach" :) Te spisaly sie swietnie. Bardzo dobrze usuwaly wszelkie zanieczyszczenia i makijaz, nie podraznialy skory, ladnie pachnialy, nie pozostawialy na twarzy zadnej warstwy (mam tlusta skore). Nie zapychaly porow, buzia byla czysta, swieza, jakby rowniez stonizowana, gotowa na przyjecie kremu. Opakowanie z zamknieciem zapobiega wysuszaniu chusteczek.

Fantastyczne

Uwielbiam te chusteczki i mam nadzieję, że będą je produkować jeszcze bardzo długo, bo już nie wyobrażam sobie oczyszczania twarzy czymś innym. Chusteczki są duże, bez problemu jedna wystarcza na zmycie twarzy i szyi. Są trwałe, miękkie, ładnie pachną. Zmyją każdy makijaż, nawet ten wokół oczu i nie ma żadnych podrażnień. Pozostawiają skórę czystą, nawilżoną(!), nie trzeba już używać toniku, a ja nawet nie używam potem kremu. Odkąd je stosuję cera poprawiła mi się diametralnie (to na pewno zasługa też tego, że nie zmywam już twarzy wodą). Używając ich 2 razy dziennie, to starczają na 2 tygodnie, więc mi szybko się kończą :P ale cena nie jest wysoka więc wybaczam. No i należy się plus za opakowanie - dzięki praktycznemu zamknięciu chusteczki nie wysychają. Naprawdę polecam, warto spróbowć.