Total Control, Krem nawilżająco-matujący

Total Control, Krem nawilżająco-matujący

Krem nawilżająco-matujący jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji młodej skóry, nie zatyka porów i łatwo się wchłania. Może być stosowany pod makijaż. W jego skład wchodzi m.in. wyciąg z zielonej herbaty oraz witaminy A i E. Dzięki tym składnikom preparat odświeża skórę, łagodzi podrażnienia, nawilża i chroni przed wolnymi rodnikami. Witaminy A i E są często nazywane witaminami młodości, gdyż chroniąc przed wolnymi rodnikami, sprawiają, że skóra dłużej wygląda młodo.

W preparacie znajduje się też dimethicone - substancja znana ze swoich właściwości wygładzających, dzięki którym skóra staje się przyjemnie aksamitna. Krem nawilżająco-matujący Clearasil Total Control zawiera filtr SPF 15 zabezpieczający skórę zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA. Po jego zastosowaniu skóra pozostaje nawilżona, gładka i matowa przez cały dzień.

doskonaly

Krem jest niesamwity.Po uzyciu wypryski zniknely,cera jest gladka,slicznie pachnie.Niestety nie moge go nigdzie nabyc,Chyba zaostal wycofany :(:(:(:(

Milal takze bardzo dobry aplikator.Wygodny w uzyciu.PoLeCaM
[jak znajdziecie <3]

Używam tego produktu od: lipiec 2006

Polecam!

Ten krem znalazł się u mnie przez zupełny przypadek i byłam nim zachwycona! Skóra była po nim gładka, wypryski zniknęły, ponadto bardzo ładnie pachnie.

Niestety, trudno mi go dostać. Został wycofany?

Używam tego produktu od: sierpnia 2006
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale tylko z powodu trudności z zakupem. Gdyby nie to, z pewnością byłoby ich więcej.

uzywam od dawna!

uzywam tego kremu od ponad 2 lat, zawsze przywoze z PL zapas:).

swietnie sie wchlania, naprawde b. szybko, co jest swietne gdy chcesz szybko wykonac makijaz - nie trzeba czekac!

ladnie pachnie i matuje. nie jest moze super zwalczajacy pryszcze, ale nie zatyka porow, wiec zawsze oprocz tego kremu trzeba uzyc czegos jeszcze jesli ma sie cere tradzikowa. jest po prostu swietny jako zwykly krem na dzien. nawilza zadowalajaco, ale nie jakos niesamowicie

ma aplikator, wieczko zawsze od razu wyrzucam. wystarczy lekko nacisnac i otrzymujemy odpowiednia ilosc na aplikacje kremu. jest to swietne rozwiazanie jesli ktos nie lubi dokrecac wieczka nakremowanymi palcami (dla mnie to koszmar!!)

dodatkowy plus - jest naprawde wydajny (wystarcza mi na ok 2 miesiace z tym ze uzywam go wymiennie z innymi kremami, np na tradzik czy ekstranawilzaczami) i baaardzo tani. chyba ok 20 zlotych (nie wiem, mama mi zawsze robi zapasy jesli chodzi o ten krem:))

Używam tego produktu od:ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań:o matko, 12-14

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

jestem na tak

Mam strasznie tłustą cerę.. nosek, czoło zawsze mi się świeciły.. odkąd używam tego kremiku jest wszystko w miarę ok. Buzia się nie świeci, kremik działa antybakteryjnie, ma super świeży zapach, i cudownie się wchłania, a po za tym to dozowanie kremiku jest dla mnie genialne. Polecam serdecznie. na pewno kupię go jescze

Ilość zużytych opakowań:nie całe jedno

bardzo dobry!

Ja naprawdę mam tłustą cerę, ale ten krem świetnie sobie z nią radzi! Pamiętam w wakacjie używałam go codziennie i nie wyglądałam jak bym miałą mokrą buzię. Była pięknie matowa, nawilżona i gładka! Krem pięknie pachnie, nie pamiętam niestety ceny. Zamierzam go kupić ponownie bo jest świetny!

Używam tego produktu od:całe wakacje używałam

jestem na tak

krem dostałam w prezencie, z racji wieku nie kupuję jeszcze "poważnych" kremów z filtrem,a znajoma wiedząc ze wybieram się nad morze zafundowała mi ten oto krem.
+super nawilża, wchłania się dość wolno,ale nie zostawia tłustej powłoki
+ładnie odzywia skórę
+wyrównuje koloryt cery
+dobrze chroni - posiada filtr UVA/UVB SPF 15
+opakowanie bardzo praktyczne, umożliwia wydajne i higieniczne dozowanie kremu

Minusów nie zauważyłam, z pewnością nie jest to krem matujący jak pisze producent, ale tego efektu nie oczekiwałam, bo nie potrzebuję matowania.
No i dość dobrze ochronił moją buzię przed wysypem pryszczy co zdarza się zawsze ilekroć wyjeżdżam i zmienia się woda w której się myję
Kosmetyk dobrze się spisuje, wart uwagi.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: więcej jak połowa

co to w ogóle jest?

Mega bubel.

* nie matuje
* nie nawilża
* nie redukuje zmian trądzikowych
* zapycha
* niehigieniczne opakowanie, w dodatku wylewa się go za dużo

jedynym plusem jest zapach, bo mi soę podobał.

nigdy więcej tego kremu!

Używam tego produktu: 1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego, resztę wyrzuciłam

Polubiłam go!

Kremik ma piękny zapach, co jest na wielki plusik, oraz opakowanie- nareszcie mogę nabrać tyle kremu, ile tylko mi się podoba! Jeśli chodzi o działanie matujące to takie jest, ale nie trwa wieki, po kilku godzinach twarz zaczyna się błyszczeć. Krem dosyć dobrze nawilża, ma fajną konsystencję, szybko się wchłania... Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

niezły

zalety:
*bardzo wydajny
*dość przyjemnie pachnie
*dobrze nawilża
*nie podrażnia skóry
*wygodne ładne opakowanie
*fajna konsystencja
wady:
*słabo matuje
*nie widać ile jeszcze go zostało w opakowaniu
Ogólnie krem jest godny polecenia dla osób które nie potrzebuja matowić swojej skóry w dużym stopniu

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:końca nie widać nie widać nie widać:)

taki sobie

kupując pomyliłam go z innym kremem clerasila, bo był w takim samym pudełku ;)
opakowanie jest fajne. tylko wadą jest, że nie widać i nie "czuć", kiedy krem się kończy.
Moze i nawet nawilża, ale dość długo się wchłania. nie matuje, a przecież po to go kupiłam.

ilość zużytych opakowań: jedno

wtopa

Pani w sklepie tak go polecała a tymczasem on nie robi nic z tych rzeczy, z których powinien... Nie matuje, nie nawilża, po dłuższym stosowaniu dorobiłam się takich problemów ze skórą jakich nie miałam jak byłam nastolatką... Jeszcze mi się nie zdarzyło, aż tak wtopić przy kupnie jakiegoś kosmetyku. I żadnemu nie wystawiłam tak niskiej opinii, ale naprawdę nie mogę... Zdecydowanie nie polecam.

średni na jeża

Nie polecam tego kremu bo
1.wogole nie matuje,pozostawia na skorze tlusta warstwe
2.nawilżania też się niedopatrzylam
3.tragiczme pudełko-dozuje sie go za duzo
4.ma niemily zapach
Polecam bo;
to dziwne, ale zredukował mi liczbę pryszczy i zaskórników.