Scandic Line, Organic Banana Mask (Maska bananowa do włosów)

Scandic Line, Organic Banana Mask (Maska bananowa do włosów)

Cena już od 4,70 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regenerująca maska do włosów łamliwych i trudnych do rozczesania. Jej unikalna receptura pozwala w sposób kompleksowy zadbać o włosy:
- prowitamina B5 oraz naturalny ekstrakt z banana zawierający węglowodany i alfa-hydroksykwasy nawilża i chroni włosy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników,
- glikol propylenowy wspomaga naturalną zdolność włosów do zatrzymywania wody, a więc dba o ich optymalne nawilżenie,
- Specjalnie wyselekcjonowane składniki kondycjonujące nadają włosom miękkości i ułatwiają rozczesywanie,
- aminokwasy jedwabiu wnikają do włókna włosa, wypełniając ubytki w jego strukturze. Regenerują poszczególne warstwy włosa i sprawiają, że staje się on gładki i lśniący,
- naturalny ekstrakt z kokosa dodatkowo zmiękcza włosy i wzmacnia proces wygładzania.
Wszystko to sprawia, że włosy są zregenerowane, błyszczą, nie plączą się i łatwiej uformować z nich wymarzoną fryzurę.

nic specjalnego

Maska niby do zniszczonych i przesuszonych włosów ( czyli niby do moich, 5 lat rozjaśniania robi swoje), ale zupełnie nie działa na moje włosy, ani nie poprawiła ich jakości, ani też nie ułatwia rozczesywania :(
Oprócz w miarę przyjemnego zapachu kompletnie nie widzę plusów tej maseczki, efekt taki sam jak bym włosy posmarowała sobie masłem-tłuste, nie odżywione, nadal ciężkie w rozczesywaniu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ( 1l)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041704].usefull || 0 }}% pomocna.

Ach ten zapach!

Pierwsze opakowanie zamówiłam dawno temu przy okazji zakupu maski latte. Wzięłam małe opakowanie, by w razie klapy nie było żal wyrzucić. Jednak ten zapach oczarował mnie od pierwszego otwarcia! Ta mała pojemność znikła piorunem, efekty były całkiem fajne, więc w styczniu 2015, przy okazji dużych zakupów włosowych na allegro do koszyka wpadła między innymi litrowa Bananowa.
Moje włosy: farbowane, długość za łopatkę, wysokoporowate, cienkie, ale gęste, podatne na wszelkie fryzjerskie zabiegi, falowane w kierunku loczków, skóra głowy skłonna do atopowego zapalenia.

Plusy:
+ zapach, dla mnie cudowny, na włosach utrzymuje się dość długo,
+ wygładzenie,
+ stosunek pojemności do ceny,
+ moje włosy lepiej się po niej rozczesują,
+ łagodna dla mojej skóry, nie wywołuje zmian zapalnych ani łupieżu,
+ dobrze się wypłukuje,

Plusominusy:
+/- nie dociąża włosów tak jak bym chciała, ale dodatek olejku załatwia sprawę,
+/- wydajność - nie spodziewałam się, że taka pojemność skończy się tak szybko, jednak wiem że dla niektórych może to być plusem (szybciej można wymienić na coś innego), ale przy tej cenie można to wybaczyć,

Minusy:
- konsystencja jest trochę za rzadka jak na moje upodobania,
- sama w sobie nie daje długotrwałego odżywienia i nawilżenia włosów (dodanie olejku to zmienia, jednak wiem, że to on odwala robotę),
- dostępność (uznaję za minus, u fryzjerów kosztuje dwa razy tyle co na allegro, osobiście korzystam z internetu, ale jednak wolę kupować kosmetyki stacjonarnie).

Podczas ostatniego uzupełniania maskowych zapasów zdecydowałam się na bananową wersję z Kallos.

Ilość zużytych opakowań: 2 (jedno litrowe i jedno 250 ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026692].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

PLUSY
- cena
- duże i solidne opakowanie
- dosyć wydajny produkt

MINUSY
- chemiczny zapach bananów
- dostępność (upolowałam w sklepie fryzjerskim)
- stan moich włosów się nie poprawił, a nawet zaczęło ich więcej wypadać
- produkt jest nieco za rzadki

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026226].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Bananowy mus :). Maseczka słodko pachnie takimi bananowymi słodkościami.... mmm, aż chce się zjeść :). Maskę kupiłam na allegro w wersji 250 ml przy okazji innych zakupów i nie żałuję. Za cenę powyżej 5 zł otrzymałam świetną proteinową maskę do stosowania raz w tygodniu (żeby włosków nie przeproteinować). Na moich loczkach spisuje się bardzo fajnie, jednak lubię dodać do niej 3-5 kropelek oleju - wtedy dociąża idealnie. Niweluje puszek, nic wokół głowy nie fruwa ;), fajnie wygładza i poprawia skręt. Plus należy się jeszcze za to, że maska ma ładny skład - nie zawiera żadnego silikonowego śmiecia. Moje włoski się z nią polubiły i na pewno sprawię im kiedyś litrowe opakowanie. Szkoda, że maski te są tak słabo dostępne. Lubię czasami mieszać ją z inną proteinową maską np. kallosem keratin. Widziałam ją ostatnio w salonie kosmetyków fryzjerskich, ale jej cena wynosiła więcej niż z przesyłką na allegro.

Ilość zużytych opakowań: 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996451].usefull || 0 }}% pomocna.

nie lubię, nie polecam

Nie polubiłam się z tą maseczką. Używałam naprzemiennie dwoch innych i ta wypadała najsłabiej z zespołu. Jedynym plusem jest fajny zapach, może nie do końca jest to wierne nawiazanie do zapachu banana, ale przyjemna woń dla nosa. Może kiedys natknę się na podobnie pachnące perfumy?
Samo dzialanie maski mnie nie zadowala. Włosy po niej są matowe, ciężko je rozczesać i łamią się po myciu. Przy myciu dobrym szamponem uzyskuję lepszy efekt bez tej maski. Nigdy wiecej nie kupię

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977777].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra bananowa odżywka

Pamiętam szał na odżywkę bananową z TBS - sama w pewnym momencie uległam i sprawiłam sobie tę "legendę", płacąc horrendalne 25 zł za 250 ml. Mało osób wie, że dobrym zamiennikiem jest Scandic bananowy. A właściwie jest po prostu lepszym produktem, gdyż został wzbogacony o dodatkowe składniki odżywcze, w porównaniu do TBS.

Maska pięknie, bananowo pachnie. Ma dosyć lekką i rzadką konsystencję, ale nie do tego stopnia, żeby przelewała się przez palce czy ściekała z włosów. Nie obciąża fryzury, za to dyscyplinuje ją i nawilża.

Jest to jedna z niewielu masek w rozmiarze XXL, którą mogę używać solo po myciu - zazwyczaj wszelkiego rodzaju Kallosy i inne takie nadają się u mnie wyłącznie jako odżywianie przed myciem, ewentualnie baza do miksów. Scandic działa jak normalna odżywka do włosów, nie zostawia puchu ani nie nawilżonego sianka.

Z pewnością kupię Scandica bananowego, zamiast inwestować ponownie w TBS.

Ilość zużytych opakowań: 2 x odlewka 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976142].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

+fajny zapach banana
+ łatwy w użyciu

- nie widze zadnej poprawy wlosów, ani ja ani fryzjerka do której chodze, więc jest to dla mnie wiarygodne.
- wcale nie rozczesuje mi sie po niej lepiej włosów chyba nawet duzo gorzej niż gdy jej nie uzywałam

Nie kupie wiecej tego bubla

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973801].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety do niczego

Mam włosy rozjasniane, suche, łamliwe, cienkie.
Plusy:
- zapach
Minusy:
- włosy kiepsko sie rozczesują
- łamią się jeszcze bardziej
- robia sie suche.

Dla mnie kompletny niewypał.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949048].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Moja ostatnio ulubiona maska, znakomicie nawilża i wygładza. Poradziła sobie nawet z bardzo wysuszonymi włosami tuż po farbowaniu, jej zapach jest obłędny! Minusem jest to ,że moje włosy dość szybko się do niej przyzwyczaiły i pod koniec opakowania efekty wcale nie były tak dobre jak przy jego rozpoczęciu a nawilżenie włosów słabło i musiałam kombinować z tuningowaniem tej maski do własnych potrzeb. Odejmuję pół gwiazdki za wydajność, nawet przy moich krótkich włosach bardziej opłaca się litrowe opakowanie;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918253].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Miałąm na głowie już wiele masek, każda miała wady i zalety, ta jednak mnie zaskoczyła. Widzę same plusy!
+Nie przeciąża włosów nawet po 30 min trzymania na głowie, jako odżywka też jest super
+Wyraźnie wygładza i odżywia
+Pogrubia włosy przy systematycznym stosowaniu
+W połączeniu ze spiruliną daje efekt salonowego zabiegu w 15 minut
+Zapach jest przepiękny
+Cena jest wręcz śmieszna jak za taką jakość
+Dostępna w każdym sklepie fryzjerskim

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916250].usefull || 0 }}% pomocna.