Total Control, Specjalistyczny krem pielęgnacyjny

Total Control, Specjalistyczny krem pielęgnacyjny

Specjalistyczny krem pielęgnacyjny jest przeznaczony do miejscowej pielęgnacji skóry ze skłonnością do wyprysków (w szczególności do pielęgnacji tzw. strefy T). Może być stosowany pod makijaż. Połączono w nim składniki odblokowujące pory i działające antybakteryjnie ze składnikami ograniczającymi wydzielanie sebum. Dlatego preparat zwalcza istniejące wypryski i zabezpiecza przed wystąpieniem nowych.

Specjalistyczny krem pielęgnacyjny Clearasil Total Control ma również działanie tonizujące i nawilżające. Łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. Ma lekką konsystencję i przyjemny zapach. Po jego zastosowaniu skóra przez długi czas pozostaje nawilżona, gładka i matowa. I co najważniejsze, dobrze zabezpiecza on przed nowymi wypryskami.

no jest ok

krem matuje owszem a przynajmniej ja mam takie odczucie . Jest mały za taką ceny powinien być większy , zawsze wyciśnie mi się z tubki za dużo kremu . Zapach jest ładny , po chwili od posmarowaniu się nim daję odczucie odświeżenia .

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Fajniuśki :)

:) Uwielbiam go..:) W ogole zestaw z Clerasila mnie zaskoczył bardzo pozytywnie :) A co do kremu..ładnie matuje,skóra długo pozostaje świeża i ładnie pachnie..:) Cudowny,rewelacyjny :)

Używam tego produktu od: -

BARDZO DOBRY PO PROSTU ŚWIETNY

Mam ten krem, ze względu na moją cerę.
Jest bardzo dobry, zapach delikatny waniliowy, rzeczywiście leczy, nie widac żadnych zmian, jest po prostu bardzo dobry, cena tez jest przeciętna.
Polecam jeśli ktos ma problemy z cera tak jak ja.
Reszte znajdziecie na opakowaniu.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:prawie jeden i jeszcze uzywam

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Wygodne opakowanie.

Krem bardzo dobrze matuje, nawilża skórę i szybciutko się wchłania. Ma super wygodne opakowanie i zawsze wyciskam taką ilość jakiej potrzebuję. Ma delikatny, przyjemny zapach. Jednak nie leczy zmian skórnych, za co odejmuję mu gwiazdkę...

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dziwny...

Nie wiem dlaczego ten produkt ma az tyle pozytywnych ocen ( moze to ja jestem jakas dziwna ;)?. Skuszona recenzjami i zalamana moja swiecaca sie twarza, postanowilam zakupic clearasil... i srodze sie rozczarowalam.
Otoz jak dla mnie to on wcale nie matuje. Po jego zastosowaniu przez pierwszych 5 minut odczuwam znaczne odswiezenie(fajny zapach kremiku) i komfort, ale w chwile pozniej moja twarz znowu swieci sie jak opetana . Co gorsza nie jest to normalna odmiana "swiecenia sie", tylko nieestetyczna mieszanka sebum i tlustego kremu .Dodam jeszcze ,ze nie moge na nim rozprowadzic podkladu , bo wlazi w pory i wyglada tragicznie. Dodatkowy minus to biale smugi powstajace w nieoczekiwanych miejscach (na brodzie np.).
Na plus zasluguje slodki smak kremu:)Ale chyba nie o to chodzi ,zeby dobrze smakowal, ale matowal... A tego zadania w moim przypadku nie spelnia. Cena niewygorowana.
Efektu wysuszenia nie zauwazylam (zarowno cery jak i pryszczykow).
Ogolnie- bublowaty...:(

Używam tego produktu od:1 tygodnia

Lubię go

To pierwszy krem, który naprawdę matuje moją skórę i to na długo, fajnie wysusza wypryski. Po miesiącach zastosować nauczyłam się wkońcu nie zostawać białych smug :) trzeba go dokładnie wklepać. Ma bardzo słodki smak? :). Cena przystępna, starcza na długo, zapach znośny. Według mnie powinien być używany tylko do tłustej skóry bo może bardzo podrażnić nawet normalną cerę

godny polecenia

powaznie godny polecenia! matuje swietnie i blyskawicznie, choc to niestety prawda ze nieco wysusza. np. okolice nosa i oczu. nawilzam sie wiec innym kremem, tego zas uzywam do strefy 't'. zegnajcie blyszczace nos i czolo! naprawde swietny jesli chodzi o matowanie. moze nie usuwa pryszczy, ale hamuje powstawanie nowych wiec na dluzsza mete sie oplaca, poza tym swietnie sie wchlania i boslo pachnie. niesamowicie wydajny - opakowanie wystarcza mi na miesiac. naprawde godny polecenia.

na 4!

plusy:
niska cena
dostępność
matuje momentami bardzo dobrze

minusy:
wcale nie nawilża
moim zdaniem troche wysusza
nie lubie tego białego nalotu jaki potrafi zostawić
i chyba jednak nie stopuje krostek

jednak mimo to, jest to niezły kosmetyk, na serio potrafi dobrze zmatowic, a białe plamki łatwo zdezintegrować

Nie ma ideałów ;)

Kupujac kosmetyk mialam na uwadze pozytywne opinie na jego temat i teraz chce sie z Wami podzielic moimi wnioskami ;) Krem faktycznie dobrze matuje ( do tej pory najlepiej ze wszystkich kremikow jakie mialam ), nie wysusza skory, zapach ma przyjemny i co ciekawe ma slodkawy smak ;) Ja kupilam go za 14,99 zl - mysle, ze cena przystepna, krem mam od miesiaca i zuzycie oceniam na niecale pol tubki, jest wiec tez i wydajny. Z zastosowaniem go pod makijaz nie ma problemu, ale trzeba rzeczywiscie dokladnie go rozsmarowac i zwrocic uwage czy nie ma bialych pozostalosci po nim. To wszystko bylo na plus dla kremu, rozczarowalam sie w jednej kwestii...wypryski...na mojej buzi nie ma na nie zadnego wplywu/niestety :(, dlatego ja polecam go osobom bez wiekszych problemow z syfkami :)

*****!!!!

Hym. Krem jest C-U-D-O-W-N-Y. Minusów w poruwnaniu z plusami wogule nie ma! KWC bez 2 zdan! :):)
Plusy:
+matuje!!!!! i to na długo i b. dobrze,
+wydajny
+poręczny
+nie ma nieorzyjemnego zapachu
+nie wysusza skóry (tylko syfki)
+lekki
+rzeczywiście tonizuje
+nie spływa w upał
A minusy???
-gdy żle sie do rozproadzi pozostaja biale smułgi ale łatwo je zmazac odrobina wody,
-może troche zabardzo wysusza pryszcze ale lepsze to niz jakby miał być ich przyczyną

jest ok

ten krem jest ok może nie matuje cudownie ale doskonale nawilża i ma miły zapach.pozatym znacznie zredukował ilość pryszczy na moim ryjku.daje mu również plus za ciekawe pakowanie i niską cenę.polecam .

Idealny mat!

Powiem krótko:
O matowaniu:
- matuje na ponad 6 godzin, u mnie zauważyłam nawet przez 8!!
O nawilżaniu:
-może i nie nawilż super hiper, ale wcale nie wysusza
O konsystencji:
-trochę rzadka, ale przez to jest bardzo wydajny
Kolor i zapach:
-mogą się wydać dziwne, ale są OK
Efekty specjalne:
-trochę napina skórę, ale potem jest fajna w dotyku
-wprawdzie nie zapobiega "niespodziankom"

Uważam, że krem jest zajefajny, nigdy nie znalazłam tak perfekcyjnego matowienia skóry. Może się wam wydać, że jest go malutko, ale jest wydajny i wart swojej ceny. Polecam!