Nivea, Aqua Effect, Żel do mycia twarzy do cery normalnej i mieszanej

Nivea, Aqua Effect, Żel do mycia twarzy do cery normalnej i mieszanej

Łagodny sposób oczyszcza skórę pozostawiając ją odświeżoną. Orzeźwia skórę, jednocześnie nawilżając ją i zapobiegając jej odwodnieniu. Wzbogacony w witaminę E i Hydra IQ.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Acrylates Copolymer, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Nelubium Speciosum Flower Extract, Panthenol, Propylene Glycol, Lauryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Polyquternium-10, Benzophene-4, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Parfum, Cl 42090, Cl 16035. (05.03.2015)

Przyjemny.

Wracam do tego żelu, bo jego używanie jest bardzo przyjemne ze względu na zapach. Według mnie daje on poczucie czystości i relaksuje.
Żel jest wydajny, wystarczy niewielka ilość zeby umyć twarz.
Nie pozostawia ściągniętej skóry, mimo, że mam cerę suchą, to dobrze na nią działa.
Świetnie oczyszcza, pozostawia skórę odświeżoną.
Opakowanie jest poręczne i ładne.
Produkt nie jest drogi, czasem można znaleźć na promocji.
Warto.

Delikatny

Dość fajny żel. Nie podrażnia skóry, a szczególnie okolicy oczu. Szybko oczyszcza, bardzo dobrze się pieni, jest wydajny, ma przyjemny zapach i idealną dla mnie konsystencję.

Całkiem fajny

Żel bardzo mi się podoba jeśli chodzi o oczyszczanie, rzeczywiście odkąd go używam moja twarz wygląda zdecydowanie lepiej, widzę też różnicę kiedy zapomnę o nim kilka dni. Niestety nie widzę nawilżenia o którym pisze producent, wręcz przeciwnie, moja skóra jest po nim nieprzyjemnie ściągnięta.
Poza tym jest wydajny i ma fajną cenę.

Braun BT3040

Uwielbiam

Dla mnie ten żel do mycia twarzy jest najlepszy. Próbowałam kilku innych, ale żaden nie sprawdził się tak jak ten. Stosuję go od dawna i jeszcze na pewno na długo z nim pozostanę.

Lubię go

Zdecydowanie należy do moic ulubionych:
+bardzo wydajny, niewielka ilość wystarcza na całą twarz,
+przeyjemnie się pieni
+uczucie orzeźwienia po zastosowaniu
+bardzo dobrze domywa, używam go do usuwania podkładu z czym radzi sobie świetnie
+brak drobinek, sam żel (dla mnie to + ponieważ wolę używać peelingów i żeli na przemian)
+nie uczula
+przyjemny zapach
+wygodne opakowanie

-pozostawia uczucie napiętej skóry, należy stosować go z kremem

Uczula...

Żel uczula, stwarza uczucie pieczenia, swiądu... Ogólnie nie przyjemne dla skóry, szczególnie tej najbardziej wrażliwej. Po stosowaniu z innymi kosmetykami z Nivea, zamiast pomagać jeszcze bardziej "psuje" cerę...
Plus to wydajność, wystarczy troszkę aby nałożyć i rozmasować na twarz.

mocne 3/5

Do cery normalnej i mieszanych w strone sucha - ok. Nie posiada ścierajacych drobinek, jest typowo zelowy i dosc gesty, wiec dla mieszanych w strone tłustą to moze byc za mało.. Ładnie pachnie, dobrze domywa resztki podkładu z twarzy. Dla mnie troche za słaby..

to nie to

+wydajny -wystarczy troszkę by umyć całą twarz
+pieni się- zdecydowanie wolę formę piany
+dobrze zmywa makijaż nawet mocniejszy
+nie szczypie w oczy
+żel ma idealną konsystencje- nie wylewa się go za dużo

-zostawia uczucie ściągnięcia skóry - nie obędzie się bez kremu
- zapach- lubię zapach NIVEI ale w tym żelu jest on tak bardzo intensywny że aż drażni
- miał chronić przed odwodnieniem a mam wrażenie że ją wysusza

Bardzo dobry żel

Żel świetnie oczyszcza skórę, po nocnej regeneracji i tłuściejszych kremach. Nie podrażnia skóry, domywa prawie wszystko, z podkładem mu idzie gorzej ;/ Zapach dziwny, dosyć chemiczny. Po umyciu ściąga skórę i lekko wysusza, jednak mnie to w ogóle nie przeszkadza. Bardzo wydajny. Razem z tonikiem to świetny, poranny duet. Polecam.

OK

Mam bardzo tłustą cerę i z tym Nivea sobie nie poradził, ale to jednak żel do cery normalnej/mieszanej, więc trudno mieć o to duże pretensje. Na plus zaliczam ładne i wygodne opakowanie. Wydajność jest w normie, zapach przyjemniejszy niż w zielonej wersji, ale jednak nie zachwyca.

Na minus zaliczam to, że żel mocno wysusza, skóra po umyciu jest ściągnięta, natomiast nie ma wpływu na to jak później skóra zachowuje się w ciągu dnia (przetłuszcza się tak samo szybko jak po innym żelu). Minusem jest to, że żel nie jest zbyt delikatny, łatwo może podrażnić skórę.

Podsumowując: jest przyzwoicie, jednak z kilkoma "ale".

Plusy:
+cena
+dostępność
+ładne i wygodne opakowanie

Minusy:
-wysusza
-nie jest zbyt delikatny

To nie to.

Wybrałam pierwszy lepszy żel na półce zważając jednak na rodzaj cery, jaki jest napisany na opakowaniu. I to był błąd. Po umyciu skóry jest lekko wysuszona i nieprzyjemnie napięta. Nie obejdzie się bez użycia toniku, bo inaczej twarz jest spisana na straty. Zapach mnie odrzuca, bo jest to taki brzydki, chemiczny smród, a nie delikatny, fajny zapach typowy dla kosmetyków Nivea. Skórę po umyciu trzeba porządnie nawilżyć jakimś tłustym kremem co jest bez sensu, bo jest on skierowany do cery m.in. mieszanej, czyli po części tłustej, która nie może używać tłustych kosmetyków. Opakowanie jest niehigieniczne, bo leje się tego otworu jak z wulkanu. No cóż, u mnie się nie sprawdził.

Jeden z lepszych jaki miałam!

Cudny zapach, super żel, który ładnie myje. Producent ostrzega by nie myć nim oczu, więc makijażu oczu na pewno nim nie zmyjemy. Resztki makijażu twarzy jak najbardziej. Skóra jest po nim gładka i przyjemna, nie ściąga mnie przy mojej mieszanej cerze,na pewno kupię go ponownie. Dzięki temu, że tak pięknie pachnie mam ochotę go używać cały czas i z miłą chęcią myję nim buzię. :) Na przecenie za 9.99 zł jest opłacalny. Przy codziennym myciu 2x dziennie mega wydajny nie jest.