Plantica, Szampon `Ryż`

Plantica, Szampon `Ryż`

Nowoczesny szampon oparty na odżywczej formule dostosowanej do włosów zniszczonych ze skłonnością do przetłuszczania się.
Wyraźnie wzmacnia naturalną strukturę włosów. Skutecznie chroni je przed uszkodzeniami. Zmniejsza skłonność do przetłuszczania się włosów. Specjalna substancja aktywna zwiększa optycznie ich objętość. Włosy są doskonale odżywione i dłużej pozostają świeże. Stają się bardziej gładkie, lepiej się rozczesują i układają.
Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Dobrze się pieni oraz ma świeży i przyjemny zapach.

Szczerze polecam!

Produkt jak dla moich długich, przetłuszczających się włosów bardzo dobry.

Plusy:
Cena świetna.
Śliczny zapach.
Fajna konsystencja
Podoba mi się to, że jest przezroczysty
Nie obciąża włosów
Mniejsze przetłuszczanie
Po umyciu czuć, że włosy są czyste

Minusy:
Niestety nie jest za bardzo wydajny (ale jestem posiadaczką bardzo długich włosów) aczkolwiek za tą cenę można spokojnie kupić kolejne opakowania
Bardzo ciężko dostępny, nigdzie nie można go znaleźć, gdyby nie to byłby moim KWC

Ilość zużytych opakowań: jedno (ciężko go znaleźć)

Godny polecenia.

Całkiem niezły. Dobrze oczyszcza, faktycznie włosy są dłużej świeże,chociaż nie mam problemu z nadmiernym przetłuszczaniem.Używałam go regularnie,jak miałam naturalne włosy,teraz kupiłam,kiedy nie mogłam ich domyć po użyciu niby regeneracyjnego serum :/ Nadaje się do włosów farbowanych,nie wypłukuje koloru jakoś agresywnie,a nawet poprawia ich ogólny stan. Zdecydowanie wygładza- zamyka łuski, nadaje połysk.
Kolejną jego zaletą jest cena 5 do 7,80. Mała rzecz a cieszy.

Używam tego produktu od:raz na jakiś czas kupię
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Średniaczek

Patrząc na opinie, myślałam, że będzie lepszy. Plus za piękny zapach i za minimalne zmniejszenie przetłuszczania. Ale poza tym, ma sporo wad - bez odżywki baaaaardzo plącze włosy (trzeba użyć jakiejkolwiek odżywki, która obciąża włosy, niwelując efekt dłuższej świeżości), oprócz tego jest mało wydajny. Plusa może ode mnie dostać jeszcze za niską cenę.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

słabo, oj słabo

Ziaja ostatnio mnie zawodzi:( To kolejny produkt, który mnie rozczarował. Mam włosy dokładnie takie, do jakich skierowany jest szampon, i tłuste i zniszczone. Niestety w ogóle się nie polubiliśmy.

Włosy po umyciu są przyklapnięte, bez życia. Niby oczyszczone, ale smętnie zwisają. Na dodatek po porannym myciu już popołudniu są tłuste i to widocznie:O Zwykle myję włosy codziennie albo co drugi dzień, a tu takie coś. Poprawy ich nawilżenia nie zauważyłam żadnej.
Szampon pieni się średnio, muszę umyć włosy dwa razy i zużyć go na raz sporo.
Był tak beznadziejny, że zużyłam go do prania pędzli i jako żel pod prysznic.
** bo coś tam myje i nie podrażnił mnie.

Przez pierwsze 2 tyg KWC

Pierwsze dwa tygodnie działał cudownie, przetłuszczanie włosów było mniejsze o kilka ładnych godzin. Po umyciu wieczornym i polozeniu sie spac, rano włosy były nadal normalne u nasady, az do samego południa. Później coś się odmieniło i szampon był jak każdy inny, czyli rano myłam a w poludnie były już tłuste. Szkoda, ale fajnie, że jakiś czas było super. Szampon trzeba rozcieńczyć na dłoni by sie równo rozprowadził i zapienił sie ładnie, zapach ma taki lekko cytrusowy, bardzo kwaśny. Butelka bardzo mi się podoba, widac ubytek kosmetyku. Nie uczula mnie alergika, nie podrażnia skóry głowy, może wysusza(?) stąd po jakimś czasie skóra się broni i natłuszcza(?) Ciężko stwierdzić, moje włosy wyglądają zdrowo, są lśniące i gładkie, nie zanotowałam przesuszenia. Wypróbuje reszte z tej serii, a później o ile inne nie okazą sie lepsze, wróce do Ryżu.
W moich stronach trudno dostać te szampony, w sklepach stoją głownie odzywki, ale warto było się za nimi nachodzić.

Nie odpowiada mi

Podrażnia skórę głowy, tak, że odchodzi płatami nabawiłam się przez ten szampon też jeszcze gorszego łupieżu. A przecież nosi nazwę ryż-zdrowa skóra głowy!. Nawet za zapach nie mogę dać gwiazdki bo mnie po prostu drażnił.

Używam tego produktu od:4 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań:pół, resztę wyrzuciłam

przeciętny

Nie zauważyłam po tym szamponie poprawy kondycji włosów, przetłuszczają się tak samo jak się przetłuszczały. Słabo się pieni, musiałam nakładać więcej niż potrzeba, włosy są zaraz po umyciu jakieś sztywne - odżywka jest niezbędna. I wbrew temu co producent napisał na opakowaniu - szampon nie zwiększa optycznie objętości włosów.
Co go ratuje to niska cena i śliczny cytrusowy zapach jakiego nie spotkałam wcześniej.

całkiem zwykły szampon

Jak dla mnie, nie ma żadnych właściwości, poza myjącymi. Nie wpływa na kondycję włosów. Na szczęście nie podrażnia skóry głowy i nie wywołuje łupieżu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

jestem na tak

Jestem zadowolona z tego szamponu :)
- włosy zachowują dłużej świeżość !
- są lśniące i sypkie
- dobrze oczyszcza skórę głowy
- nie wysusza ich
- ma bardzo przyjemny zapach i dobrze się pieni

Wg mnie jest dużo lepszy od Czarnej rzepy. Polecam

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Niezły

Szampon dobry, ale nie powala. Dobrze sie pieni, ma przyjemny orzeźwiający zapach, odpowiednią konsystencje. Opakowanie tez niezłe.
Duży plus za to, że moje przetłuszczające sie włosy były po nim długo świeże( czyli całe dwa dni ).
Włosy dobrze się po nim rozczesywały, a nie używałam odżywki.
Nie wiem czy jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od:2 miesiące

przesusza skórę głowy

Plusy:
+ cena
+ wygodne opakowanie - dobrze widać ile szamponu pozostało
+ ładny zapach
+ konsystencja - nie za gęsta i nie za rzadka
+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza włosy i sprawia, że zachowują świeżość na dłużej
+ nadaje włosom blasku
+ sprawia, że są miękkie i puszyste

Minusy:
- średnio wydajny
- przesusza skórę głowy - nabawiłam się białych okruchów na głowie, które nie dały się tak łatwo pokonać

Trochę się zawiodłam. Miętowa Plantica wpłynęła bardzo korzystnie na moje włosy, niestety ryżowy szampon niemile mnie zaskoczył - pojawił się dosyć uporczywy łupież, skóra głowy zaczęła się wyraźnie łuszczyć...
Nie wiem, czy kiedyś do niego wrócę.

Uratował moja głowę :)

Miałam problemy ze swędzącą skórą głowy po eksperymentach z polecanymi na wizażu szamponami dla dzieci.
Kupiłam go dość przypadkowo a okazał się moim wybawcą! Swędzenie ustało, włosy po nim były miękkie i dokładnie umyte. Nie było problemu z "tępymi" włosami, ładnie się rozczesywały.
Cena niewielka też bardzo zachęca. Zapach jest delikatny.

Teraz kupiłam inny szampon ale już wiem, że wrócę do tego.