Visibly Clear, Pink Grapefruit Oil - Free Moisturiser (Nawilżająco -odświeżający krem na dzień)

Nawilżenie: lekka formuła `oil - free` zapewnia 24 godzinne nawilżenie bez zapychania porów. Szybko absorbuje i pozostawia uczucie skóry gładkiej i miękkiej.
Oczyszczenie: wzbogacony technologią MicroClear, używany codziennie, pomaga redukować i zapobiegać niedoskonałościom. skóra wygląda bardziej gładko i stan cery się poprawia.
Odświeżenie: lekka formuła z nutą różowego grejpfruta zapewnia skórze nawilżenie i koi zmysły, tak że wyglądasz i czujesz się świeżo.

Skład: Aqua, Glycerin,Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Chamomilla Recutita Extract, Mentthyl Lactate, Cetyl Lactate, Cocamidopropyl Pg-Dimonium Chloride Phosphate, C12-15 Alkyl Lactate, Dimethicone, Sodium Isostearyol Lactylate, Propylene Glycol Isostearate, Alcohol Denat, Isopropyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Benzalkonium Chloride, Methylparaben, Prophylparaben, Ethylparaben Phoenoxyethanol, Parfum.

Cena: ok. 18zł / 50ml

Grejfrutowa przyjemność!

Zapach który uzależnia!

Bardzo przyjemny krem, nawilża i nie obciąża. Dodatkowo nie uczula mojej atopowej skóry.

Zalety:
- ZAPACH,
- lekkość,
- nawilżenie,
- brak podrażnień,
- aplikacja po przez wyciskanie tubki,
- dobra dostępność.

Wady:
- brak.

Bardzo fajny krem

Bardzo lubię jego formułę, jest idealna do cery mieszanej w stronę tłustej. Krem jest lekki, żelowy, nawilżający, nietłusty. Pozostawia skórę nawilżoną, ale nie oblepioną, daje uczucie przyjemnego odświeżenia. Zapach jest bardzo przyjemny i świeży. Krem dobrze sprawdza się pod makijaż.

Fajny krem na lato

Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie zapycha porów. Nawilża, ale nie jakoś mocno, po nałożeniu czuć przez chwilę jak chłodzi. Ma przyjemny grejpfrutowy zapach. Twarz wygląda świeżo i promiennie. Czy redukuje wypryski? nie zauważyłam , ale dla mnie jest ważne, że nie szkodzi. Fajny na lato, wiosnę, zimą u mnie się nie sprawdził. Używany pod podkłady nie roluje się.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Dziwny

Kupiłam go na próbę, bo był w promocji z żelem do twarzy. Poszukiwałam jakiegoś kremu beztłuszczowego, o tym tal pisał producent więc zapowiadało się ok. Jednak krem zostawia na twarzy tłustawy film. Nie pachnie jak prawdziwy grapefruit, chyba, że sfermentowany. No i bardzo mi się nie podoba uczucie chłodzenia całej twarzy po nim, jest dla mnie nie przyjemne i zostawia skórę podrażnioną.

Konkretny!

Mam cerę mieszaną, więc uznałam, że formuła, którą posiada ten krem doskonale wpłynie na moją cerę.
Nie myliłam się.
Ale zaczynając od początku:
*opakowanie estetyczne, poręczne
*zapach nieziemski, świeży, intensywny
* wydajność (posiadam go od grudnia, a mamy czerwiec)
* gęsta konsystencja
* nie podrażnia
* nawilża, chroni, nie przetłuszcza, redukuje zmiany na skórze
* doskonale nadaje się pod makijaż
* sprawia, że buzia wygląda świeżo, promiennie, zdecydowanie dodaje energii

Bardzo fajny

Mam naprawdę bardzo problemową cerę i szukałam jakiegoś lekkiego , nawilżającego kremu , który nie pogorszy kondycji mojej skóry. Sprawdził się dobrze , ale nie widzę jakiegoś polepszenia . W przypadku skóry trądzikowej proponuje stosować go z jakimiś kremami punktowymi .

REWELACJA

Znam ten produkt z rynku francuskiego, cieszę się że trafił on też do Polski. Krem jest rewelacyjny, ma cudowny zapach :)

Tubka jest świetna, krem idealnie się aplikuje.
Cena też jest ok, adekwatna do jakości.
Jeszcze bardziej jestem zaochana w żelu:)

Zdecydowanie polecam TEN KREM

Zdecydowanie POLECAM ten krem, W promocji kupiłam za 20 zł w drogerii i muszę przyznać ,że był to bardzo dobry zakup.

Krem bardzo dobrze nawilża moją normalna, skłonna do przesuszania skore twarzy. Ma bardzo ładny świeży przyjemny zapach grejpfruta . Moim zdaniem kremik ma energizujące działanie - dodaje blasku.

Po nałożeniu warstwy czuje przyjemne ochłodzenie na skórze. Efekt chłodzenia mnie urzekł i na pewno Visibly Clear Pink Grapefruit Oil kupie raz jeszcze!

Lekki krem

Bardzo polubiłam się z tym kremem, zwłaszcza w porze wakacyjnej, ale zamierzam go używać dalej. Lekka, przyjemna formuła. Moja buzia bardzo fajnie na niego reaguje. Nadaje się również pod makijaż. Jak na taką cenę to naprawdę polecam.

rozczarowałam sie

Gdy go dostałam, byłam bardzo podekscytowana i miałam wielkie nadzieje co do niego, niestety przeliczyłam się. Krem bardzo pachnie grejpfrutem jak dla mnie jest to bardzo chemiczny zapach i długo się utrzymuje, co dla mnie jest tragedia. Producent obiecuje, że krem ma nie zapychać porów- u mnie działa na odwrót gdy tylko go użyje zaraz pojawia się nowy "przyjaciel", krem jest bardzo agresywny dla skóry i przez chwile twarz mnie piecze...
Jedynym plusem jest super opakowanie.

Fajny krem

Jestem z tego kremu zadowolona.
1. Fakt, może sprawiać wrażenie, że jest ciężki, ale to może tylko dlatego, że ma gęstą formułę. Na twarzy szybko się wchłania, nie pozostawia wg mnie filmu. Daje przyjemny chłodzący efekt na skórze.
2. Nie zapycha mojej skóry, co było dla mnie bardzo ważne!
3. Ma świeży, orzeźwiający zapach. Idealny do stosowania rano :).
4. Dobrze nawilża.
5. Wygodne opakowanie.
6. Cena ok. Bez szału. Mógłby kosztować te 3zł mniej ;).

dziwny..powoduje przetluszczanie normalnej cery..

U mnie krem sie nie sprawdzil.
Zapach mocny ale jesli ktos lubi grapefruita to ok..
Konsystencja gesta i kiedy go nakladam na twarz to czuje natluszczenie..jest ciezki poprostu..lepki wrecz..
Nie wchlania sie bez pozostawienia tlustego filmu..
Najdziwniejsze jest to ze u mnie powoduje meeegaa nadmierne wydzielanie sebum do kilku dni po jego uzyciu a normalnie nie mam tego problemu..
Dziwak..nie polecam..