Visibly Clear, Pink Grapefruit Oil - Free Moisturiser (Nawilżająco -odświeżający krem na dzień)

Nawilżenie: lekka formuła `oil - free` zapewnia 24 godzinne nawilżenie bez zapychania porów. Szybko absorbuje i pozostawia uczucie skóry gładkiej i miękkiej.
Oczyszczenie: wzbogacony technologią MicroClear, używany codziennie, pomaga redukować i zapobiegać niedoskonałościom. skóra wygląda bardziej gładko i stan cery się poprawia.
Odświeżenie: lekka formuła z nutą różowego grejpfruta zapewnia skórze nawilżenie i koi zmysły, tak że wyglądasz i czujesz się świeżo.

Skład: Aqua, Glycerin,Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Chamomilla Recutita Extract, Mentthyl Lactate, Cetyl Lactate, Cocamidopropyl Pg-Dimonium Chloride Phosphate, C12-15 Alkyl Lactate, Dimethicone, Sodium Isostearyol Lactylate, Propylene Glycol Isostearate, Alcohol Denat, Isopropyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Benzalkonium Chloride, Methylparaben, Prophylparaben, Ethylparaben Phoenoxyethanol, Parfum.

Cena: ok. 18zł / 50ml

Nie

Krem ma ładny zapach,przystepna cene.Co do wlasciwosci nawilzajacych sa bardzo przecietne.Nie czuje takze odswiezenia skory po zastosowaniu tego kremu.Bardzo przecietny,wiecej nie wroce na pewno.

Jakas porazka

Kupując ten produkt mialam na prawdę dobre wrażenie o nim niestety z każdym użyciem produkt przekonywał mnie, że to jakas katastrofa. Nie dosc, ze jest strasznie cięzki na twarzy, to zostawia uczunie pieczenia na twarzy a po kilku użyciach zapchał mnie. czasem do niego wracam żeby dac mu jeszcze jedna szansę i żeby go po prostu zużyć ale to chyba jest bez najmniejszego sensu

Bez szału

Prawdę mówiąc produkt mnie nie uwiódł. Kupiłam go bo uwielbiam, żel do twarzy z tej linii i chciałam aby słodki grejpfrutowy aromat pozostał ze mną trochę dłużej. Producent obiecuje działanie nawilżające, odświeżające i niezapychające porów. I o ile z tym ostatnim w miarę mogę się zgodzić, o tyle u mnie o żadnym nawilżeniu nie ma mowy. Ba, powiedziałabym, że skóra jest jeszcze bardziej sucha niż po zastosowaniu. Ogólnie jestem na nie. Myślę, że można dołożyć kilka złotych i kupić coś znacznie lepszego niż ten krem. Nie polecam.

Eris film 1

Bez rewelacji

Kupiłam na promocji w Rossmann i moje odczucia co do tego produktu można zakwalifikować raczej do pozytywnych. Nie jest to według mnie coś czego nie da się zastąpić, ale mogę polecić go z czystym sumieniem. Jedyny dla mnie minusem jest cena w stosunku do wydajności produktu.

Grejfrutowa przyjemność!

Zapach który uzależnia!

Bardzo przyjemny krem, nawilża i nie obciąża. Dodatkowo nie uczula mojej atopowej skóry.

Zalety:
- ZAPACH,
- lekkość,
- nawilżenie,
- brak podrażnień,
- aplikacja po przez wyciskanie tubki,
- dobra dostępność.

Wady:
- brak.

Bardzo fajny krem

Bardzo lubię jego formułę, jest idealna do cery mieszanej w stronę tłustej. Krem jest lekki, żelowy, nawilżający, nietłusty. Pozostawia skórę nawilżoną, ale nie oblepioną, daje uczucie przyjemnego odświeżenia. Zapach jest bardzo przyjemny i świeży. Krem dobrze sprawdza się pod makijaż.

Fajny krem na lato

Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie zapycha porów. Nawilża, ale nie jakoś mocno, po nałożeniu czuć przez chwilę jak chłodzi. Ma przyjemny grejpfrutowy zapach. Twarz wygląda świeżo i promiennie. Czy redukuje wypryski? nie zauważyłam , ale dla mnie jest ważne, że nie szkodzi. Fajny na lato, wiosnę, zimą u mnie się nie sprawdził. Używany pod podkłady nie roluje się.

Dziwny

Kupiłam go na próbę, bo był w promocji z żelem do twarzy. Poszukiwałam jakiegoś kremu beztłuszczowego, o tym tal pisał producent więc zapowiadało się ok. Jednak krem zostawia na twarzy tłustawy film. Nie pachnie jak prawdziwy grapefruit, chyba, że sfermentowany. No i bardzo mi się nie podoba uczucie chłodzenia całej twarzy po nim, jest dla mnie nie przyjemne i zostawia skórę podrażnioną.

Konkretny!

Mam cerę mieszaną, więc uznałam, że formuła, którą posiada ten krem doskonale wpłynie na moją cerę.
Nie myliłam się.
Ale zaczynając od początku:
*opakowanie estetyczne, poręczne
*zapach nieziemski, świeży, intensywny
* wydajność (posiadam go od grudnia, a mamy czerwiec)
* gęsta konsystencja
* nie podrażnia
* nawilża, chroni, nie przetłuszcza, redukuje zmiany na skórze
* doskonale nadaje się pod makijaż
* sprawia, że buzia wygląda świeżo, promiennie, zdecydowanie dodaje energii

Bardzo fajny

Mam naprawdę bardzo problemową cerę i szukałam jakiegoś lekkiego , nawilżającego kremu , który nie pogorszy kondycji mojej skóry. Sprawdził się dobrze , ale nie widzę jakiegoś polepszenia . W przypadku skóry trądzikowej proponuje stosować go z jakimiś kremami punktowymi .

REWELACJA

Znam ten produkt z rynku francuskiego, cieszę się że trafił on też do Polski. Krem jest rewelacyjny, ma cudowny zapach :)

Tubka jest świetna, krem idealnie się aplikuje.
Cena też jest ok, adekwatna do jakości.
Jeszcze bardziej jestem zaochana w żelu:)

Zdecydowanie polecam TEN KREM

Zdecydowanie POLECAM ten krem, W promocji kupiłam za 20 zł w drogerii i muszę przyznać ,że był to bardzo dobry zakup.

Krem bardzo dobrze nawilża moją normalna, skłonna do przesuszania skore twarzy. Ma bardzo ładny świeży przyjemny zapach grejpfruta . Moim zdaniem kremik ma energizujące działanie - dodaje blasku.

Po nałożeniu warstwy czuje przyjemne ochłodzenie na skórze. Efekt chłodzenia mnie urzekł i na pewno Visibly Clear Pink Grapefruit Oil kupie raz jeszcze!