Yves Rocher, Un Matin au Jardin, Agrumes en Fleurs, Gel Douche (Żel pod prysznic `Kwiaty Cytrusów`)

Żel pod prysznic o kwaskowym zapachu cytrusowych kwiatów, wzbogacony o wyciąg z aloesu z ekologicznych upraw oraz glicerynę roślinną.
Formuła bez parabenów i sztucznych barwników. Łatwo ulega biodegradacji.
Ph neutralne dla skóry. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

średni żel w wysokiej cenie

Żel dobrze myje.
Pachnie dziwnie, zapewne nie jest to zapach cytrusowy. Raczej pachnie hmm… zielskiem....

Jest drogi

Nie sądzę bym kupiła go ponownie

Przyjemny

Żel przede wszystkim fantastycznie się pieni, dzięki czemu mimo małej pojemności jest mega wydajny. Zapach przyjemny, mydlany, ale z kwiatami cytrusów mi się nie kojarzy. Dobrze myje, nie wysusza, mógłby być jedynie trochę tańszy.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie oszałamia...

Plusem tego żelu jest to, że jest wydajny- dobrze się pieni. Nie wysusza skóry.

Niestety zapach kwiatów cytrusowych jest w niczym niepodobny do zapachu jakichkolwiek kwiatów czy cytrusów.

Niestety dla mnie zapach jest nie do zniesienia. Kojarzy mi się z płynem do mycia podłóg. Mocny, drażniący, gorzki zapach...

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Nic szczególnego

Żel dostałam w prezencie, w regularnej cenie bym go nie kupiła.
Jest zamknięty w szczelnym opakowaniu zamykanym na zatrzask, nic się z niego nie wylewa. Zapach faktycznie cytrusowy, intensywny. Konsystencja gęsta, a przez to kosmetyk jest wydajny.
Żel ten dobrze myje i odświeża, oprócz tego nieco wysusza skórę. I tyle. Nie da się nic więcej o nim powiedzieć, bo to po prostu średniak.
Na minus skład - nie jest królem naturalności (choć zawiera wyciąg z aloesu).
Kosmetyk zużyłam w niecałe 5 miesięcy przy używaniu na zmianę z innymi kosmetykami myjącymi.

Podsumowując: w promocji można skorzystać, ale w tej cenie możemy mieć conajmniej dwa inne żele, być może nawet lepsze.

Używam tego produktu od: luty 2o15

Tak nie pachną cytrusy

Kupiłam go z przekonaniem, że będzie idealnym orzeźwiającym żelem na lato. Jednak zapach kojarzy mi się z płynami do toalet :( Niestety bardzo się zawiodłam na zapachu, ale sam żel ma również plusy:
+dobrze się pieni
+ma gęstą konsystencję
+w miarę wydajny
+nie wysusza skóry
+wygodne opakowanie

Całkowicie nie jest wart swojej wygórowanej ceny. Znam o wiele lepsze żele o ładniejszym zapachu i niższej cenie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

pięknie pachnie

polubiłam jego zapach, coś jak kwiat pomarańczy z cytrusami,
niby dobrze się pieni ale nie jest wydajny, chyba po prostu gęsta konsystencja galaretki powoduje, że nabieram go dużo na raz
spełnia funkcję myjącą, odświeża, nie wysusza w widoczny sposób - ale cena regularna jest wygórowana, o podobnym zapachu jest też pomarańczowa isana, która kosztuje 4zł

Używam tego produktu od: wystarczył na ok 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie ładny zapach

Żel dostałam jako element zestawu prezentowego. Lubię mydła Yves Rocher ale ta seria jest bardzo średnia.
Opakowanie malutkie: starczyło mi na 3 tygodnie (oszczędnego) używania. Skuteczność: tu nie będę marudzić bo żel dobrze się pieni i dokładnie myje skórę. Ale ten zapach...sztuczny jak kostka do toalety. Jak tak pachną cytrusy to chyba nie chcę mieć z nimi więcej do czynienia.
Takie produkty mają sprawiać przyjemność podczas kąpieli, dać odprężenie ale ten zapach nie pozwala się skupić na relaksie. Nie polecam.

niepotrzebny

Dostałam od firmy jako prezent (urodzinowy?), sama bym nie wpadła, żeby wydawać 22 złote za małą buteleczkę żelu pod prysznic.
Żel sam w sobie w sumie jest miły, ale w zasadzie taki żaden, taki przeciętny.
Myje dobrze, pieni się dobrze, nawilża niedobrze.
Jest jeden czynnik, który może być zaletą dla fanek ultrazapachowych żeli pod prysznic. Pachnie mocno i długo- z czasem zaczyna mnie denerwować, kłóci się z moimi pefumami. U mnie jest to więc raczej wada.
Opakowanie mi się nie podoba, ale wybaczyłabym mu wszytko, gdyby mniej pachniał i bardziej dbał o skórę. No i ta cena w reguarnej sprzedaży. Nie wiem czy ta roślinna gliceryna taka droga czy aloes taki cenny? Ludwik do naczyń też łatwo ulega biodegradacji a kosztuje pięć razy mniej.
Nie polecam, przerost formy nad treścią. Lepsza Ziaja z kozą.

Ilość zużytych opakowań: jedno i wystarczy

Żaden specjał

Ot po prostu żel. Żadna rewelacja.

Opakowanie ładne, proste. Żel przezroczysty.
Co do zapachu to nazwa sugeruje super świeżość, natomiast w rzeczywistości nie powala. Świeżość może i jest, ale chwilowa. Zapach na dłuższą metę stał się dla mnie męczący i wcale nie sprawiało mi radochy używanie tego żelu.

Daje 3 gwiazdki, bo funkcje żelu spełnia. Myje, ładnie się pieni, nie podrażnia i nie uczula. Krzywdy mi nie zrobił. Jest ok, nic więcej. Zapach go niestety dyskwalifikuje.

Cena za ten produkt jest bardzo przesadzona. Sama bym sobie w życiu nie kupiła (i nie kupię) , ale dostałam w prezencie to zużyłam :)

Używałam go może z miesiąc.

zwyczajny żel

Dostałam w prezencie razem z mleczkiem o tej samej nucie zapachowej, ot taki zwykły żel, nie kupiłabym go na pewno w tej cenie, znam mnóstwo innych, piękniej pachnących i lepszych.

Nie jest już tak dziwny i kwaśnawy jak w mleczku, cytrusy, ale bez fajerwerków, taki zwykły i nie zapada w pamięć

Konsystencja:
Średnio gęsta, żel dość dobrze się pieni, z myjką i gąbka jest bardzo dobrze

Działanie:
Żel niby dobrze myje, ale brakuje mi takiego uczucia odświeżenia, wiecie pewnei, co mam na myśli, mam wrażenie, że trochę wysusza, na pewno właściwości pielęgnacyjnych brak

Cena i wydajność:
W cenie regularnej nie opłaca się kompletnie, dodatkowo jest słabo wydajny, duże opakowanie wystarczyło mi na jakieś 2 tygodnie codziennego używania, to jednak słaby wynik.

Używam tego produktu od: czerwiec 2013
Ilość zużytych opakowań: zużyłam całą buteleczkę

Nie mój zapach.

Mini-żel dostałam w prezencie. Ze względu na zapach nigdy bym go nie kupiła. Połaczenie cytrusów i ylang-ylang... brrr~!

+Ładnie się pieni.
+Gęsta konsystencja przez co potrzeba niewiele produktu, aby umyć ciało.
+Wydajny - mini produkt wystarczył mi na 5 użyć.

- Zapach.
- Na skórze praktycznie w ogóle nie wyczuwalny.

Ja już do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: marzec 2013

dla miłośników cytrusów

Posiadałam miniaturkę produktu. Żel wystarczył mi na ok. 7 użyć.
Jest gęsty, dobrze się pieni (SLS).
Zapach cytrusowy, lekko kwaśny, wydaje się naturalny, wyczuwalny do kilku minut po kąpieli.
Żel dobrze myje, odświeża, nie posiada żadnych innych właściwości.
Cena regularna trochę wygórowana.
Opakowanie ładnie prezentuje się w łazience. Wygląda na szklane, jednak jest to zwykły plastik.
Skład zmierza w stronę naturalnego za sprawą braku barwników i parabenów. Poza tym standardowa receptura YR.
Produkt jest przyjemny w użytkowaniu, wyróżnia go jedynie przyjemny zapach. Można spróbować.

Używam tego produktu od: od tygodnia