Ujędrniający żel pod prysznic

Ujędrniający żel pod prysznic

Posiada doskonałe właściwości myjące i odświeżający zapach. Wyciąg z czerwonych alg poprawia kondycję skóry dostarczając substancji nawilżających i odżywczych bogatych w mikroelementy. Żel pozostawia skórę elastyczną i miłą w dotyku oraz przywraca jej naturalne pH.

może być

Żel świetnie się pieni i myje. do tego nie wysusza, a może i nawet troche nawilża. Skóra jest po nim gładsza.

Jednak pomimo stosowania z balsamem nie zauważyłam ujędrnienia.

Używam tego produktu od: (używałam rok temu)

Świetny żel pod prysznic

Żel cudownie pachnie, doskonale się pieni, nawilża skórę i nie powoduje u mnie żadnych reakcji alergicznych.
Z czystym sumieniem mogę polecić go nawet do mycia twarzy (mam kłopoty z cerą i większość żeli do twarzy, powodowała u mnie swędzenie bądź pieczenie i uczucie ściągnięcia).
Nie wiem tylko jak to tak naprawdę jest z tym ujędrnianiem (zaraz po prysznicu wmasowuję oliwkę), ale nawet jeśli tej funkcji żel nie spełnia, to i tak jest godny polecenia. Bardzo wydajny.

podoba mi się

Super zapach, jak Crystal Aura ;) wygładza ciało, skórka pomarańczowa mniej widoczna. Świetnie nawilża, można nawet zapomnieć o balsamie raz na jakiś czas. Bardzo wydajny i cenowo w sam raz :)

Używam tego produktu od: niedawno
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

Świąteczny makijaż

Nic spacjalnego,ale ok

Żel ma bardzo specyficzny,ciepki ale przyjemny zapach-nadaje się na upał bo całkiem nieźle odświeża.Odpowiednio gęsta kremowa konsystencja dobrze sprawda się pod prysznicem,nie spływa,pieni się umarkowanie ale to akurat mi nie przeszkadza.Cena przystępna,wydajność w normie.Ogólnie bez fajerwerków;) zwykły,przyjemny żel.

Używam tego produktu od:

Zwyczajny.

Oczywiście w przypadku tego żelu do mycia nie ma mowy o jakimkolwiek ujędrnieniu - użwałam nawet z rękawicą sizalową i masowałam ciało a tu dalej nic.

Dobrze oczyszcza i pachnie znośnie. - To jego zalety. Mimo wszystko daję aż 2 * bo jest jeszcze tani i wydajny.

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

nijaki

Zwykły żel pod prysznic, nie ujędrnia, jedynie oczyszcza skórę ale to robią wszystkie żele, ten nie pachnie jakoś szczególnie cudownie, na początku spodobał się jednak już za drugim razem, stał się zbyt męczący, nachalny, intensywny, zdecydowanie, to nie jest to co można używać codziennie, zbyt meczący zapach, nie wysusza skóry, nie podrażnia, ale ten zapach na pewno nie jest orzeźwiający, ale męczący.
ilość zużytych opakowań: 1

zwykły

Zwykły żel pod prysznic. Bardzo dobrze się pieni, delikatnie pachnie, niewiele kosztuje, łatwo go kupić, ale żeby zachwycał, to nie powiem. Nie podrażnia, ale też nie nawilża. Jest do znudzenia przeciętny. I jakoś trudno mi uwierzyć w jego właściwości ujędrniające - zresztą jak w przypadku każdego żelu pod prysznic. Nie ma w nim nic, co zachęcałoby mnie do ponownego zakupu.

przyjemny:)

Fajny żel pod prysznic, doskonale sie pieni i cudownie pachnie, mycie się nim to sama przyjemność:) Z tym ujedrnianiem to troche pic na wode... ale i tak mi to nie przeszkadza...:)

ilość zużytych opakowań:1

ok

powiem tak ze nawet zauwazylam jakies efekty ujedrniajace tego specyfiku tylko trzeba go wmasowywac w skore i chwilke pozostawic z minutke, szkoda tylko ze zapch nie jest owowcowy

Pod prysznic z profesjonalistą

Dobry, ale mógłby być jeszcze lepszy - zastanawiałam się. Byłby lepszy, gdyby był tańszy lub za darmo. Tylko, czy już nie proszę o zbyt wiele?
Jest bardzo wydajny i to mnie w nim zachwyca najpierw, obok innych zalet, jak: naprawdę orzeźwiający zapach, który towarzyszy podczas pełnych około 5 min. prysznica. Gęsta, żelowa konsystencja, bogata aksamitna piana. Nie zauważyłam, by wysuszał, choć na pewno nie nawilża. Nie pozostawia po sobie żadnego filmu.
Ujędrnianie jednak to chwyt reklamowy (czy ktokolwiek naprawdę spodziewał się, że będzie inaczej?)
Czego chcieć więcej?
Wszystkiego.
Opakowanie bardzo ładne i bardzo fajne, ale zamknięcie mogli bardziej przełomowe wymyślić ;).
Szczerze polecam i zapewne zaopatrzę się w ten produkt ponownie.

super:)

Bardzo go lubie:) SLICZNY ZAPACH, cudo kolorek:) Pielegnuje skore, czyni jak gladko i miła w dotyku. Niedrogi i wydajny:0 Razem z ujedrniajacym balsamem eris z tej serii stanowi swietny duecik:) Dostałby maksa gdyby jeszcze zawierał drobiki peelingujace;) Uwielbiam peelingi do ciala:) Ale i tak jest REWELACYJNY! POLECAM!

dobry

Bardziej mi się spodobał od tego mleczka pod prysznic. W przeciwieństwie do tamtego ten żel dobrze się pieni, jest wydajny. Ujędrniania nie zauważyłam, ale w jaki niby sposób żel pod prysznic może ujędrniać, skoro się go natychmiast spłukuje ? Absurd jakiś. Nie wysusza.
Nie mam żadnych zastrzeżeń, zapach też jest miły.