Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Strawberry Toxifying Mask (Maseczka oczyszczająca)

Strawberry Toxifying Mask (Maseczka oczyszczająca)

Detoksykująca maska Baviphat o niesamowitym aromacie truskawki zawiera m.in. odżywczy ekstrakt z tego owocu i różową glinkę. Truskawki bogate są w witaminy i minerały, które odżywiają, nawilżają i regenerują skórę. Dzięki działaniu bakteriobójczemu i ściągającemu wyciągu z truskawek, maska doskonale pielęgnuje skórę trądzikową i z niedoskonałościami. Znane w kosmetyce rozjaśniające właściwości tego owocu sprawiają, że maska baviphat Strawberry delikatnie rozjaśnia przebarwienia, jednocześnie rozświetlając zmęczoną, poszarzałą skórę. Maska delikatnie oczyszcza, zwęża pory, a dzięki zawartości witaminy B6 reguluje wydzielanie sebum. Połączenie kompleksu witamin i minerałów z różową glinką, która ma właściwości wygładzające i dezynfekujące skórę sprawia, że maska ta stanowi doskonałą, kompleksową pielęgnację nawet dla wrażliwej skóry. Skóra po zastosowaniu maski jest intensywnie odżywiona i oczyszczona. Cera staje się aksamitnie gładka i nabiera promiennego wyglądu.
Nałóż maskę na skórę twarzy, omijając usta i okolice oczu. Wystarczy niewielka ilość kremu – kosmetyk jest bardzo wydajny. Pozostaw na ok. 20-25 minut, maska będzie delikatnie zasychać na skórze. Następnie zmyj ciepłą wodą.

Cena: 99zł / 130g

Bardzo polubiłam

Kupiłam ją po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji na jej temat, z czego bardzo się cieszę bo maseczka sprawuje się u mnie bardzo dobrze.
+ zapach!!! bałam się że będzie dla mnie za słodki nie przepadam za kosmetykami do pielęgnacji o bardzo intensywnym zapachu, ale w tym się zakochałam
+ wydajność
+ przyjemna konsystencja (nie za rzadka, ani za gęsta)
+ na twarzy nie zasycha aż tak mocno, nie czuję mocnego naciągania skóry
+ cera po maseczce jest bardzo gładka i świeża
+ nie ma problemu ze zmyciem jej z twarzy

- dostępność

-/+ opakowanie mimo że jest ładne, z czasem okazuje się być niepraktyczne

Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956292].usefull || 0 }}% pomocna.

Można przetestować

Na plus urocze opakowanie, cena, zapach prawdziwego jogurtu truskawkowego, wydajność i jakaś tam funkcja oczyszczająca.
Na początku byłam bardziej zadowolona. Teraz stosuję ją piąty miesiąc regularnie-nie częściej niż raz w tygodniu i już nie odbieram jej jako bardzo skutecznie oczyszczającej. Nie zawsze sobie poradzi tak w 100%.
Głownym moim zarzutem jest to, ze jest agresywna. Na początku mniej to odczuwałam,teraz wiem, że po zastosowaniu moja mieszana cera będzie lekko nadwyrężona.
Nigdy nie spotkałam tak dobrej oczyszczającej-skutecznej i komfortowej maseczki jak Guerlain Issima,wycofali ją, teraz chyba wróciła pod inną nazwą. Jest droga ale wszelkie zastepstwa kończą się moim rozczarowaniem.
Na plus Baviphat dodam, że nie zastyga tak mocno na skałę jak wiele tego typu masek i dosyć łatwo ją zmyć.
Nie jest to zła maska warto spróbować jednak traci w miarę regularnego użytkowania, wtedy wychodzą z czasem jej wady.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919512].usefull || 0 }}% pomocna.

Dużo szumu a szału brak

Kupiłam ten produkt na eBay-u w bardzo przystępnej cenie, leciał do mnie ponad miesiąc z Korei a jak już przyszedł i go użyłam to poczułam lekkie rozczarowanie.
Głównymi zaletami tego produktu to na pewno piękny truskawkowy zapach i śliczne opakowanie. Stosuję tą maskę co najmniej raz w tygodniu i muszę przyznać że jest bardzo wydajna. Efektu WOW nie ma - działa raczej jak zwyczajna delikatnie oczyszczająca maseczka.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893621].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

tego szukałam :)

to jest właśnie to :D jak tu nie kochać truskawek :) zacznę od pudełeczka bo jako pierwsze rzuca sie w oczy, ślicze, czerwoniutkie, z truuuskaweczką, po prostu urocze. W środku łyżeczka, która jest świetnym rozwiązaniem, więc nie trzeba grzebać palcami w słoiczku, tylko że właśnie, co z nią później? Ja osobiście wyrzuciłam tą plastikową zatyczkę na której oryginalnie łyżeczka leżała, przez nią brudziłam i palce i opakowanie maseczki i umywalkę i miałąm ogólnie dość. Teraz łyżeczka leży sobie na kawałku papieru w szafce.
Otwieramy pudełeczko i wielkie łał :D zapach jest po prostu piękny, od razu chce się jeść :D no i lato staje nam przed oczami :D truskawy z jogurtem.... mmmmm...\\\\n\\\\na teraz o samej maseczce, konsystencja super, nie leje się przez palce, ale nie jest na tyle gęsta żeby sprawiać trudości przy nakładaniu i rozprowadzaniu, współpracuje można powiedzieć ;) zasycha mniej więcej po 3min, więc nie brudzi ubrań czy pościeli. Spokojnie można w niej spać. Zmywanie jej to sama przyjemność, chlast wodą raz po twarzy, myju myju, spłukać wodą i gotowe. Żadnego lepienia, rozmazywania, tarcia i pierdzielenia się. Dodam, że jest niesamowicie wydajna i mimo dość wysokiej ceny opłaca się bo starcza na prawdę na pare miesięcy.\\\\n\\\\nEfekt po prostu suuuuuper :D Twarz jej oczyszczona, pory zamknięte, przy dłuższym urzywaniu kontroluje wydzielanie sebrum, znikają wszystkie zaskórniki i wypryski. Ślicznie wysusza jakieś niespodzianki, uspokaja skórę, skóra jest odświerzona, jasna, bez przebarwień, po prostu miodzio. \\\\n\\\\nodjęłam pół gwiazdki, nie wiem czy sprawiedliwie, ale ja osobiście używam tej maski na noc, różne sposoby jej używania widziałam, ja zdecydowałam się na conajmniej kilka godzin no i mnie wysuszyło przy codziennym stosowaniu. Może moja to wina i nie powinnam na ryja kłaść jej codziennie i na tyle godzin, ale chcę uprzedzić, że taka sytuacja była, więc lepiej nie brać mojego przykładu i nie rzucać sie na nią zbyt łapczywie ;) teraz używam co 3 dni, a dokładnie dzien 1-pomidorowa maseczka tonymoly, 2-truskawkowa, 3-jabłuszkowa z Baviphatu i moja skóra słonna do alergi i wysuszeń jest mi wdzięczna ;)
tak więc serdecznie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[861933].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

O wiele fajniejsza od swojej jabłkowej siostry :)

+ piękny zapach, trochę jak jogurt truskawkowy
+ bardzo fajna konsystencja, trochę podobna do pianki
+ bardzo ładnie oczyszcza skórę, redukuje trądzik, zmniejsza przebarwienia skóry, zmniejsza pory
+ nie powoduje podrażnień
+ słodkie opakowanie w kształcie truskawki
+ do zestawu dołączona jest malutka łyżeczka, którą nakłada się maseczkę...z początku wydawała mi się nieporęczna, ale dzięki niej większość maseczki zostaje na buzi a nie na palcach ;)
+ łatwo się zmywa, nie trzeba godzinami przemywać twarzy
+ nie pozostawia filmu na skórze, nie ma uczucia lepkości
+ polecam dla cery mieszanej i wrażliwej
+ wydajność - używam jej już 8 miesiąc (stosując średnio dwa razy w tygodniu) i nadal mam 2/5 opakowania :)
+ po dłuższym czasie używania skóra wyraźnie się \'\'uspokaja\'\' , znikają zaczerwienienia i niedoskonałości - ostatecznie maseczka trafia do mojej listy KWC !

- dostępność
Ilość zużytych opakowań: jedno duże i dwie próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[842083].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudownie pachnie, świetny!

Ta maseczka rozpoczęła moją przygodę z kosmetykami japońskimi. Nie znałam ich wcześniej, jedynie czytałam pozytywne recenzje na ich temat, więc postanowiłam spróbować na własnej skórze. :)

Wybierając, szukałam czegoś, co da w miarę szybkie efekty (jestem trochę niecierpliwa - wiem, to niezbyt dobrze:P), stąd mój wybór padł na maseczkę właśnie. Uroczy pojemniczek od razu wpadł mi w oko, bo uwielbiam truskawki. :) A ten, co tu dużo mówić, przypomina truskawkę. Pudełko nie tylko zrobione z pomysłem, ale również z estetyką wykonania. Pierwsze opakowanie już służy mi za urocze puzderko na drobiazgi :) i zwraca swoją uwagę każdego.

Maseczka bosko pachnie truskawkami! Uwielbiam takie kosmetyki, które dodatkowo "dają" piękny zapach. Działa na mnir to jakoś tak pozytywnie. :) :)

Ale do rzeczy. Maseczka świetnie się nakłada - ma idealną konsystencję, nie muszę się martwić, że mi coś kapnie i będę musiała czyścić całą łazienkę. Dobrze się wchłania. Ja na szczęście nie mam większych problemów ze skórą, ale zauważyłam, że odkąd stosuję tę maskę, skóra jest jakby jaśniejsza i rozświetlona, co dla mnie było ważne, zwłaszcza, że wciąż chodzę przemęczona, to przynajmniej trochę to da się ukryć. :)

Polecam, bo to naprawdę świetny produkt i wart swej ceny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1, jestem w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[772022].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój KWC

Maseczka jest dla mnie idealna. Robi wszystko to co powinna z skóra mojej twarzy. Juz po pierwszym użyciu czuć jak bardzo skóra jest odżywiona. Jest delikatna i gładka. Po zastosowaniu maseczki zaczerwienienia, których na mojej twarzy niestety jest dużo stają się mniej widoczne. Skóra jest uspokojona. Zauważyłam również zmatowienie, które utrzymuje się dobre kilka godzin. Kosmetyk jest również bardzo wydajny i spokojnie starczy na kilka miesięcy używania. I jeden z ważniejszych aspektów - zapach - jest wprost obłędny. Z tak bardzo truskawkowym kosmetykiem nigdy wcześniej się nie spotkałam. Zapach zdecydowanie umila stosowanie. Dodatkowy plus za ciekawe opakowanie w formie truskawki, cieszy to bardzo oko.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[683673].usefull || 0 }}% pomocna.