Lirene Dermoprogram, Ujędrniający peeling myjący

Lirene Dermoprogram, Ujędrniający peeling myjący

Peeling myje i delikatnie złuszcza obumarłe komórki naskórka, oczyszcza pory, wygładza i zmiękcza skórę. Delikatny masaż przy pomocy obecnych w preparacie drobinek pobudza ukrwienie skóry poprawiając jej dotlenienie i ujędrnienie oraz przyspieszając regenerację naskórka. Peeling przywraca naturalne pH skóry oraz zwiększa jej zdolność do przyswajania składników zawartych w preparatach pielęgnacyjnych.

KWC

Ponieważ lubię ostre drapanko, ten peeling świetnie się do tego nadaje. Ma ostre duże drobinki, które wygładzają skórę i dobrze usuwają martwy naskórek. Zapach peelingu też jest extra, ja akurat lubię perfumowane kosmetyki, bo piękne zapachy działają aromaterapeutycznie i relaksująco. Uwielbiam robic masaż tym peelingiem, bo gdy widzę czerwoną od drapania skórę, to od razu czuję jak mi krew lepiej krąży i znika cellulit:p . Naprawdę polecam, bo to super produkt.

pozytywne zaskoczenie

Poniewaz lubie czuc, ze peeling faktycznie sciera obumarly naskorek, tzn. preferuje peelingi ostre (np. Lirene peeling pomaranczowy), a ten miewal recenzje, ze jest zbyt delikatny, kupilam go bez robienia sobie wielkich nadziei, raczej po to, zeby wyprobowac nowy produkt. I bardzo pozytywnie zostalam zaskoczona! Nie jest wcale ZBYT delikatny, choc faktycznie delikatniejszy niz pomaramczowy, jest w sam raz! Spelnia swoje zadanie, a jednoczesnie nie bola zdarte dlonie po jego aplikacji ;) Poza tym zapach naprawde jest fantastyczny, moze troche mocny, ale nie przeszkadza mi to kompletnie, poniewaz mi sie podoba.
Generalnie polecam, chocby do wyprobowania.Używam tego produktu od: 1 m-c

świetny

zapomniałam wcześniej dodać recenzję tego produktu, a zaprzestałam jego używania, gdyz lubię wszystkiego spróbować
jednak ten peeling był jednym z lepszych, jakie miałam
pozostawaiał skórę gładką i miłą w dotyku i ładnie pachniał
co do jego właściwości ujędrniających trudno mi się wypowiedzieć, gdyż moja skóra nie wymaga ujędraniana, póki co ;p

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 miesiące temu

WŁOSY lokówka objętość

Polecam serdecznie

Zaczne od plusów-przępiekny "gabinetowy" zapach luksusowych kosmetyków,fajna gesta konsysatenjca,dobrze ściera skórę ,poostawia wygładzone,miłe w dotyku ciało,i jakby takie ujędrnione.
Z minusów to cena-mimo wszystko uważam, że jest odrobinę za wysoka jak na peeling.Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

fajny

Jak dla mnie bardzo dobry. Konsystencja dość oryginalna i troszkę tępo się rozprowadza, ale to jedyne minusy. Dobrze wygładza i odświeża, delikatnie ujedrnia, nie wysusza... No i taki kolor opakowania i samego peelingu - aż chce się nad morze.

świetny!

Zapach kojarzy mi się z morzem i wakacjami :-)
Ma gęstą konsystencję i dość grube drobinki, czyli mamy peeling i masaż w jednym :-) Wygładza i mam wrażenie, że jednak trochę ujędrnia. Na pewno oczyszcza i odświeża. Zawsze stosuję go z ogromną przyjemnością.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno, ale już biegnę po następne ;-)

coś dla mnie

To jedyny peeling, który złużywam do końca wszystkie wcześniejsze wyrzucałam w połowie opakowania z powodu przekroczenia terminu ważności. Ma dużo skutecznych drobinek, naprawdę ścierają bez zarzutu. Jestem z niego zadowolona rezultaty zachęcają mnie do systematycznego stosowania.
Nie dałam najwyższej oceny tylko dlatego, że wypróbowałam na razie niewiele tego typu kosmetyków i może kiedyś znajdę lepszy produkt. Chociaż będzie musiał mi go ktoś sprezentować, bo od dwóch lat jestem wierna peelingowi erisa. :-)

Używam tego produktu od:dwóch lat

prawdziwy peeling

jest naprawdę dobry, jego drobinki są 'agresywne' i świetnie ścierają skórę. po nim jest gładziutka. co do efektu ujędrniania, to chyba panie nie wiedzą, że sam peeling nie może ujędrnić, bo cudów nie ma, ale jego działanie polega na tym, że jak się masuje intensywnie myjką, to pobudza się krążenie i dlatego skórka pomarańczowa znika. moja znikła.
jak większość tego typu kosmetyków nie pieni się, ale używam go razem z żelem pod prysznic i jest ok. polecam też
różowy z serii under 20.

Używam tego produktu od:przez cała zimę i wiosnę

chwila ostrej przyjemności:)

Moge powiedzieć zdecydowanie że to na prawde dobrej jakości peeling do ciała!Pięknie pachnie (morsko), dobrze wygładza skórę (dzięki dosyć ostrym drobinom), a ciało po takim zabiegu jest elastyczne,napięte i dobrze ukrwione:)) Używałam przez 2miesiące dwóch tubek,a moja skóra w tym czasie odzyskała swą dobrą kondycje.Polecam z całego serca!

Właśnie używam blizniaka owego eris ,tego pomarańczowego antycellulit.Jaka jest różnica?hmmm pomarańczowy jest tak ostry że można go użyć jedynie na uda,pupę..gdzie indziej nie da rady bo za ostry i podrażnia mą wrażliwą, suchą skórę.Jednak polecam do masażu i jako wstępniak kuracji antycellulitowej.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

prawdziwy peeling:)

Bardzo, bardzo fajny chociaż rzeczywiście mało wydajny. Ma bardzo przyjemny morski zapach i piękny kolor. Drobinki są dość ostre ale dzięki temu skutecznie spełniają swoje zadanie. Po użyciu skóra jest wyraźnie odświeżona i lepiej napięta. Może lekko przesuszać wrażliwą skórę, więc wskazane jest stosowanie balsamu po takim prysznicu:)

Używam tego produktu od:w trakcie 2
Ilość zużytych opakowań: prawie 2

dobry, ale ostry

Dosyć fajny kosmetyk. Ma ładny, świeży zapach, który na mnie działa bardzo dobrze. Zanurzone w żelu drobinki są dosyć ostre i nie nadają się do delikatnych parti ciała, przynajmniej na mojej skórze. Efekt jest bardzo dobry i widoczny niemal gołym okiem ;) Skóra wygląda na oczyszczoną i świeżą, w dotyku bardzo gładka. Po zastosowaniu peelingu dobrze wchłaniają się balsamy.

Mimo tych zalet, nie zasługuje moim zdaniem na więcej niż ***. Nie widzę żadnego ujędrnienia, a ponadto jest bardzo niewydajny. Lubię jednak jego zapach i czasem sobie go kupuję :)

rozczarowanie

Niestety, i w dobrej Erisowej rodzince peelingującej trafia się nieudany produkt. Chyba tak dla równowagi, żeby się klientom w głowach nie poprzewracało z nadmiaru szczęścia ;) Moim zdaniem peeling poniżej przeciętnej. Ostry, trudny w obsłudze. Trzeba go naprawdę dużo nabrać, żeby móc się nim pomasować, czyli mało wydajny. O ujędrnieniu można oczywiście zapomnieć. I zapach - tak dla mnie ważny w kosmetykach kąpielowych - tu zupełnie nieudany. Nie, nie i jeszcze raz nie. Nigdy więcej.