Lirene, Nawilżający krem do rąk

Lirene, Nawilżający krem do rąk

Swoje właściwości wygładzająco-nawilżające zawdzięcza synergicznemu połączeniu wyciągu z czerwonych alg i alantoiny. Krem w widoczny sposób poprawia nawilżenie skóry, chroni ją przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, działa kojąco i łagodząco.

Cena: 10 zł / 75 ml

Nic ciekawego...

Taki sobie zwyczajny krem... Jak dla mnie za slabo nawilza i za slabo natluszcza. Dosc szybko (a nawet zbyt szybko) sie wchlania- po kilku minutach rece sa suchutkie i nie ma na nich sladu po kremie (moze to jest zaleta, ale ja wole czuc, ze czyms posmarowalam rece...). Nie podoba mi sie zapach i troche zbyt rzadka konsystencja- krem wylewa sie z tubki i jego resztki zalegaja pod nakretka. Malo wydajny- 1 opakowanie starczylo mi moze na 2 tygodnie codziennego smarowania.

za tłusty

Dobry kremik, tylko ze za tłusty... niech nawilza, odzywia i robi wszystko co dobre z moja skóra, ale nie kosztem pozostawiania tłustej warstwy..i zapach też nie powalajacy, taka cytrynka...
Recenzja: dobry, ale mógłby być jeszcze lepszy
Używam tego kosmetyku od kilku dni
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Cudownie pachnie!

Kremik dobrze nawilża przesuszone dłonie. Pozostawia na nich taką lekką, wyczuwalną warstewkę, więc jeśli ktoś tego nie lubi, to kremu nie polecam. Ale dla osób, którym to nie przeszkadza, będzie świetny. Dłonie są po nim gładkie, skóra elastyczna.
Dodatkowym atutem jest perzepiękny zapach (chciałabym mieć takie perfumy) :)
Opakowanie również mi się bardzo podoba :)