Mineralny podkład matujący

Mineralny podkład matujący

Cena już od 16,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Mineralny podkład matujący składa się w 60% z naturalnej glinki, wydobywanej w basenie Morza Śródziemnego w okolicach Katalonii, która widocznie wpływają na poprawę metabolizmu skóry, uwalniając od niej substancje czynne, sole mineralne i niezbędne dla skóry oligoelementy.
Podkład:
- dotlenia skórę,
- zapewnia równowagę i stabilność procesów regeneracji skóry,
- usuwa toksyny,
-wchłania nadmiar sebum.

Skład: Illite, Bismuth Oxychloride, Mica, Magnesium Stearate, Silica, Peg-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum, Pheenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, [+/-; Ci 77891, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499] (14.08.2014.)

Cena: 33zł / 8g

mineralne
matujące

Napisanych recenzji: 16

Nie zbyt dobry

Mam trochę mieszane uczucia co do tego produktu. Podkład kupiłam dużo taniej jako jedną z ostanich sztuk na stoisku, kiedy przestawali go produkować, więc kolor niestety mam ciut za ciemny.

Plusy:
- konsystenacja jest bardzo przyjemna, łatwo się nakłada
- lekko wyrównuje kolor skóry

Minusy:
- krycie jest większe niz pudru, ale zbyt małe na podkład, nawet mineralny
- nie utrzymuje się na skórze
- dośc szybko się po nim świecę, nawet po nałożeniu pudru

Ogólnie coś zakrywa, ale nie na długo.

Używam tego produktu od: 3 miesiący
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995093].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

to nie podkład

-matuje na ...2 godziny
-robi plamy
-krycie znikome
-skóra się po nim świeci gorzej niż po zwyłym podkładzie

+można u żywać jako puder
+skład w miarę
+nie jest drogi
+wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985158].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Totalna klapa.

Ten "podkład" to jakiś żart. Nie potrafię nawet opisać jak źle wygladała po nim moja twarz. Nie spełnia swojej roli w żadnym aspekcie. Dla mnie jest fatalny.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984552].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 5

Napisanych recenzji: 2

ogólnie polecam wypróbować

Od roku używam podkładów mineralnych. Zawsze zamawiałam z kolorówki ale postanowiłam wypróbować ten.
\\nSkład i cena
\\nPrzede wszystkim to nie jest 100% mineralny podkład. Ale cena skusiła i skład jakiś tragiczny nie jest. 19 zł to na prawde mało w porównaniu ile prawdziwne minerały kosztują.
\\nKolor
\\nKolor dla mnie idealny bo z żółtymi tonami - taka też jest moja skóra. Ale nie każdemu podpasuje! Bo z tego co się zorientowałam każdy z odcieni (a jest ich chyba 6) jest mniej lub bardziej żółty.
\\nKrycie
\\nPodkład dobrze wyrównuje kolor skóry. Nie wiem czy zachwyci te osoby co lubią mocne krycie ale ogólnie żeby uzyskać dobre krycie minerałami trzeba nakładać warstwami.
\\nDziałanie na cerę
\\nZawsze miałam cerę przetłuszcającą się, odkąd używam minerałów nie przetłuszcza się, nie mam zapchanych zaskórników i pryszczy. Odkąd używam Paese efekt utrzymuje się ale przesuszyła mi się skóra, muszę więcej wysiłku włożyć żeby ją dobrze nawilżyć
\\nWydajność
\\nOpakowanie starczyło na 1,5 miesiąca, nakładam go pędzlem kabuki jedną warstwę
\\nOpakowanie
\\nNiezbyt wygodne małe wieczko do aplikacji pędzlem. Muszę przesypywać do większego wieczka. Tej marnej dołączonej gąbeczki nie używam:)

Trwałość
Podkład utrzymuje się większą część dnia. Myślę, że nakładając pędzlem będzie utzrzymywał się dłużej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983499].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

nie nie nie

Podklad jest okropny. Ledwo co naloze na twarz i juz jestem cala pomaranczowa chociaz kiedy mam na pedzlu lub gąbeczce jest bardzo jasny niemalże bialy. Pani w drogerii zaproponowala mi ten podklad jako puder ale stosowalam jako podklad . Krycie nie za bardzo ale mat utrzymuje sie na długo i tylko za to ta gwiazdka.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966154].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

nic specjalnego

Jest to jeden z tańszych podkładów mineralnych o jakich słyszałam, więc kupiłam, aby wypróbować. Jednak nie jestem zachwycona. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, jednak nie matuje na długo, ani nie ukrywa ani trochę niedoskonałości. Mało wydajny, skończył mi się chyba w niecały miesiąc. W opakowaniu powinno być jakieś dodatkowe zabezpieczenie, bo gdybym nie trzymała wewnątrz gąbeczki, cały by się rozsypał. Być może wynika to z mojego braku doświadczenia, ale nie radziłam sobie z nakładaniem go pędzlem, sypał się strasznie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962006].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Nie jest zły

Chcialabym zaczac od tego, ze mam skore tlusta sklonną do wypryskow. Niestety podklad nie matuje na dlugo, po okolo 3 godzinach bardzo sie swiece oraz podklad znika mi z twarzy.
Natomiast plus za jego dzialanie antybakteryjne i lekko sciagajace .Bardzo dobrze rozprowadza mi sie go po twarzy pedzlem, bo jak nakladalam gabeczka to strasznie podkresla suche skórki.Bardzo wygodne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: pol opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942514].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

nie dla mnie

no wiec zaczne od opakowania w ktorym podklad sie znajduje. przez to że nie jeste odkrecanie ciezko sie je otwiera i prawie za kazdym razem cos mi się wysypuje przy otwieraniu.
podklad ladnie pachnie aczkolwiek mi to przeszkadza, nie potrzebuje aby podlad pachniał czymkolwiek
aby zapewnic sobie odpowiednie krycie musze nałozyć go sporo przez co twarz jest baaardzo pudrowa ALE po niedługim czasie efekT pudru znika i podklad bardzo ladnie stapia sie z buzia. tylko że taki efekt nie utrzymuje się zbyT długo.
podklad latwo sie sciera, jest niewydajny no i najwieksza wada,mnie zapycha, za kazdym razem.
jedyne co jeszcze jest na plus to to ze kupujac go trafilam na promocje i kupilam go za niecale 17zł

Używam tego produktu od: miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[929309].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

skład

Skład z kartonowego opakowania: ILLITE, BISMUTH OXYCHLORIDE, MICA, MAGNESIUM STEARATE, SILICA, PEG-8, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID, PARFUM, PHEENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, {+/-; CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919631].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Rewelacyjnie matuje

rewelacyjny puder sypki idealnie matuje buzię, dopasowuje się również do karnacji.

Zalety:
- matuje na długo
- makijaż nie wymaga poprawek
- nie "sypie" się z buzi
- buzia wygląda naturalnie

Wad - brak

Ilość zużytych opakowań: 2 opkaowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919262].usefull || 0 }}% pomocna.