Lekki krem nagietkowy

Lekki krem nagietkowy

Cena już od 19,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nagietek lekarski to źródło substancji aktywnych o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych, gojących i oczyszczających. Zastosowanie tego cennego surowca gwarantuje w lekkim kremie nagietkowym skuteczną pielęgnację i regenerację w przypadku skóry skłonnej do infekcji, podrażnionej, zanieczyszczonej, z objawami trądziku.
Hypoalergiczny lekki krem nagietkowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry podrażnionej. Zawiera ekstrakty z kory brzozy i nagietka lekarskiego o działaniu regenerującym, oczyszczającym i przyspieszającym odnowę naskórka. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.
Wskazania: do pielęgnacji skóry łuszczącej się, skłonnej do infekcji, zaczerwienionej, podrażnionej, zanieczyszczonej, szorstkiej; w przypadku trądziku pospolitego, trądziku różowatego, po przebytych oparzeniach i odmrożeniach.
Warto stosować również uzupełniająco krem brzozowo - nagietkowy z betuliną na noc lub doraźnie w przypadku zaostrzenia zmian.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Saponaria Officinalis Root Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid. (10.11.2013)

Skład zachęca, ale zapach zniechęca

Duży minus za to, że nie widać, ile kremu nam zostało. Po wadze nie da się tego stwierdzić, dlatego pewnego dnia zostałam niemile zaskoczona końcem kremu. Nie odkryłam też, czy da się go jakkolwiek otworzyć, chociażby po to, żeby sprawdzić, czy w środku nie zostało chociaż minimum kremu, z czystej ciekawości. Zapach absolutnie mnie się nie podoba, nie moje nuty, na szczęście szybko się ulatnia. Buteleczka jest higieniczna, za to plus, bo nie trzeba się taplać w kremie przed jego nałożeniem.

Nawilża moją twarz elegancko, grubsza warstwa raz na jakiś czas na noc też się spisuje bardzo elegancko. Nie zapycha mnie absolutnie, nie mam po nim zaskórników, wchłania się szybko, współgra z podkładem. Bardzo wydajny, pół pompki starcza mi na całą twarz, a sam krem, gdybym go nie używała czasami na noc oraz na szyję i dekolt, starczyłby mi na dużo dłużej niż pół roku.

Zalety:
+ szybko się rozprowadza, szybko się wchłania,
+ nie zapycha,
+ pasuje pod podkład,
+ nie robi ze mnie świecącej lampki,
+ nawilża wystarczająco,
+ obecnie dostępny w coraz większej ilości drogerii, pamiętam że rok temu się go trochę naszukałam stacjonarnie,
+ super skład.

Wady:
- zapach,
- nieprzeźroczysta butelka, przez co nie widać, ile nam kremu zostało.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318021].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo się lubimy

Jak dla mnie najlepszy krem na dzień, jaki miałam do tej pory. Jeżeli po skończonym opakowaniu chcę przetestować coś innego, i tak prędzej czy później do niego wracam.

+ szybko się wchłania
+ nie mam problemu z podkładem
+ odżywiona skóra, w ciągu dnia wyskakuje mi zdecydowanie mniej niespodzianek
+ skład
+ cena
+ dostępność
+ wydajny

- nieszczególnie pachnie, ale na szczęście zapach szybko się ulatnia
- czasem popołudniu skóra zdradza już objawy przesuszenia
- ciężko ocenić ile kremu zostało jeszcze w opakowaniu

Ogólnie 4/5, za to że nie nawilża na cały dzień. Ale póki co i tak mój HIT.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308036].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Wypróbowałam i zapomniałam. Zupełnie nic specjalnego nie zrobił dla mojej cery. Nie zauważyłam poprawy stanu skóry. Nie wpłynął też na jej pogorszenie, co oczywiście można uznać za plus. Był lekki, naprawdę lekki. Dla mnie troszkę za bardzo, bo zupełnie go nie czułam po rozprowadzeniu na twarzy. Nie nawilżał mnie zbytnio, ciągle czułam lekko ściągnięte policzki. Nie podrażniał, nie zatykał porów, nie uczulał.
Można przetestować, ale mi nie pasował.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1297486].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Dramat

Koszmarny. Krem zniszczył moją cerę, każdy fragment twarzy. Dostałam po nim diabelskie uczulenie, wysyp, po czterech tygodniach korzystania zorientowałam się, że on jest sprawcą powstałych zmian skórnych, wyrzuciłam go i od 2 miesięcy próbuję się wyleczyć. Jeszcze trzy miesiące temu miałam piękną cerę. Odradzam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281431].usefull || 0 }}% pomocna.

najgorszy krem jaki miałam

Krem już po pierwszym użyciu spowodował u mnie wysyp, co totalnie go dyskwalifikuje. Po godzinie od nałożenia cera zaczęła się dziwnie zachowywać (jakby pocić?). Koszmar. Oddałam go mojej mamie, która ma skórę jak smok i po nałożeniu nawet ją piekła skóra. Może do rąk go zużyje, ale jestem bardzo rozczarowana.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275766].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny pod makijaż i jako krem pod oczy

Bardzo lubię ten krem. Jest mega wydajny (starczył mi na prawie pół roku). Jego cena jest niska. Nie zapycha. Jest super lekki, szybko się wchłania, a przy tym nawilża. Jest idealną bazą pod makijaż. Jednocześnie był jednym z niewielu kremów, który nie podrażniały moich oczu. Używałam go w okresie wiosenno-letnim. Przyjemna aplikacja dzięki pompce. Super! Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275366].usefull || 0 }}% pomocna.

ideał

Krem nagietkowy otrzymujemy w kartonowym pudełeczku z ładną szatą graficzną i mnóstwem informacji na temat produktu i jego składników. Sam krem mieści się w plastikowym pojemniczku typu air less Jest to bardzo higieniczne rozwiązanie i pozwala na odpowiednie dozowanie kremu. Niestety nie widzimy, ile kremu nam zostaje i pewnego dnia możemy się zaskoczyć, że już go niestety nie ma.
Na zużycie kremu mamy 6 miesięcy od daty otwarcia. Pierwsze opakowanie kremu starczyło mi na niecałe 3 miesiące, ale stosowałam go rano i wieczorem. Przy stosowaniu raz dziennie powinien wystarczyć mniej więcej na pół roku.
Krem ma lekką konsystencję. Zapach jest typowo ziołowy i pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu. Mnie on nie przeszkadza, ale nie należy też do ulubionych.
Krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Krem dobrze nawilża skórę. Mogłabym powiedzieć, że delikatnie koi zaczerwienienia oraz podrażnienia. Bez obaw można nałożyć go przed podkładem.
Według producenta można go również stosować pod oczy, więc korzystam z tej opcji. Odkąd to robię zasinienia są mniej widoczne, nie występuje również obrzęk.
Zdarzyło mi się również nałożyć grubszą warstwę kremu na noc. Buzia rano była gładka i świetnie nawilżona, a koloryt bardzo ładnie wyrównany. Efekt naprawdę zachwycający.
Na obecną chwilę to dla mnie krem idealny i póki co pozostanę z nim na dłużej. Chociaż przyznaję, że kusi mnie również wersja rokitnikowa oraz brzozowa i w przyszłości na pewno je przetestuję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261746].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Lekki krem

Używałam próbki

Zalety:
- wydajny
- nawilża
- nadaje się pod makijaż
- lekki
- szybko się wchłania
- neutralny zapach

Wady:
zwykły krem, żadnych cudów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253363].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony

Krem stosuję już cały miesiąc, więc postanowiłam podzielić się swoją opinią.
Moja skóra jest trądzikowa, mieszana i od niedawna wrażliwa na niektóre składniki. Mam 21 lat.
PLUSY+
1. Po miesiącu używania rano i wieczorem zużyłam połowę opakowania, moim zdaniem jest to bardzo WYDAJNY produkt
2. Wygładził mi skórę, nawet przed miesiączką kiedy mnie strasznie wysypuje, krem poradził sobie super, wydaje mi się, że złagodził wysyp, wyskoczyło mi tylko kilka krostek, które szybko się wchłonęły
3. Nie zapycha porów - zaskórniki to mój straszny problem, jedyny krem, który nie zwiększa ilości czarnych kropek
4. Moja skóra jest nawilżona, miękka, ale nie ocieka tłuszczem, czego się bałam
5. Idealnie nadaje się pod makijaż
6. Przy wyższych temperaturach (25 stopni w górę) nie spływa z twarzy
7. Opakowanie jest z pompką, ładna szata graficzna

MINUSY-
1. Ciężko stwierdzić ile zostało kremu w opakowaniu, ale ja sobie z tym radzę trzymając krem pod światło, więc nie jest to dla mnie jakiś problem

Bardzo polecam ten krem, myślę, że na stałe zagości w mojej kosmetyczce, ale też jestem ciekawa innych kremów sylveco, więc zamierzam je też przetestować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200443].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulga dla skóry!

Wcześniej stosowałam apteczny krem dermedic hydrain 2. Który, jak się okazało wysuszył mi twarz. Polecono mi SYlveco - lekki krem nagietkowy. Z początku był dla mnie zbyt lekki, jednak powoli odbudował moją skórę i okazał się idealny.

Mam skórę mieszaną, z zazwyczaj lekko błyszczącą strefą T.
Krem używam na noc i na dzień.
Używam już drugie opakowanie.

Zalety:
- odpowiednio nawilżona skóra
- nadaje się pod każdy makijaż
- nie uczula! (stosuje go również w okolicach oczu)
- neutralny zapach
- praktyczne opakowanie z pompką
- lekka konsystencja
- szybko się wchłania
- wydajny
- nie pozostawia na skórze tłustego filmu
- przystępna cena jak na tak ekologiczny skład (23,99 zł)

Wady:
- nieprzeźroczyste opakowanie sprawia, że nie wiemy ile kremu jeszcze jest

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, jestem w połowie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1144151].usefull || 0 }}% pomocna.