Lekki krem nagietkowy

Lekki krem nagietkowy

Cena już od 19,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nagietek lekarski to źródło substancji aktywnych o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych, gojących i oczyszczających. Zastosowanie tego cennego surowca gwarantuje w lekkim kremie nagietkowym skuteczną pielęgnację i regenerację w przypadku skóry skłonnej do infekcji, podrażnionej, zanieczyszczonej, z objawami trądziku.
Hypoalergiczny lekki krem nagietkowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry podrażnionej. Zawiera ekstrakty z kory brzozy i nagietka lekarskiego o działaniu regenerującym, oczyszczającym i przyspieszającym odnowę naskórka. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.
Wskazania: do pielęgnacji skóry łuszczącej się, skłonnej do infekcji, zaczerwienionej, podrażnionej, zanieczyszczonej, szorstkiej; w przypadku trądziku pospolitego, trądziku różowatego, po przebytych oparzeniach i odmrożeniach.
Warto stosować również uzupełniająco krem brzozowo - nagietkowy z betuliną na noc lub doraźnie w przypadku zaostrzenia zmian.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Saponaria Officinalis Root Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid. (10.11.2013)

• Aqua,
  • Calendula Offi­ci­na­lis Flower Ex­tract,
  • Saponaria Officinalis Extract,
  • Lupeol,
  • Oleanolic Acid,
  • Betulinic Acid. (10.11.2013)

Napisanych recenzji: 9

Mój ulubiony

Krem stosuję już cały miesiąc, więc postanowiłam podzielić się swoją opinią.
Moja skóra jest trądzikowa, mieszana i od niedawna wrażliwa na niektóre składniki. Mam 21 lat.
PLUSY+
1. Po miesiącu używania rano i wieczorem zużyłam połowę opakowania, moim zdaniem jest to bardzo WYDAJNY produkt
2. Wygładził mi skórę, nawet przed miesiączką kiedy mnie strasznie wysypuje, krem poradził sobie super, wydaje mi się, że złagodził wysyp, wyskoczyło mi tylko kilka krostek, które szybko się wchłonęły
3. Nie zapycha porów - zaskórniki to mój straszny problem, jedyny krem, który nie zwiększa ilości czarnych kropek
4. Moja skóra jest nawilżona, miękka, ale nie ocieka tłuszczem, czego się bałam
5. Idealnie nadaje się pod makijaż
6. Przy wyższych temperaturach (25 stopni w górę) nie spływa z twarzy
7. Opakowanie jest z pompką, ładna szata graficzna

MINUSY-
1. Ciężko stwierdzić ile zostało kremu w opakowaniu, ale ja sobie z tym radzę trzymając krem pod światło, więc nie jest to dla mnie jakiś problem

Bardzo polecam ten krem, myślę, że na stałe zagości w mojej kosmetyczce, ale też jestem ciekawa innych kremów sylveco, więc zamierzam je też przetestować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200443].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 13

Ulga dla skóry!

Wcześniej stosowałam apteczny krem dermedic hydrain 2. Który, jak się okazało wysuszył mi twarz. Polecono mi SYlveco - lekki krem nagietkowy. Z początku był dla mnie zbyt lekki, jednak powoli odbudował moją skórę i okazał się idealny.

Mam skórę mieszaną, z zazwyczaj lekko błyszczącą strefą T.
Krem używam na noc i na dzień.
Używam już drugie opakowanie.

Zalety:
- odpowiednio nawilżona skóra
- nadaje się pod każdy makijaż
- nie uczula! (stosuje go również w okolicach oczu)
- neutralny zapach
- praktyczne opakowanie z pompką
- lekka konsystencja
- szybko się wchłania
- wydajny
- nie pozostawia na skórze tłustego filmu
- przystępna cena jak na tak ekologiczny skład (23,99 zł)

Wady:
- nieprzeźroczyste opakowanie sprawia, że nie wiemy ile kremu jeszcze jest

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, jestem w połowie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1144151].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

Bez szału

Nie zauważyłam żadnych specjalnych efektów po zastosowaniu tego kremu. Mam cerę mieszaną, z problemami. Krem lekko nawilża, to wszystko. Opakowanie z pompką, która się w miarę sprawdza.

+ lekka konsystencja
+ szybko się wchłania
+ nie uczula

- nie widzę żadnego efektu...

Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140811].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Napisanych recenzji: 8

nie polecam

Zachęcona jedną z opinii nabyłam produkt. W trakcie stosowania zauważyłam takie oto wady i zalety:
+cena
+wygodna pompka
+wydajność
+przyjemna konsystencja
+nadaje się dla cery alergika:)

+/- używałam też pod podkład, nie wpływał negatywnie na jego trwałość

-nie nawilża w ogóle
-słabo się wchłania
-brzydko pachnie
-spowodował, że zaczęły mi wyskakiwać zmiany skórne, jakich wcześniej nie miałam

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136591].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 318

jestem zadowolona

Mam cerę mieszaną, trądzikową, czasami bywa przesuszona.

Krem faktycznie jest lekki, szybko się wchłania ale zostawia przyjemny film na skórze. Nie oblepia, nie jest tłusty.
Nawilża dobrze ale dodam, że na noc stosuję olejki. Tego kremu używam w dzień, zwykle po zmyciu makijażu.
Pod makijaż nie próbowałam używać.
Skóra po zastosowaniu jest elastyczna, przyjemna w dotyku, miękka.
Nie zapycha. Nie zauważyłam by skóra była bardziej oczyszczona, więc nie ma co traktować tego kremu jako leku na trądzik. W tym zakresie ani nie pomaga ani nie szkodzi.
Nie mogę go ocenić co do łagodzenia podrażnień i przyspieszenia regeneracji ponieważ nie mam takich problemów.

Opakowanie bardzo higieniczne, z pompką.

Zapach jest delikatny, trudny do określenia, chyba ziołowy.

Jest wydajny, by zużyć go w ciągu wskazanych na opakowaniu 6 miesięcy od otwarcia dobrze jest używać go także na szyję.

Spełnił moje oczekiwania, chętnie do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105986].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

zapychacz

Stosowałam przez długi okres czasu około 8 miesięcy zwalając pogarszający sie stan mojej cery na inne czynniki. Niestety jedneak doszłam że od kiedy zaczełam go stosować stopniowo moja skóra zaczeła się pogarszać. Krem dobrze mnie nawilżał nadawał się pod makijaż niestety nie wrócę do niego już więcej.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1071901].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

najgorszy jaki miałam

Najgorszy krem jaki do tej pory miałam...
-wysusza
-okrutnie podrażnia
-fatalna konsystencja
Dawałam mu szansę z różnymi produktami, za każdym razem kończyło się tak samo...niemal spaloną skórą. Nie zużyłam do końca, wyrzuciłam to co zostało...

Używam tego produktu od: kwietnia 2015
Ilość zużytych opakowań: niespełna jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043731].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 35

Mój ideał

Mam wrażliwą, mieszaną cerę z tendencją do przetłuszczania w strefie T, dlatego bardzo nie lubię ciężkich kremów, które zostawiają na twarzy tłustą warstwę. Jednocześnie przez AZS skóra łatwo mi się przesusza, szczególnie na policzkach. Ciężko mi dobrać odpowiedni krem do swojej wymagającej cery, ale ten sprawdził się idealnie.

+nawilża, ale nie obciąża i nie zostawia tłustej warstwy
+od razu po użyciu skóra wygląda na zdrowszą i rozświetloną
+szybko się wchłania
+nie zapycha porów ani nie powoduje większego wysypu pryszczy
+idealnie nadaje się pod makijaż
+bogaty, naturalny skład
+estetyczne i higieniczne opakowanie
+wydajny

Przy bardzo suchej cerze może być za lekki (tutaj lepiej sprawdzi się bardziej treściwy Krem brzozowo - nagietkowy z betuliną), ale dla cery mieszanej nie znalazłam lepszego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3ego op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040173].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

raczej więcej go nie kupie

krem mega tłusty, myślałam że odpowiedni do mojej skóry bo mam bardzo tłustą skórę raczej bez pryszczy ale wręcz przeciwnie, wysypało mnie nie zle po tym kremie ,do tego mam wrażenie że jeszcze bardziej się po nim świecę , czy któraś z was tez tak miała na początku uzywania tego kremu ?

Używam tego produktu od: od miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029148].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Nigdy wiecej

Krem kupiła mi mama w sklepie ziolowym.
Nautralne skladniki, ale moja buzia po umyciu potrzebowala ukojenia i nawilzenia, a po uzyciu tego kremu czulam sie jakby "ścieła mi się skóra".
Zapach ochydny po tygodniu. Uzywalam tylko dlatego ze mial naturalne skladniki i troche dostarczal wlasciwosci odzywczych.

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028216].usefull || 0 }}% pomocna.