Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lekki krem nagietkowy

Lekki krem nagietkowy

Cena już od 21,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hypoalergiczny lekki krem nagietkowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry podrażnionej. Zawiera ekstrakty z kory brzozy i nagietka lekarskiego o działaniu regenerującym, oczyszczającym i przyspieszającym odnowę naskórka. Oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

uniwersalne
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Ulubieniec

Świetnie nawilża skórę, wygładza zmarszczki. Po nałożeniu i rozsmarowaniu tworzy coś w rodzaju kożucha, który wygładza, a potem się wchłania i nie ma śladu. Opakowanie tak działa, że nic nie zostaje - wiem, bo rozkręciłam go, gdy nie chciał już lecieć.
Kupiony stacjonarnie w Helfach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477056].usefull || 0 }}% pomocna.

Szara myszka

Doceniam go dopiero po tym, jak mi się skończył i zaczęłam eksperymentalnie szukać kolejnych kremów na dzień. Mnóstwo wydanej kasy, a Sylveco spełniał swoją funkcję idealnie. Gwarantuje wystarczające nawilżenie i odżywia skórę, nadając się jednocześnie pod makijaż - stosowałam go, aż się skończył, i ani razu nie spotkała mnie z jego strony żadna niespodzianka. Nie kupiłam go ponownie, bo lubię, kiedy kosmetyki ładnie pachną - a ten krem, jak to ze zdrowymi produktami bywa, ma zapach nijaki, a wręcz odrobinę nieprzyjemny. Nie warto się tym jednak zrażać - ta firma wie, co robi, a ich kosmetyki sprawdzają się w stu procentach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392801].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

fajny krem

Jak dla mnie fajny krem... nie zły, nie "super" dobry po prostu fajny, bez rewelacji dla mnie. Myślę, że u mnie się nie sprawdził, bo moja skóra potrzebuje po prostu czegoś innego, ten krem jest dla mnie zbyt tłusty jak na krem dodatkowy czy jako krem na dzien...
+ super opakowanie z pompką
+ naturalny zapach
+ hipoalergiczny
+ lagodny skład
+ cena
+ jest dostępny w niektórych drogeriach i w wielu sklepach internetowych
+ skład możemy przeczytać po polsku co jest zdecydowaną zaletą marki
+ Polska firma

- nie polecam pod makijaż
- zbyt tłusty na dzien

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383711].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

MISTRZOWSKI PRODUKT ;)

Krem o pięknym, prostym, naturalnym składzie. Dodatkowy plus, za to, że jest to polski produkt.Idealny na dzień pod makijaż,nawilża nie pozostawiając tłustego filmu- wchłania się błyskawicznie.Działa kojąco na podrażnioną skórę, można stosować również na zmęczone powieki. Ja stosuję go zamiennie z kremem brzozowo -nagietkowym z betuliną !!! Poniżej link do szerszej recenzji na jego temat ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364861].usefull || 0 }}% pomocna.

Skład zachęca, ale zapach zniechęca

Duży minus za to, że nie widać, ile kremu nam zostało. Po wadze nie da się tego stwierdzić, dlatego pewnego dnia zostałam niemile zaskoczona końcem kremu. Nie odkryłam też, czy da się go jakkolwiek otworzyć, chociażby po to, żeby sprawdzić, czy w środku nie zostało chociaż minimum kremu, z czystej ciekawości. Zapach absolutnie mnie się nie podoba, nie moje nuty, na szczęście szybko się ulatnia. Buteleczka jest higieniczna, za to plus, bo nie trzeba się taplać w kremie przed jego nałożeniem.

Nawilża moją twarz elegancko, grubsza warstwa raz na jakiś czas na noc też się spisuje bardzo elegancko. Nie zapycha mnie absolutnie, nie mam po nim zaskórników, wchłania się szybko, współgra z podkładem. Bardzo wydajny, pół pompki starcza mi na całą twarz, a sam krem, gdybym go nie używała czasami na noc oraz na szyję i dekolt, starczyłby mi na dużo dłużej niż pół roku.

Zalety:
+ szybko się rozprowadza, szybko się wchłania,
+ nie zapycha,
+ pasuje pod podkład,
+ nie robi ze mnie świecącej lampki,
+ nawilża wystarczająco,
+ obecnie dostępny w coraz większej ilości drogerii, pamiętam że rok temu się go trochę naszukałam stacjonarnie,
+ super skład.

Wady:
- zapach,
- nieprzeźroczysta butelka, przez co nie widać, ile nam kremu zostało.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318021].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo się lubimy

Jak dla mnie najlepszy krem na dzień, jaki miałam do tej pory. Jeżeli po skończonym opakowaniu chcę przetestować coś innego, i tak prędzej czy później do niego wracam.

+ szybko się wchłania
+ nie mam problemu z podkładem
+ odżywiona skóra, w ciągu dnia wyskakuje mi zdecydowanie mniej niespodzianek
+ skład
+ cena
+ dostępność
+ wydajny

- nieszczególnie pachnie, ale na szczęście zapach szybko się ulatnia
- czasem popołudniu skóra zdradza już objawy przesuszenia
- ciężko ocenić ile kremu zostało jeszcze w opakowaniu

Ogólnie 4/5, za to że nie nawilża na cały dzień. Ale póki co i tak mój HIT.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308036].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Wypróbowałam i zapomniałam. Zupełnie nic specjalnego nie zrobił dla mojej cery. Nie zauważyłam poprawy stanu skóry. Nie wpłynął też na jej pogorszenie, co oczywiście można uznać za plus. Był lekki, naprawdę lekki. Dla mnie troszkę za bardzo, bo zupełnie go nie czułam po rozprowadzeniu na twarzy. Nie nawilżał mnie zbytnio, ciągle czułam lekko ściągnięte policzki. Nie podrażniał, nie zatykał porów, nie uczulał.
Można przetestować, ale mi nie pasował.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1297486].usefull || 0 }}% pomocna.

Dramat

Koszmarny. Krem zniszczył moją cerę, każdy fragment twarzy. Dostałam po nim diabelskie uczulenie, wysyp, po czterech tygodniach korzystania zorientowałam się, że on jest sprawcą powstałych zmian skórnych, wyrzuciłam go i od 2 miesięcy próbuję się wyleczyć. Jeszcze trzy miesiące temu miałam piękną cerę. Odradzam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281431].usefull || 0 }}% pomocna.

najgorszy krem jaki miałam

Krem już po pierwszym użyciu spowodował u mnie wysyp, co totalnie go dyskwalifikuje. Po godzinie od nałożenia cera zaczęła się dziwnie zachowywać (jakby pocić?). Koszmar. Oddałam go mojej mamie, która ma skórę jak smok i po nałożeniu nawet ją piekła skóra. Może do rąk go zużyje, ale jestem bardzo rozczarowana.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275766].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny pod makijaż i jako krem pod oczy

Bardzo lubię ten krem. Jest mega wydajny (starczył mi na prawie pół roku). Jego cena jest niska. Nie zapycha. Jest super lekki, szybko się wchłania, a przy tym nawilża. Jest idealną bazą pod makijaż. Jednocześnie był jednym z niewielu kremów, który nie podrażniały moich oczu. Używałam go w okresie wiosenno-letnim. Przyjemna aplikacja dzięki pompce. Super! Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275366].usefull || 0 }}% pomocna.