Lekki krem nagietkowy

Lekki krem nagietkowy

Cena już od 19,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nagietek lekarski to źródło substancji aktywnych o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych, gojących i oczyszczających. Zastosowanie tego cennego surowca gwarantuje w lekkim kremie nagietkowym skuteczną pielęgnację i regenerację w przypadku skóry skłonnej do infekcji, podrażnionej, zanieczyszczonej, z objawami trądziku.
Hypoalergiczny lekki krem nagietkowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry podrażnionej. Zawiera ekstrakty z kory brzozy i nagietka lekarskiego o działaniu regenerującym, oczyszczającym i przyspieszającym odnowę naskórka. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.
Wskazania: do pielęgnacji skóry łuszczącej się, skłonnej do infekcji, zaczerwienionej, podrażnionej, zanieczyszczonej, szorstkiej; w przypadku trądziku pospolitego, trądziku różowatego, po przebytych oparzeniach i odmrożeniach.
Warto stosować również uzupełniająco krem brzozowo - nagietkowy z betuliną na noc lub doraźnie w przypadku zaostrzenia zmian.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Saponaria Officinalis Root Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid. (10.11.2013)

Dramat

Koszmarny. Krem zniszczył moją cerę, każdy fragment twarzy. Dostałam po nim diabelskie uczulenie, wysyp, po czterech tygodniach korzystania zorientowałam się, że on jest sprawcą powstałych zmian skórnych, wyrzuciłam go i od 2 miesięcy próbuję się wyleczyć. Jeszcze trzy miesiące temu miałam piękną cerę. Odradzam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281431].usefull || 0 }}% pomocna.

najgorszy krem jaki miałam

Krem już po pierwszym użyciu spowodował u mnie wysyp, co totalnie go dyskwalifikuje. Po godzinie od nałożenia cera zaczęła się dziwnie zachowywać (jakby pocić?). Koszmar. Oddałam go mojej mamie, która ma skórę jak smok i po nałożeniu nawet ją piekła skóra. Może do rąk go zużyje, ale jestem bardzo rozczarowana.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275766].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny pod makijaż i jako krem pod oczy

Bardzo lubię ten krem. Jest mega wydajny (starczył mi na prawie pół roku). Jego cena jest niska. Nie zapycha. Jest super lekki, szybko się wchłania, a przy tym nawilża. Jest idealną bazą pod makijaż. Jednocześnie był jednym z niewielu kremów, który nie podrażniały moich oczu. Używałam go w okresie wiosenno-letnim. Przyjemna aplikacja dzięki pompce. Super! Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275366].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy

ideał

Krem nagietkowy otrzymujemy w kartonowym pudełeczku z ładną szatą graficzną i mnóstwem informacji na temat produktu i jego składników. Sam krem mieści się w plastikowym pojemniczku typu air less Jest to bardzo higieniczne rozwiązanie i pozwala na odpowiednie dozowanie kremu. Niestety nie widzimy, ile kremu nam zostaje i pewnego dnia możemy się zaskoczyć, że już go niestety nie ma.
Na zużycie kremu mamy 6 miesięcy od daty otwarcia. Pierwsze opakowanie kremu starczyło mi na niecałe 3 miesiące, ale stosowałam go rano i wieczorem. Przy stosowaniu raz dziennie powinien wystarczyć mniej więcej na pół roku.
Krem ma lekką konsystencję. Zapach jest typowo ziołowy i pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu. Mnie on nie przeszkadza, ale nie należy też do ulubionych.
Krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Krem dobrze nawilża skórę. Mogłabym powiedzieć, że delikatnie koi zaczerwienienia oraz podrażnienia. Bez obaw można nałożyć go przed podkładem.
Według producenta można go również stosować pod oczy, więc korzystam z tej opcji. Odkąd to robię zasinienia są mniej widoczne, nie występuje również obrzęk.
Zdarzyło mi się również nałożyć grubszą warstwę kremu na noc. Buzia rano była gładka i świetnie nawilżona, a koloryt bardzo ładnie wyrównany. Efekt naprawdę zachwycający.
Na obecną chwilę to dla mnie krem idealny i póki co pozostanę z nim na dłużej. Chociaż przyznaję, że kusi mnie również wersja rokitnikowa oraz brzozowa i w przyszłości na pewno je przetestuję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261746].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Lekki krem

Używałam próbki

Zalety:
- wydajny
- nawilża
- nadaje się pod makijaż
- lekki
- szybko się wchłania
- neutralny zapach

Wady:
zwykły krem, żadnych cudów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253363].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony

Krem stosuję już cały miesiąc, więc postanowiłam podzielić się swoją opinią.
Moja skóra jest trądzikowa, mieszana i od niedawna wrażliwa na niektóre składniki. Mam 21 lat.
PLUSY+
1. Po miesiącu używania rano i wieczorem zużyłam połowę opakowania, moim zdaniem jest to bardzo WYDAJNY produkt
2. Wygładził mi skórę, nawet przed miesiączką kiedy mnie strasznie wysypuje, krem poradził sobie super, wydaje mi się, że złagodził wysyp, wyskoczyło mi tylko kilka krostek, które szybko się wchłonęły
3. Nie zapycha porów - zaskórniki to mój straszny problem, jedyny krem, który nie zwiększa ilości czarnych kropek
4. Moja skóra jest nawilżona, miękka, ale nie ocieka tłuszczem, czego się bałam
5. Idealnie nadaje się pod makijaż
6. Przy wyższych temperaturach (25 stopni w górę) nie spływa z twarzy
7. Opakowanie jest z pompką, ładna szata graficzna

MINUSY-
1. Ciężko stwierdzić ile zostało kremu w opakowaniu, ale ja sobie z tym radzę trzymając krem pod światło, więc nie jest to dla mnie jakiś problem

Bardzo polecam ten krem, myślę, że na stałe zagości w mojej kosmetyczce, ale też jestem ciekawa innych kremów sylveco, więc zamierzam je też przetestować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200443].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulga dla skóry!

Wcześniej stosowałam apteczny krem dermedic hydrain 2. Który, jak się okazało wysuszył mi twarz. Polecono mi SYlveco - lekki krem nagietkowy. Z początku był dla mnie zbyt lekki, jednak powoli odbudował moją skórę i okazał się idealny.

Mam skórę mieszaną, z zazwyczaj lekko błyszczącą strefą T.
Krem używam na noc i na dzień.
Używam już drugie opakowanie.

Zalety:
- odpowiednio nawilżona skóra
- nadaje się pod każdy makijaż
- nie uczula! (stosuje go również w okolicach oczu)
- neutralny zapach
- praktyczne opakowanie z pompką
- lekka konsystencja
- szybko się wchłania
- wydajny
- nie pozostawia na skórze tłustego filmu
- przystępna cena jak na tak ekologiczny skład (23,99 zł)

Wady:
- nieprzeźroczyste opakowanie sprawia, że nie wiemy ile kremu jeszcze jest

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, jestem w połowie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1144151].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Nie zauważyłam żadnych specjalnych efektów po zastosowaniu tego kremu. Mam cerę mieszaną, z problemami. Krem lekko nawilża, to wszystko. Opakowanie z pompką, która się w miarę sprawdza.

+ lekka konsystencja
+ szybko się wchłania
+ nie uczula

- nie widzę żadnego efektu...

Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140811].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

Zachęcona jedną z opinii nabyłam produkt. W trakcie stosowania zauważyłam takie oto wady i zalety:
+cena
+wygodna pompka
+wydajność
+przyjemna konsystencja
+nadaje się dla cery alergika:)

+/- używałam też pod podkład, nie wpływał negatywnie na jego trwałość

-nie nawilża w ogóle
-słabo się wchłania
-brzydko pachnie
-spowodował, że zaczęły mi wyskakiwać zmiany skórne, jakich wcześniej nie miałam

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136591].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem zadowolona

Mam cerę mieszaną, trądzikową, czasami bywa przesuszona.

Krem faktycznie jest lekki, szybko się wchłania ale zostawia przyjemny film na skórze. Nie oblepia, nie jest tłusty.
Nawilża dobrze ale dodam, że na noc stosuję olejki. Tego kremu używam w dzień, zwykle po zmyciu makijażu.
Pod makijaż nie próbowałam używać.
Skóra po zastosowaniu jest elastyczna, przyjemna w dotyku, miękka.
Nie zapycha. Nie zauważyłam by skóra była bardziej oczyszczona, więc nie ma co traktować tego kremu jako leku na trądzik. W tym zakresie ani nie pomaga ani nie szkodzi.
Nie mogę go ocenić co do łagodzenia podrażnień i przyspieszenia regeneracji ponieważ nie mam takich problemów.

Opakowanie bardzo higieniczne, z pompką.

Zapach jest delikatny, trudny do określenia, chyba ziołowy.

Jest wydajny, by zużyć go w ciągu wskazanych na opakowaniu 6 miesięcy od otwarcia dobrze jest używać go także na szyję.

Spełnił moje oczekiwania, chętnie do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105986].usefull || 0 }}% pomocna.