Lekki krem nagietkowy

Lekki krem nagietkowy

Hypoalergiczny lekki krem nagietkowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry podrażnionej. Zawiera ekstrakty z kory brzozy i nagietka lekarskiego o działaniu regenerującym, oczyszczającym i przyspieszającym odnowę naskórka. Oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

uniwersalne
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

super

Ten krem jest świetny dla mojej cery. Jest lekki, a przy tym idealnie nawilża. Twarz jest miła w dotyku. Stosuję razem z rumiankowym żelem do mycia twarzy. Polecam :)

Ulubieniec

Świetnie nawilża skórę, wygładza zmarszczki. Po nałożeniu i rozsmarowaniu tworzy coś w rodzaju kożucha, który wygładza, a potem się wchłania i nie ma śladu. Opakowanie tak działa, że nic nie zostaje - wiem, bo rozkręciłam go, gdy nie chciał już lecieć.
Kupiony stacjonarnie w Helfach.

Szara myszka

Doceniam go dopiero po tym, jak mi się skończył i zaczęłam eksperymentalnie szukać kolejnych kremów na dzień. Mnóstwo wydanej kasy, a Sylveco spełniał swoją funkcję idealnie. Gwarantuje wystarczające nawilżenie i odżywia skórę, nadając się jednocześnie pod makijaż - stosowałam go, aż się skończył, i ani razu nie spotkała mnie z jego strony żadna niespodzianka. Nie kupiłam go ponownie, bo lubię, kiedy kosmetyki ładnie pachną - a ten krem, jak to ze zdrowymi produktami bywa, ma zapach nijaki, a wręcz odrobinę nieprzyjemny. Nie warto się tym jednak zrażać - ta firma wie, co robi, a ich kosmetyki sprawdzają się w stu procentach.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Używa produktu od: próbka

fajny krem

Jak dla mnie fajny krem... nie zły, nie "super" dobry po prostu fajny, bez rewelacji dla mnie. Myślę, że u mnie się nie sprawdził, bo moja skóra potrzebuje po prostu czegoś innego, ten krem jest dla mnie zbyt tłusty jak na krem dodatkowy czy jako krem na dzien...
+ super opakowanie z pompką
+ naturalny zapach
+ hipoalergiczny
+ lagodny skład
+ cena
+ jest dostępny w niektórych drogeriach i w wielu sklepach internetowych
+ skład możemy przeczytać po polsku co jest zdecydowaną zaletą marki
+ Polska firma

- nie polecam pod makijaż
- zbyt tłusty na dzien

MISTRZOWSKI PRODUKT ;)

Krem o pięknym, prostym, naturalnym składzie. Dodatkowy plus, za to, że jest to polski produkt.Idealny na dzień pod makijaż,nawilża nie pozostawiając tłustego filmu- wchłania się błyskawicznie.Działa kojąco na podrażnioną skórę, można stosować również na zmęczone powieki. Ja stosuję go zamiennie z kremem brzozowo -nagietkowym z betuliną !!! Poniżej link do szerszej recenzji na jego temat ;)

Skład zachęca, ale zapach zniechęca

Duży minus za to, że nie widać, ile kremu nam zostało. Po wadze nie da się tego stwierdzić, dlatego pewnego dnia zostałam niemile zaskoczona końcem kremu. Nie odkryłam też, czy da się go jakkolwiek otworzyć, chociażby po to, żeby sprawdzić, czy w środku nie zostało chociaż minimum kremu, z czystej ciekawości. Zapach absolutnie mnie się nie podoba, nie moje nuty, na szczęście szybko się ulatnia. Buteleczka jest higieniczna, za to plus, bo nie trzeba się taplać w kremie przed jego nałożeniem.

Nawilża moją twarz elegancko, grubsza warstwa raz na jakiś czas na noc też się spisuje bardzo elegancko. Nie zapycha mnie absolutnie, nie mam po nim zaskórników, wchłania się szybko, współgra z podkładem. Bardzo wydajny, pół pompki starcza mi na całą twarz, a sam krem, gdybym go nie używała czasami na noc oraz na szyję i dekolt, starczyłby mi na dużo dłużej niż pół roku.

Zalety:
+ szybko się rozprowadza, szybko się wchłania,
+ nie zapycha,
+ pasuje pod podkład,
+ nie robi ze mnie świecącej lampki,
+ nawilża wystarczająco,
+ obecnie dostępny w coraz większej ilości drogerii, pamiętam że rok temu się go trochę naszukałam stacjonarnie,
+ super skład.

Wady:
- zapach,
- nieprzeźroczysta butelka, przez co nie widać, ile nam kremu zostało.

Bardzo się lubimy

Jak dla mnie najlepszy krem na dzień, jaki miałam do tej pory. Jeżeli po skończonym opakowaniu chcę przetestować coś innego, i tak prędzej czy później do niego wracam.

+ szybko się wchłania
+ nie mam problemu z podkładem
+ odżywiona skóra, w ciągu dnia wyskakuje mi zdecydowanie mniej niespodzianek
+ skład
+ cena
+ dostępność
+ wydajny

- nieszczególnie pachnie, ale na szczęście zapach szybko się ulatnia
- czasem popołudniu skóra zdradza już objawy przesuszenia
- ciężko ocenić ile kremu zostało jeszcze w opakowaniu

Ogólnie 4/5, za to że nie nawilża na cały dzień. Ale póki co i tak mój HIT.

Taki sobie

Wypróbowałam i zapomniałam. Zupełnie nic specjalnego nie zrobił dla mojej cery. Nie zauważyłam poprawy stanu skóry. Nie wpłynął też na jej pogorszenie, co oczywiście można uznać za plus. Był lekki, naprawdę lekki. Dla mnie troszkę za bardzo, bo zupełnie go nie czułam po rozprowadzeniu na twarzy. Nie nawilżał mnie zbytnio, ciągle czułam lekko ściągnięte policzki. Nie podrażniał, nie zatykał porów, nie uczulał.
Można przetestować, ale mi nie pasował.

Dramat

Koszmarny. Krem zniszczył moją cerę, każdy fragment twarzy. Dostałam po nim diabelskie uczulenie, wysyp, po czterech tygodniach korzystania zorientowałam się, że on jest sprawcą powstałych zmian skórnych, wyrzuciłam go i od 2 miesięcy próbuję się wyleczyć. Jeszcze trzy miesiące temu miałam piękną cerę. Odradzam

najgorszy krem jaki miałam

Krem już po pierwszym użyciu spowodował u mnie wysyp, co totalnie go dyskwalifikuje. Po godzinie od nałożenia cera zaczęła się dziwnie zachowywać (jakby pocić?). Koszmar. Oddałam go mojej mamie, która ma skórę jak smok i po nałożeniu nawet ją piekła skóra. Może do rąk go zużyje, ale jestem bardzo rozczarowana.

Idealny pod makijaż i jako krem pod oczy

Bardzo lubię ten krem. Jest mega wydajny (starczył mi na prawie pół roku). Jego cena jest niska. Nie zapycha. Jest super lekki, szybko się wchłania, a przy tym nawilża. Jest idealną bazą pod makijaż. Jednocześnie był jednym z niewielu kremów, który nie podrażniały moich oczu. Używałam go w okresie wiosenno-letnim. Przyjemna aplikacja dzięki pompce. Super! Polecam!

ideał

Krem nagietkowy otrzymujemy w kartonowym pudełeczku z ładną szatą graficzną i mnóstwem informacji na temat produktu i jego składników. Sam krem mieści się w plastikowym pojemniczku typu air less Jest to bardzo higieniczne rozwiązanie i pozwala na odpowiednie dozowanie kremu. Niestety nie widzimy, ile kremu nam zostaje i pewnego dnia możemy się zaskoczyć, że już go niestety nie ma.
Na zużycie kremu mamy 6 miesięcy od daty otwarcia. Pierwsze opakowanie kremu starczyło mi na niecałe 3 miesiące, ale stosowałam go rano i wieczorem. Przy stosowaniu raz dziennie powinien wystarczyć mniej więcej na pół roku.
Krem ma lekką konsystencję. Zapach jest typowo ziołowy i pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu. Mnie on nie przeszkadza, ale nie należy też do ulubionych.
Krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Krem dobrze nawilża skórę. Mogłabym powiedzieć, że delikatnie koi zaczerwienienia oraz podrażnienia. Bez obaw można nałożyć go przed podkładem.
Według producenta można go również stosować pod oczy, więc korzystam z tej opcji. Odkąd to robię zasinienia są mniej widoczne, nie występuje również obrzęk.
Zdarzyło mi się również nałożyć grubszą warstwę kremu na noc. Buzia rano była gładka i świetnie nawilżona, a koloryt bardzo ładnie wyrównany. Efekt naprawdę zachwycający.
Na obecną chwilę to dla mnie krem idealny i póki co pozostanę z nim na dłużej. Chociaż przyznaję, że kusi mnie również wersja rokitnikowa oraz brzozowa i w przyszłości na pewno je przetestuję.